Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צביעת טמבונים בצבע הרכב (לבן)

Nature
שימו לב! השרשור הזה בן 6724 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אני חשבתי ליצבוע את הטמבונים ברכב בצבע הרכב .. הצבע לבן משנת 97

עכשיו השאלה שלי אם יראו שינוי בצבע של הטמבונים שהוא יהיה יחסית חדש מהצבע של הרכב ..

ומה העלות של כזאת צביעה .

הרכב מאזדה 323 (לא לאנטיס ולא f)

97'

נ.ב

הטמבונים כרגע בצבע שחור

כל טוב

רועי

Nothing But Music

למכירה מגבר 4 ערוצים:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=99702

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צבע לבן הוא הצבע שהכי קל לשחק איתו. כל צביעה שתעשה, עד כמה שלא תראה הבדל בעין, עדיין הצבע המקורי נשאר מקורי. בצבע לבן לא תראה הבדלים כי זהו צבע בסיסי - לבן זה לבן.

תשתדל לצבוע במקום מוכר היכן שידוע לך שעושים עבודה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צבע של הטמבונים לא עולה 1000-1500 שקל......אני רציתי לצבוע במוסך פחחות (מוסך טוב ורציני) ורצו 700 שקל על שניהם (קדימה ומאחורה- טמבונים דיי גדולים).

ועוד משהו, אם שמת ספריי כלשהו או שימנת את הטמבונים בתקופה האחרונה אז יכול להיות שיהיו לך כמה בעיות בצביעה.

עמית.

יש הרבה דגים בים....אבל הכל תלוי באורך החכה שלך :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=84275&page=5&pp=15

בחלק התחתון מופיע הסבר שלי לגבי שמנים וחומרים שנמרחו על הטמבונים,אין מה לדאוג,צירפתי הסבר קצר על תהליך העבודה(בכלליות)

והסיבה שזה יקר(במידה ואיכותי)השרשור עצמו יעזור לך מאוד.

תומר.

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צבע של הטמבונים לא עולה 1000-1500 שקל......אני רציתי לצבוע במוסך פחחות (מוסך טוב ורציני) ורצו 700 שקל על שניהם (קדימה ומאחורה- טמבונים דיי גדולים).

ועוד משהו, אם שמת ספריי כלשהו או שימנת את הטמבונים בתקופה האחרונה אז יכול להיות שיהיו לך כמה בעיות בצביעה.

עמית.

ב700 שקל הוא מנקה עם סמרטוט וטינר מקסימום מעביר בזריז ליטוש עם נייר ליטוש 400 מים

וצובע....

צביעה מקצועית חייבת אבל חייבת יד אחת של דבק (צבע יסוד לפלסטיק...בשפה של הפחחים נקרא דבק) ורק אחרי זה יד של צבע....כל שיטה אחרת תהיה חאפרית ואחרי מספר חודשים תתבאס שבכלל צבעת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עתיד חביבי אתה טועה......ב700 שקל הוא עושה עבודה יסודית עם דבק ועוד שתי שכבות של סוגי צבע...ששרד אצלי חורף וקיץ כבר שנתיים בערך, אבל יכול להיות שאנחנו מדברים על גדלים שונים של טמבונים.

יש הרבה דגים בים....אבל הכל תלוי באורך החכה שלך :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לדעת מי הפחח ? פשוט זה נשמע הזוי המחיר

המון פחחים לוקחים יותר מזה על טמבונים שאתה מביא להם רק להתזה....זאת אומרת אתה מביא מוכן הוא נכנס לתנור, נותן פס דבק אחרי שעה עוד פס צבע ויאללה ביי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה איתך,

לדעתי שווה לך לנסות לצבוע לבד,

שייף בנירר מים 400 נקה שומנים וכו, קנה צבע ב 12 שקל

ואם לא ייצא טוב תצבע אצל הפחח

הוא יתקן אם לא עשית טוב

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לדעת מי הפחח ? פשוט זה נשמע הזוי המחיר

המון פחחים לוקחים יותר מזה על טמבונים שאתה מביא להם רק להתזה....זאת אומרת אתה מביא מוכן הוא נכנס לתנור, נותן פס דבק אחרי שעה עוד פס צבע ויאללה ביי

עתיד אתה טועה לדעתי, כי אני קיבלתי הצעה לצביעה של כל הגג ודלת תא המטען בצבע מטאלי עם גירוד עד הפח וצבע יסוד וצביעה בתנור ובלה בלה בלה ב700 שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגיל אני הכי שלילי....

אחי , שלא תעז!!!!

צביעת פגושים שחורים תמיד יוצאת כאילו זה אוטו של איזה ערבי....

חבל...

גם בדר"כ הצבע מתקלף

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6724 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...