Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים, צמיגים, ושוב צמיגים Toyo או GoodYear

yairk
שימו לב! השרשור הזה בן 6715 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מאוד רוצה להחליף את הצמיגים למיאטה...

מה לעשות 40K ק"מ, שנתיים וחצי, שני עיוותים בשני צמיגים וצמיג עם פנצ'ר שתוקן.

אני מתלבט בין Toyo T1-S לבין GoodYear EAGLE F1

המידה 205/45 R16

GoodYear EAGLE F1

http://ssl.delti.com/cgi-bin/reifensucher.pl?ID=froogle&typ=D39109&Country=US

gsd3.jpg

Toyo T1-S

http://ssl.delti.com/cgi-bin/reifensucher.pl?ID=froogle&typ=R-107482&Country=US

PROXES_T1-S.jpg

קיבלתי הצעת מחיר לשניהם, המחיר די דומה: (כמובן ל 4 צמיגים)

GoodYear EAGLE F1 3300 ש"ח

Toyo T1-S 3450 ש"ח

לשאלתי.

1. איזה צמיג יותר טוב?

2. האם המחיר סביר? (לדעתי מעט יקר)

3. יש לכם המלצות למקום שבו כדאי לקנות צמיגים?

במיאטה נט ממליצים על ה Toyo.

יאיר

מועדון הרודסטרים, אין עוד מועדון כזה.

http://www.roadster.co.il/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נכון שבטיחות זה דבר הכי חשוב שיש אבל אני לא רואה מפגע בטיחותי ברביעיית צמיגים ב1500 או ב2000 ש"ח. הלוואי וכולם היו מוציאים סכומים כאלה על צמיגים טובים. השאלה היא האם באמת יש הבדל כזה מהותי בנסיעות ממוצעות או אפילו ספורטיבית (רובנו עדיין לא נהגי מרוצים) בין צמיג טוב שעולה 1500 ש"ח לרביעיה לבין הצמיגים האלה שאנשים משקיעים 3500 שקל עליהם ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שואל אם יש הבדל מורגש ? בהחלט כן שמים וארץ !
תסלח לי שאני לא כלכך מבין בדגמים השונים כך שזה לא אומר לי הרבה :)

בכל מקרה, החשוב הוא לא עניין ההבדל. השאלה היא האם באמת יש צורך בנהיגה ממוצעת עד ספורטיבית-סבירה לכבישים ציבוריים בצמיגים כאלה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי לא מעניין שם הצמיג... ע"פ האתר מחו"ל שניהם ברמת מהירות W אחד עולה 128$ לעומת 90$

עכשיו הבחירה שלך ...

שלי במידה 205 65 R15 ובאמת לא חשוב איזה ..

בהצלחה ...

נניח ואתה נוסע במהירות האור מה יקרה אם פתאום תדליק אורות.....

איך הנהג של המפלסת שלג מגיע לעבודה ביום מושלג....

it's better to die on your feet than to live on your knees

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבלימה וההיגוי יהיו יעילים יותר וחדים יותר זה משפר את הבטיחות האקטיבית ויש יותר סיכוי שתעצור מהר מספיק לפני הילדה שרצה אחרי הכדור - זה מצדיק ? או שכוס אמק החיים של הילדה עם הכדור ?

אגב לזה מעלי - ציון מהירות אומר בערך.....כלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חס וחלילה. אבל אם כך, לא היית משקיע 5000 שקל על רביעייה טובה יותר? האם המחיר לא מצדיק את הצלת החיים ?

אני מסכים במאה אחוז שהבטיחות קודמת לכל, אבל אי אפשר לצפות מכל אחד לקנות צמיגים בסכומים כאלה, ולכן לא נשמע לי הוגן להקביל את ההסבר להצלת חיים של ילדה שרצה לכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כרגע נוסע על GOODYEAR EAGLE F1 DSG2

וכל רבעייה שאני יחליף יהיו רק אלה!

צמיג מדהים!

גם ברטוב

וגם ביבש!

היו לי גם TOYO PROXES T1S

הם מתייבשים מהר מדי

ולא כל כך אהבתי אותם!

הם נורא שקטים

יחסית ל- GOODYEAR

אני אהבתי את הGOODYEAR יותר!

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שבטיחות זה דבר הכי חשוב שיש אבל אני לא רואה מפגע בטיחותי ברביעיית צמיגים ב1500 או ב2000 ש"ח. הלוואי וכולם היו מוציאים סכומים כאלה על צמיגים טובים.
לא מפגע בטיחותי, פשוט לא קרובים לרמת האחיזה שצמיג ספורטיבי מצויין כמו השניים שיאיר מתלבט ביניהם מספקים.

השאלה היא האם באמת יש הבדל כזה מהותי בנסיעות ממוצעות או אפילו ספורטיבית (רובנו עדיין לא נהגי מרוצים) בין צמיג טוב שעולה 1500 ש"ח לרביעיה לבין הצמיגים האלה שאנשים משקיעים 3500 שקל עליהם ?!
כן.

יש הבדל מהותי מאוד למי שנוהג במכונית ספורטיבית ובשביל הכיף מנהיגה ספורטיבית ואין שום קשר ללהיות נהג מירוצים או לסוע על מסלול.

אלו צמיגי כביש מעולים ושווים את הכסף, ועד שלא היה לך סט צמיגים ברמה הזו פשוט לא תוכל להבין למה זה טוב.

יאיר, לשאלתך -

גודייר, בשתי ידיים.

מוטי

נ.ב: טיפה מציק שמקצרים לצמיג את השם ל-F1... F1 היא סדרה שלמה של דגמים מתוצרת גודייר... השם המלא של הצמיג שאתה מעוניין בו הוא F1GS-D3 ואל תשכח לבדוק תאריכי ייצור וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם פשוט טובים יותר.

רמת האחיזה של הגומי גבוהה מאוד בשניהם וגם זהה למדי עם עדיפות קלה לגודייר.

הפרשי המשקל ביניהם זניחים למדי (הטויו יותר קל).

שניהם מצויינים על רטוב.

אורך החיים שלהם דומה.

לטויו נוחות נסיעה מעט טובה יותר בעוד שלגודייר יש תגובה חדה יותר להפניות הגה, מה שהופך אותו לצמיג עם Turn-in משובח בעוד שהטויו לוקה בחסר בתחום הנ"ל ודורש התרגלות קלה..

אל תבין אותי לא נכון, הטויו הוא צמיג מצויין והוא מפסיד לגודייר בנקודות ולא בנוק אאוט, אני אישית מעדיף את התגובה החדה יותר של הגודייר.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אבל הוא לא נפוץ בכלל (לפחות בארה"ב), הרבה בגלל מידות - הוא פשוט לא משווק במספיק מידות קטנות.. הרוב לגלגלים גדולים - 17, 18 וכו'..

ADVAN Neova AD07

יש אגב עוד צמיגים שראויים להתייחסות כשמדובר בצמיגים סופר ספורטיביים, Falken Azenis RT615 בהחלט שווה מחשבה מעמיקה.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6715 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...