Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובארו לאונה 85 טיפול אצל צביקה קרבורטורים

nissan
שימו לב! השרשור הזה בן 6713 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקיצור שכן שלי באה אליי בטענה שהרכב מגמגם ומקרטע וכבר המון זמן שהמוסך לא מצליח לפתור לו את הבעייה , ונאמר לו שהמנוע כבר בסוף החיים ואין מה להשקיע יותר.

הוא הביא לי את הרכב ואחרי שפתחתי את מכסה המנוע הייתי בהלם ממצב ההזנחה , בקיצור אחרי בדיקה מקיפה שגילתה שמפלס השמן מתחת למינימום גם במנוע וגם בגיר , כאשר משכתי את החוט הצתה מהפלג הסופיות נשארו יל הפלגים וחוץ מזה הראשים שלהם היו לא ישרים כל אחד פונה לכיוון אחר.

יש לציין שלטענת בעל הרכב אז נעשה טיפול לפני חודשיים במוסך מורשה סובארו.

לאחר קושי רב וספרי חלודה יצאו הפלגים כשיש עליהם פטריות כלומר עבדו על האיש בעיניים.

מה גם שהחליפו 3 פעמים קרבורטור ללא שום צורך.

בקיצור אחרי שעשיתי לרכב טיפול כמו שצריך , ישר קבעתי אצל צביקה ,יש לציין שזו לא הפעם הראשונה .

כמו תמיד טיפול מקצועי ואדיב והחשוב מכל הגעתי עם רכב אחד ויצאתי עם רכב שונה לגמרי , המנוע עובד כמו שצריך לא קירטועים ולא נעליים.

בקיצור שוב עולה השאלה האם העובדה שאנו מטפלים במוסך מורשה אומרת שאנחנו מקבלים את הטוב ביותר מסתבר שלא , מה גם שהאיש בגלל שהמוסך אמין מאוד כביכול קנה עוד סובארו לגאסי 93, כדי להמשיך לטפל באותו מוסך , אומנם אני לא ראיתי מה מצבה של הלגאסי אבל עם לשפוט לפי הלאונה אז לא בהרבה יותר טוב.

בשורה התחתונה לא לעזוב את הרכב ולאסוף אותו בסוף היום אלא להיות נוכח ולראות שבאמת דברים מוחלפים .

וכמובן בעניין הקרבורטורים אני שוב רוצה להמליץ על צביקה, זה לא הרכב הראשון שאני מביא אליו והכל עובד כמו שעון, אין ספק שווה כל שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לציין לפי דברי ניסן שהמצתים הורכבו עקום במוסך סובארו, וניסן הצליח להרכבי מצתים חדשים

בצורה ישרה!

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישר קבעתי אצל צביקה ,יש לציין שזו לא הפעם הראשונה .

כמו תמיד טיפול מקצועי ואדיב והחשוב מכל הגעתי עם רכב אחד ויצאתי עם רכב שונה לגמרי , המנוע עובד כמו שצריך לא קירטועים ולא נעליים.

וכמובן בעניין הקרבורטורים אני שוב רוצה להמליץ על צביקה, זה לא הרכב הראשון שאני מביא אליו והכל עובד כמו שעון, אין ספק שווה כל שקל.

מה אומר ומה אוסיף?!

מילים כדורבנות.

צביקה ישר כח בעיקר בשבילנו חברי הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...