Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה

Mleder
שימו לב! השרשור הזה בן 7844 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפי מספר מבחנים שנעשו ל-SL שאני קראתי,הגיעו העיתונאים למסקנה שה-SL מהירה מאוד אך לא כל כך ספורטיבית ודי צפויה,לרכב גרמני לכבישים בגרמניה הוא עונה על המטרה.לגבי ה-VIPER מדובר באופי די דומה לזה של ה-S2000 רק מוקצן הרבה יותר.לפי דעתי כרכב ספורטיבי טוב יותר מה-SL.אני מניח שגרסת ה-AMG טובה בהרבה מה-SL הסטנדרתית אך קשה לי להאמין שהיא נותנת אותה תחושת טירוף חושים שמעניקה ה-VIPER.חוץ מזה אני מאמין שהמרצדס עולה כפול מה-VIPER באר"הב. :usa:

ודרך אגב,לא כייף כל הזמן להגיד ש-MERCEDES\BMW זה אוטו יותר טוב.צריך אנדרדוגים כמו VIPER או אפילו STI,CLIO V6 וכו... כדי שימשיכו להביא לנו מכוניות כיף שלא עולות כמו בית. :idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא יצא לי לנהוג ב-AMG חדשה. נמתין.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב באמת ובתמים שאין לי מושג...

נהגתי על שתיהן, אבל אני פשוט לא יכול להחליט... הוייפר פשוט הדביקה אותי לכיסא... והרעש... אחחח איזה רעש!!

המרצדס לעומת זאת היתה אלגנטית אך מרוסנת. אהבתי את ההחלפות החלקות של תיבת ההילוכים וגל המומנט האדיר...

לצטט עוד קצת מעיתונים??

אלוהים אדירים, איזה תשובות ציפית לקבל כאן? אחוז בעלי הווייפר/AMG נמוך מאחוז מצביעי מר"צ באופקים!!!

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...