Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחירת צמיגים ליאריס TS

Shlompi
שימו לב! השרשור הזה בן 6719 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

ברשותי יאריס TS שנת 2003.

הרכב הגיע מהיצרן עם צמיגים Bridgestone Potenza RE040 תוצרת יפן (נאמר לי ע"י בעלי מקצוע שצמיגי Bridgestone שנמכרים בארץ מגיעים מטורקיה)

185/55R15 81V

עוד לפני שהרכב הגיע ל 50,000 קילומטר הצמיגים ממש בסוף החיים שלהם. ( אני יד שניה )

יש הרבה סימני יובש, הם מאוד שחוקים ואני מעוניין להחליפם בהקדם.

אשמח לקבל המלצות איזה צמיג לקנות (יצרן ודגם), לכל בעל מקצוע שאני מגיע אני מקבל המלצות שונות ואני מתאר לעצמי שזה מתוך אינטרס ומצב המלאי.

היה גם בעל מקצוע שאמר לי שכולם אותו הדבר כי כולם מיוצרים בטורקיה.

כולם אומרים שמישלין הכי טובים, זה סבבה באמת רק שהם יקרים יותר מידי ובלי פרופורציה.

יוקוהומה מיוצרים ביפן, זה עושה אותם ליותר טובים ??

בקיצור, אשמח לעצות טובות, כמובן יש לקחת בחשבון למידות הצמיג ולאופי נהיגה "עצבני" :wink:

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם אומרים שמישלין הכי טובים, זה סבבה באמת רק שהם יקרים יותר מידי ובלי פרופורציה.

למישלין יש צמיגים מצויינים אבל, מניסיוני, התמחור שלהם יחסית למתחרים לא מצדיק את הרכישה. ב-tirerack.com תוכל לחפש ולהשוות מספר דגמים שמקבילים ל-Bridgestone שלך.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי תקציב יפה אבל למידה הנתונה יספיק רק לצמיגים בינוניים ספורטיביים +

מה המחיר של הSP9000 במידה הנ"ל?

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצאתי את המידות של הצמיגים שלי בדנלופ' בדגם זה.

וגם בחיפוש לפי מידות לא מצאתי 185/55.

לפי הסיבוב שעשיתי אצל בעלי מקצוע בסכום הנ"ל ניתן לרכוש צמיגים איכותיים.

אני יכול לעגל ל 2000 אם מדובר על משהו איכותי ששווה את התמורה.

ד"א

באתר שהמליצו לי עליו צמיג של Yokohama ADVAN A043 מקבל ציון הרבה יותר טוב מ- Bridgestone Potenza RE040, הייתכן כצעקתה ?

אמר לי מישהו שאמור להבין בתחום ( לפחות נתפס כך בעיני מספר אנשים ) שמומלץ לרכוש את אותו המותג כפי שהרכב הגיע מהיצרן ( בהנחה שמדובר ברכב חדש יחסית ולא יצאו חידושים מסעירים בתחום ) מכיוון שהיצרן בודק את הרכב עם מספר יצרנים ובוחר את הבחירה האידיאלית בנושאים נוחות, יציבות, רעש, ביצועים וכו'.

נכון / לא נכון ?

אשמח לשמוע דעה

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא....

זה לא נכון

היצרן מצהיר על מיצוב הרכב ובהתאם ממצב לעצמו רמת צמיגים

נגיד הוא מחליט ללכת על הטופ

אז הוא מוציא למכרז וכולם מתחרים דאנלופ פיראלי מישלין ומי שרק בא לך....מי שיתן מחיר הכי נמוך לדגם צמיג שהיצרן "מוכן" לקבל ממנו...יקח את ההצעה...וככה כל נגיד 10 אלף צמיגים משתנה חברה

בגלל זה רכבים זהים יוצאים עכשיו עם דאנלופ ועוד חודש עם ברידג'סטון ועוד חודשיים מישלין וכן הלאה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי תודה,

יש לך המלצה על יצרן / דגם.

אני ממש לא יודע מה לבחור.

הכל מקום ממליצים על משהו אחר, וכמובן שאומרים שהחברה האחרת פחות טובה. ( ראה מה רשמתי בהודעה הראשונה )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק, אבל הקדמת אותי ביומיים :)

גם אני כרגע באותה הדילמה לגבי גלגלים לTS שלי...

אותן התלבטויות בדיוק, וגם אני קיבלתי המון סופרלטיבים על הPotenza לדגם הנ"ל

(הגלגלים אצלי מקוריים, גם כן POTENZA, ואני מתקרב ל35000. הם במצב סביר, אבל מתחיל להרגיש ירידה באחיזה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שאני אקנה את אותם הצמיגים מכיוון שלא הצלחתי להתרשם מצמיג אחר.

כרגע כפי שידוע לי המידות והדגם הנ"ל חסרים במלאי בארץ. נאמר לי שיגעו תוך 10 ימים.

הצלחתי למצוא ב 380 ש"ח לצמיג כולל התקנה. זהו המחיר הכי זול שמצאתי.

בדקתי שמדובר בצמיגים שמגיעים מיפן ולא ממקור אחר.

במידה והתרשמת מיצרן/דגם אחר בזמן הקרוב אשמח מאוד לשמוע עם מנת שאוכל לבדוק גם.

ובכלל אם למישהו יש המלצה טובה אחרת אני יותר מאשמח לשמוע אותה בהקדם :smile:

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6719 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...