Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סליל כרית אויר ומחליף אורות בפיאט פונטו

hadas
שימו לב! השרשור הזה בן 6718 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

ביולי שנה שעברה החלפתי סליל כרית אויר ומחליף אורות ועכשיו שוב התקלקל לי החלק הזה. התקלה באה לביטוי בכך שמנורת כרית האויר דולקת קבוע וכמה שבועות מאוחר יותר גם הצופר מתחיל לעבוד, בבדיקה של מחשב הרכב לא מופיעה שום תקלה. הבנתי שזוהי תקלה יחסית נדירה בפיאט פונטו, האם זה נכון? רציתי לדעת מה זה החלק הזה ואיך יכול להיות שמרכיב אלקטרוני מתקלקל מהר כל כך. יכול להיות שהחלק שהותקן לי היה פגום או שיש בעיה אחרת באוטו שגורמת לכך שהוא יתקלקל שוב ושוב.

תודה על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שלא כתבת איזה שנת יצור המכונית. בדור 1 יש 2 דגמים של סלילי שעון (שהנו מכני לחלוטין ולא אלקטרוני). בגרסה הראשונה (עם פחיות מתכת למעלה) יש להרכיב החדש כאשר ההגה מסובב עד הסוף ימינה. בגרסה השניה יש להרכיב החדש כשגלגלי הרב במצב ישר וכך גם בפונטו "ספייס".

יתכן ובמקרה חוזרת שוב תקלה כזאת אך הי ניתנת לאבחון ע"י התחברות אל מחשב כריות האויר בפונטו דור 1 ובפונטו "ספייס" (משנת 2000) בהתחברות אל המחשב המרכזי שברכב (BODY COMPUTER).

מי עשה את אבחון התקלה ואיזה דגם מכוניתך?.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי פונטו שנת 2000 sole נפח מנוע 1200. החלפתי את הסליל במוסך המרכזי של פיאט בירושלים וגם בפעם הנוכחית וגם בפעם הקודמת הם לא ראו דיווח תקלה במחשב הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי פונטו שנת 2000 sole נפח מנוע 1200. החלפתי את הסליל במוסך המרכזי של פיאט בירושלים וגם בפעם הנוכחית וגם בפעם הקודמת הם לא ראו דיווח תקלה במחשב הרכב.

המלצה - לדעתי האישית תסעי למוסך המרכזי בתל אביב או למוסך אחר באזור המרכז. אני עושה ככה כי אני לא סומך על הרמה המקצועית של המוסך בתלפיות.

בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר סליל השעון פגום, מחשב האבחון אינו כותב זאת אלא כותב נתק או קצר לכרית אויר נהג ואם גם הצופר אינו פועל אז זה ידוע כתקלת הסליל.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא מה יכול לגרום לזה, חלק פגום או קצר? כי אם זה חלק מכני אז הוא לא צריך להתקלקל אחרי שנה, או בכלל במיוחד כיוון שכרית האויר לא הופעלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי לציין שכשהייתי במוסך הוא מחק את התקלה במחשב, אבל יום למחרת הנורית החלה לפעול שוב. וגם הצופר החלים היום בדרך פלא והוא שוב עובד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6718 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...