Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נשים ומכוניות

sara
שימו לב! השרשור הזה בן 6732 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לכל הגברים, פירסמתי שאלה בפורום והרגשתי כמעין זלזול מכיוון שאני אישה לכן רציתי רק להבהיר לכולם שיש נשים שיודעות כמו ואף יותר מגברים בנושא מכוניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא אמר שלא.

אבל מה הקשר בין זה לבין פורום :"טכני ,אחזקה וטיפולים?:)

ד'א,יכול להיות שהנושא שפירסמת הוא נושא שכבר דנו עליו בעבר ולכן לא עונים לך עליו.

ניסית לעשות חיפוש בנושא לפני ששאלת אותו?

חתימת השתמש נמצאת בשיפוצים מצטערים על אי-הנוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את ההודעות שבהן פירסמת על מוסך לאאודי.

אינני חושבת שבתגובות שנתנו יש זלזול, להפך נתנו המלצות על מוסכים על מנת לפתור את הבעיה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי שאת מרגישה ככה, אבל עברתי על ההודעות שלך (ראש מנוע לאאודי, נכון?) וההתייחסות של החברים בפורום הייתה מקצועית ועניינית כתמיד.

אולי תפרטי למה את מתכוונת ב"יחס מזלזל" ?

(ואגב, יש פה נשים פעילות מאוד ומבינות מאוד).

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שרה, ברוכה הבאה לפורום.

אל תתיחסי למזלזלים.

את מוזמנת להמשיך לכתוב בפורום ולתרום מהידע שלך כשתוכלי.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום שרה -

אינני יודע מה גרם לך לחוש בזלזול ומה גרם להתנפלות שלך על חברי הפורום.

יש כמה בחורות בפורום שיעידו כי הן נהנות מהפורום ולא נתקלו בזלזול.

להפך - היד הרכה של המנהלים בכל הקשור להודעות של נשים ידוע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורמאט השאלות בטופיק שלך על הראש מנוע הוא לגיטימי.

חברי הפורם בד"כ שואלים הרבה שאלות לפני שרפי לין :lol: ממליץ על מוסך. אני לא חושב שמישהו מזלזל באף אחד בפורום ולא משנה אם הוא גבר, אישה, עם רשיון נהיגה או ילד בן 15 שסתם רוצה ללמוד על מכוניות.

להבדיל ברוך הבא לפורום הגעת למקום מס' אחד למכוניות ברשת.

חברי הפורום ישמחו לעזור לך אבל את צריכה לספק להם מידע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון חברי הפורום ישמחו לעזור לך אבל את צריכה לספק מידע :

גיל, מקום מגורים, סטטוס משפחתי....תמונה מצורפת וכאלו דברים - זה רק נהלים קבועים לקבל חברות כבוד :D

בכל מקרה כמו שאנחנו מקבלים את ליטל (וזה באמת קשה לקבל אותה :p) נקבל גם אותך בזרועות פתוחות !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמעי חמודה, אין שום קשר להיותך אישה בפורום הזה. כל אחד פה נמדד לא ע"פ מינו אלא לפי הידע שלו. אין שום סיבה שתגידי שקיבלת יחס מזלזל - אני לא קיבלתי יחס מזלזל בכל הזמן שאני כותבת כאן - אז ברוכה הבאה לפורום - ותהני :)

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יחס מזלזל? :|

אם כבר יש משהו שמאפיין את היחס לנשים בפורום הזה - זו העובדה המצערת שכמעט כל הודעה של בחורה גוררת אחריה מבחר תגובות מפגרות של בתולים חרמנים ופתטיים.

כבר נשבר לי איבר המין מלמחוק חצאי שרשורים שהפכו לזבל רק בגלל שבחורה הגיבה בהם.

אז אני מנצל במה זו לקרוא לכל החרמנים הפתטיים - הירשמו לקופידון ותפסיקו בצ'אטים מעוררי הרחמים האלו ובנסיונות המגושמים לפלרטט.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני חשבתי שבתוך השירשור יהיו תמונות???

:roll:

סתם ,

שרה ברוכה הבאה

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6732 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...