Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קנית מגבר מונבלוק ROCKFORD או AUDISON

BREITLING
שימו לב! השרשור הזה בן 6717 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

מחר אני קונה את המגבר של רוקפורד מונובלוק 10001.BD או את המגבר של AUDISON 1.400 מונובלוק עבור הסאב שלי RFR 3110 10" 1000 W RMS רוקפורד.

אני אשמח לתגובות אף על פי ששאלתי את השאלות האלו בעבר ולא קיבלתי תגובות חותכות .

בנוסף אני עדין מקווה שמישהו מכם ימסור לי את המידות עבור תיבה לסאב שלי אני רוצה תיבה אטומה וקטנה שתתאים לסאב שלי בצורה מדויקת עד כמה שאפשר.

תודה מראש לכל מי שיגיב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוקפורד. למה ? בגלל שהוא קלאס BD ....זאת אומרת נציל יותר וגם בעל הספק גבוהה יותר ?לעומת אודיסון שהוא קלאס AB ).

וגם לפי מה שקראתי סדרת POWER החדשה מאוד מוצלחת .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגבר של רוקפורד הוא איכותי ביותר (ולא רק בגלל שרשום אליו רוקפורד, הוא איכות לשמה ...) חזק , נותן

את מה שהוא מבטיח , ביחוד המונו הספציפי הזה שכל מי שיש לו אותו מחובר רק משבח אותו, וממליץ עליו

על המגבר השני לא יצא לי לשמוע (להגיד את האמת גם את החברה אני לא משהו מכיר...) אז אין לי באמת

מה להגיד עליו , וגבלל זה הייתי אומר לך ללכת על הרוקפורד (אבל שוב אולי מישהוא שמכיר טוב יותר את

החברה ואת המוצרים שלה ימליץ אחרת ...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה עושה את הצעד הפזיז הזה...

בדקת שהאלטרנטור שלך מתאים מבחינת "כח" או מטח בשביל לנצל את המגבר המפלצת הזה?:idea:

לאיזה אוטו אתה אמור לחבר אותו? וכמה אמפר האלטרנטור שלך מוציא?

* קח בחשבון שאם אין לך את "הכלים" המתאימים בשביל המגבר - אז אין טעם להשקיע על מגבר כזה

כי לא תנצל אפילו חצי ממנו :!:

תחשוב טוב לפני שאתה קונה אותו... ותתייעץ עם עוד כמה חברי פורום...(מומלץ).

יש פה הרבה אנשים עם ידע וניסיון.

בהצלחה - איציק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6717 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...