Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אתר CarsForum עושה כותרות במגזין "רכב"

רועי צוקרמן
שימו לב! השרשור הזה בן 7863 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באמת, כבוד..!

אבל חשבתי שאתם נגד ה"המון" לא?

בפרוש לא.

האתר שלנו נועד להכיל את כל חובבי הרכב באשר הם, שידונו בכל הקשור לאהבת רכב, נהיגה, אספנות, מרוצים, חדשות ועוד.

ויכוחי יפן-ארופה בנושאי אמינות משמימים, למשל, לא נכללים באהבת רכב (אלא בניהול חשבונות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה יפה!

השמיים הם הגבול...

וזאת רק ההתחלה!

:smilecol:

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ענק, טוב לראות את זה!

בלעדי כל המשתתפים פה, זה לא היה קורה, אבל, טוב שזה קרה!

אני יום ראשון יקנה את העיתון, וטוב לראות אותנו בעיתון, אהבתי גם לראות את הלוגו שם :D:D:D

- איציק -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה, רק דבר אחד הפריע לי בה - הנושא של עזיבת "הגרעין הקשה" בגלל המריבות על יפניות ואירופאיות - לדעתי לא זו הייתה הסיבה לעזיבה, ומי שיגיד אחרת לדעתי פשוט טועה. אתם באמת מאמינים כי כזה דבר קורה בגלל ויכוחים על יפניות מול אירופאיות? מה אנחנו ילדים? יש לחלקנו מניות בפז'ו ולחלקנו מניות בסובארו? נו באמת!!

מה זה, ויכוח עדתי? אשכנזים מול מרוקאים? לבנים מול שחורים? מלוכסנים מול מערביים? אכפת לי אם המכונית הספורטיבית הזאת והזאת היא של הונדה או של רנו? אכפת לי אם מישהו אחר רוצה לקנות רק אלמרה כי היא אמינה?

זה כל כך שטויות, כל העניין הזה... כל כך חסר משמעות... מצטער אבל עד היום אני לא מבין את כל הסיפור, וכן, זה מפריע לי.

ואני יותר משמח שיש לנו חשיפה (אפילו אם זה בגלל ש"רכב" פשוט צריך למלא דפים (סתאאאאאאם :wink: ) - אני חושב שזה יביא רק טוב.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משמח לראות שאנשים מבחינים בנו ובמה שאנחנו מנסים לעשות.

רוני אני מצטער קראתי את מה שכתבת פעמיים ועדיין לא הבנתי מה ניסית להגיד בזה?

ראלימן

כל הכבוד לכולם!

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-CARSFORUM ,אבל הספקתי לראות שמדובר בפורום הטוב ביותר בארץ (בלי קשר לנושאי הפורום).מה שמבדיל אותו מאחרים זאת תרבות השיחה,הרמה הגבוהה של הבנת הנושאים וחוסר ההתנשאות.בקשר להיותו פורום העוסק ברכב,הוא היחיד בארץ שגם עוזר ללמוד דברים חדשים וללמוד משאר חברי הפורום מבלי להתווכח שעות על שטויות כמו מה עדיף:קליאו ספורט או יונדאי קופה :? (לפעמים נדמה שהומצאה במיוחד כדי לספק את הערסים בישראל).ס"הכ הרמה של משתתפי הפורום גבוהה ונחמד לדבר עם אנשים שלא פחות פסיכים ממך ומודעים למחלה.

לצוות המנהלים:הצלצול הוא בשבילי ,אף אחד לא יוצא עד שאני אומרת,ויש לי עיניים גם בגב :lol:

בקיצור אחלה ניהול,לא נופל משום ניהול פורום שאני נתקלתי בו בארץ או בחו"ל. :beerchug:

נ.ב:אם מישהו חושב שכתבתי את זה בשעה הזאת כי אין לי חים,רק שידע שאני חולה,משמע אני קיים\בבית.(יש אפשרות שהכדורים השפיעו קצת על ההתפרצויות הרגשיות שלי,אתכם הסליחה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבו עלי בירחון רכב!!!! :lol::lol::lol:

רק תמיהה אחת....

כתוב שם (בטאמן16V???) שגולשים רבים הרגישו שב YNET יש יד קלה מדי על ההדק?

יד קלה מדי על ההדק?????

ואני לתומי חשבתי שהבעייה היתה הפוכה???? (או לפחות אותו חלק של הבעיה....)

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטאמן בהחלט מוזמן להגיב בנושא, גונבה שמועה לאוזני כי הוא יודע בדיוק מי כתב את הכתבה :wink::wink::wink:

בנוגע למה שאני כתבתי - אני שמח על הכתבה, אבל מצר על העובדה שהיא נכתבה בנסיבות האלו ולא בנסיבות הנכונות. כלומר במקום שיכתבו רק על הפורומים באינטרנט ועל תרומתם, הם כתבו בעיקר על המריבות והבלגנים שהיו. חבל. (בטאמן יחטוף על זה :wink: )

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבו עלי בירחון רכב!!!! :lol::lol::lol:

רק תמיהה אחת....

כתוב שם (בטאמן16V???) שגולשים רבים הרגישו שב YNET יש יד קלה מדי על ההדק?

יד קלה מדי על ההדק?????

ואני לתומי חשבתי שהבעייה היתה הפוכה???? (או לפחות אותו חלק של הבעיה....)

לטעמי לפחות, הבעיה אכן היתה יד כבדה על ההדק.

בכל מקרה, זה לא הדיון ובוא לא נפתח אותו כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אך חלקנו(רובנו) לא רק שלא פרשנו/נטשנו את YNET אלא נשארנו בו, פשוט החברים חיפשו בית נוסף,בוא נאמר מעון-נופש שבו יהיה כל הכיף אך מבלי לנטוש את העבודה.

עמית

חזק-ואמץ

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7863 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...