Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות לאנשי מקצוע לשיפוץ

רםMG
שימו לב! השרשור הזה בן 6734 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

הגיע הזמן לשפץ את ה- MG שלי.

מחפש המלצות לאנשי מקצוע מעולים לצורך השיפוץ - מכניקה וגוף (פחחות, צבע, ופנים).

תודה מראש,

רם

רם שלום וברוך הבא לפורום.

איזו MG יש לך? זה בהחלט יכול לעזור לכוון אותך בנוגע למכניקה וחלקים.

ממני יחזקאל, חולה MG

ac cobra - יצירת אומנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

Mgb-gt 1976

עם אוברדרייב (על כל ההילוכים). ללא שיפורים (2 קרבורטורים Su).

הגיעה לארץ מאירופה (לא ארה"ב).

בצבע בורדו, פגושים שחורים?

ac cobra - יצירת אומנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הזה היה שנים רבות בירושלים אחכ' עבר לידיו של רוני פינקלר האגדי שהחליף אותו בפרוג איי (אוסטין הילי).

אגב למיטב זכרוני האוטו היה פיקס. לא ברור לי על איזה שיפוץ מדובר?

ac cobra - יצירת אומנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

Mgb-gt 1976

עם אוברדרייב (על כל ההילוכים). ללא שיפורים (2 קרבורטורים Su).

הגיעה לארץ מאירופה (לא ארה"ב).

הי,

ברוך הבא לפורום. כמה הערות:

• אני מכיר את המכונית - היא במקור מירושלים, נהגתי עליה בעבר ואפילו השמשתי את האוברדרייב שלה כשהיא עוד היתה אצל רוני... ראיתי אותה מספר פעמים במפגשי מועדון החמש כשהיינו בהדר יוסף. אודי בניה ואני אפילו כיוונו לה הצתה. היא היתה בבעלות זוג צעיר ונחמד, מאזור גבעתים, ובדרך כלל הגברת היתה מגיעה עם המכונית. למיטב זכרוני היא "דגם אמריקאי", למרות שיתכן והיא הגיעה לישראל דרך אירופה. אפשר לדעת בוודאות לפי מספר השילדה שלה - אשמח לעזור בענין.
  • אני מקווה מאד שהאוברדרייב לא עובד על כל ההילוכים, משום שלא מומלץ להפעיל אותו על הילוכים 1 ו-2. המומנט חזק מידי ויכול להרוס אותו. בנוסף, אם תיסע רברס עם אוברדרייב משולב, אתה תהרוס אותו כמעט בוודאות. לכן יש מתג בגיר שמאפשר לשלב את האוברדרייב רק בהילוכים 3 ו-4. כדאי לוודא שהמתג הזה מתפקד.
  • קשה לי להמליץ על בעלי מקצוע, בגלל שבד"כ אני עושה הכל לבד, אבל אשמח לעזור בידע ובמקורות לרכישת חלפים, בארץ ובחו"ל. צלצל ל- 050-7958708, או שלח מספר טלפון בה"פ ואשמח לחזור אליך.

בברכה,

קובי

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרת MG אמרת קובי מילאו האיש והאגדה.....כל מה ששמעת עליו ועוד תשמע.....נכון-רן

*המידע האחרון גורס כי המהנדסים והאנשים שתכננו את הרכב האמור, מתקשרים ישירות לקובי להיתייעץ איתו.....

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הזה היה שנים רבות בירושלים אחכ' עבר לידיו של רוני פינקלר האגדי שהחליף אותו בפרוג איי (אוסטין הילי).

אגב למיטב זכרוני האוטו היה פיקס. לא ברור לי על איזה שיפוץ מדובר?

האוטו אינו פיקס (יתכן שעברו עליו כמה דברים מאז שראית אותו), אם כי יתכן שגם "שיפוץ" מילה מוגזמת. זה בטח לא רכב project, אבל רוצה לעשות פחחות וצבע (ולהגן בפני חלודה) כדי שיהיה במצב הכי קרוב למושלם, לעשות פנים חדש (כולל שטיחים, מושבים וריפודים), ולהביא למצב פיקס גם מבחינה מכנית (יש כמה דברים לעשות, אם כי בגדול המערכות עובדות בסדר).

אגב, אני רכשתי את האוטו ממי שהיה בעליו הקודם של האוסטין הילי.

מה בנוגע להמלצות לאנשי מקצוע, אלה עם הנשמה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרת MG אמרת קובי מילאו האיש והאגדה.....כל מה ששמעת עליו ועוד תשמע.....נכון-רן

*המידע האחרון גורס כי המהנדסים והאנשים שתכננו את הרכב האמור, מתקשרים ישירות לקובי להיתייעץ איתו..... חן-חן, אבל הייתי בן שנה כשה-MGB יצאה לשוק. עדיין לא יכולתי לייעץ להם בגיל הזה...

איך אומרים? לא משנה מה תכתוב עלי, העיקר שתאיית את השם נכון. אז נא לתרגל: "מילוא", ולא "מילאו"...

בברכה,

קובי (מילוא)

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6734 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...