Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי סאב

mohadib
שימו לב! השרשור הזה בן 6720 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

רציתי לשאול מה אתם אומרים לגבי הסאב הנ"ל

http://cheaper.co.il/product.asp?productid=416&CatCode=84

אני מעוניין בסאב ל SPL

הרבה אנשים המליצו לי על L7 למרות שיש לי כמה חברים עם אותו סאב שנשרף להם הסאב אז אני קצת מפחד לרכוש אותו

אשמח לעצה

hu - alpine 9877 -->front : boston acoustic pro sixsty + morel elate 8" mid bass ==>rear : mbquart 3 way 150-rms -> amps : alpine pdx150.4 , alpine mrd 1005d ,second gel battery

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע במחיר באמת של הסאב שנתת קישור עליו אפשר כבר לקנות באמת את ה L7 . שהוא בלי כל ספק

יותר מומלץ מהסאב הנ"ל. כל סאב יכול להישרף עם חיבור לא נכון והתאמה לא נכונה של המגבר שלו ,

(ד"א חשוב מאוד שלסאב כזה יהיה לך מגבר מספיק חזק בכדאי לדחוף אותו...)

הסאב שהראת רשום עליו 1500 וואט , מה שלא אומר כמה RMS הוא מוציא , ואין עליו פה כמעט נתונים

(פה רשום כאילו הוא מגיע רק ל 4 אום מה שלא נשמע לי רציני, אבל אני לא מכיר אותו...)

בכל מיקרה שווה לך להביא את ה קיקר L7 לטעמי הסאב SPL הכי איכותי שיש , לא תתחרט ....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסאב הוא 750 RMS

יש אותו לחבר שלי

נחמד מאוד

אבל לפי דעתי L7 מנצח פה

למכירה , מגבר 2 ערוצים , 2מגברים 4 ערוצים , 2 מגברים מונובלוק, מחשב נייד ,קרוס 3 WAY , פורטים , מידים אילייט , רמקולים פולק אודיו לבית , בקיצור הכל לחץ כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים תודה על העצות

יש לי מגבר של JL AUDIO 500 RMS מונובלוק

האם לדעתכם יצליח להרים את ה L7 בלי לגרום בעיות לסאב או למגבר??

זה פשוט ציוד יקר ואני לא מעוניין לגרום נזק

הסאב יהיה בתיבה עם פורט בשביל SPL

תודה

hu - alpine 9877 -->front : boston acoustic pro sixsty + morel elate 8" mid bass ==>rear : mbquart 3 way 150-rms -> amps : alpine pdx150.4 , alpine mrd 1005d ,second gel battery

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לדעתי יהיה בסדר גם עם 500 RMS , תשמע זה לא צחוק גם 500 זה המון ... אתה תהיה מרוצה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שיש מגברים שיעשו את העבודה בצורה מספקת יותר...

אבל תנסה.. אין שום סיבה שלא תהיה מרוצה!

למכירה שעון ברייטלינג shark יד 2 במצב נהדר!

פרטים בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ על פיוניר TSW-SPL2000 סאבוופר מעולה. 750WRMS 2 אום.

פה רשום כאילו הוא מגיע רק ל 4 אום מה שלא נשמע לי רציני, אבל אני לא מכיר אותו....

ומה הקשר להתנגדות בכלל ? ואם אתה לא יודע, אין קשר בין התנגדות ללא רציני או כן רציני.

תמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים תודה על העצות

יש לי מגבר של JL AUDIO 500 RMS מונובלוק

האם לדעתכם יצליח להרים את ה L7 בלי לגרום בעיות לסאב או למגבר??

זה פשוט ציוד יקר ואני לא מעוניין לגרום נזק

הסאב יהיה בתיבה עם פורט בשביל SPL

תודה

תתחיל לחשוב על סאב אחר (לדעתי, ולא בגלל שהמגבר שלך 500w)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל לחשוב על סאב אחר (לדעתי, ולא בגלל שהמגבר שלך 500w)
...

וזה למה ??

למכירה , מגבר 2 ערוצים , 2מגברים 4 ערוצים , 2 מגברים מונובלוק, מחשב נייד ,קרוס 3 WAY , פורטים , מידים אילייט , רמקולים פולק אודיו לבית , בקיצור הכל לחץ כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה תודה רבה לכם

הצלחתי להסיג L7 של KICKER ב 1550 ש"ח אז הזמנתי את הסאב ואני אמור לקבל ביום ראשון

אני מאוד מקווה שהמגבר לא יינזק בגלל שהסאב יותר חזק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא , אין לך מה לדאוג.

במקרה הפוך, שהאלמנט יקבל יותר הספק(מתח*זרם) ממה שהוא צריך אז רק יכול להיגרם נזק לאלמנט בלבד ולא למגבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא , אין לך מה לדאוג.

במקרה הפוך, שהאלמנט יקבל יותר הספק(מתח*זרם) ממה שהוא צריך אז רק יכול להיגרם נזק לאלמנט בלבד ולא למגבר.

איך ייגרם נזק לאלמנט אחי ? "סליחה שלא הבנתי את ההיגיון"

אם הסאב יכול לספוג 750RMS והמגבר נותן רק 500 זה לא אומר שהמגבר יתחיל להתאמץ ובזה יתחמם ויינזק??

אני ממש אשמח להבין :-)

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד שאלה ברשותכם

יש לי בגאג' עם איטום של DINAMAT EXTREME

לאיזה כיוון כדאי שהסאב יפנה?

לכיוון התא נוסעים או החוצה

אני אישית כל הסאבים שהיו לי היו לכיוון תא הנוסעים .

והאם הכיוון משנה משהוא בצליל??

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6720 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...