Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני מחפש דייהו סופר רייסר אוטומט

שרון ה 1
שימו לב! השרשור הזה בן 6726 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב הוא דייהו

מעתים הם האנשים שיגידו לך שהוא טוב (אני לא אחד מהם)

מומלץ שתאסוף עוד קצת כסף או שתחשוב על אלטרנטיבות אחרות באותו הסכום

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לנו דייהו ידנית

מנוע 1500 100 כ"ס

האוטו מהיר למרות שהוא כבד יחסית..

נוח מאוד לנסיעה וממש אין בעיה להאיץ איתו. קצת צפוף מאחור

אני אישית אהבתי מאוד לנהוג בו אין לו בעיה להגיע לסל"ד גבוה אבל שוב שלנו זה ידני אז אין לי מושג איך זה באוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין לא קיבלתי תשובה מספקת

למה לא כדאי לי אני לא מחפש רכב שאני אלך איתו למרוצים סתם כרכב משפחתי

בסכום של כ- 10 עד 15 אלף ש"ח אלה המחירים של הרכב הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלת תשובה , הרכב גרוע מכל הבחינות , אני לא יכול לציין תכונה אחת טובה למעט המחיר הזול.

עדיף כבר לקנות אופל קאדט משנות ה80 שעליה הוא מבוסס, לפחות היא תהיה יותר אמינה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין לא קיבלתי תשובה מספקת
תשמע- מספיק אנשים אמרו לך שמדובר בחתיכת צואה- ועוד אחד (שכנראה קודם נהג על לאדה עם צילינדר אחד לא פעיל) אמר לך שהוא מהיר... זה לא ישתפר מכאן. תסיק מסקנות לבד. אם אתה רוצה לשכנע את עצמך (או אותנו) שבכ"ז כדאי לקנות את האוטו- חבל על זמנך. קח בחשבון דבר פשוט- הרכב מיושן להחריד. המנוע איום ונורא. עד 3000 סל"ד הוא לא סוחב. מ3000 סל"ד הוא בעיקר מרעיש. רמת הבטיחות מוגדרת כ"מספקת בתאונה במהירות נמוכה" במקרה הטוב וכ"מסוכנת" במקרה הנכון. צפה תקלות בתיבת ההילוכים, סדקים בראש המנוע ובעיות חשמל. שלא תבין לא נכון- זה לא שמישהו כאן חושב שאתה צריך לקנות יגואר .ביקשת המלצה לרכב משפחתי ואף אחד כאן לא מנסה לשכנע אותך לקנות אימפרזה טורבו. אבל מנסים לייעץ לך להתרחק מזבל.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע- מספיק אנשים אמרו לך שמדובר בחתיכת צואה- ועוד אחד (שכנראה קודם נהג על לאדה עם צילינדר אחד לא פעיל) אמר לך שהוא מהיר... זה לא ישתפר מכאן. תסיק מסקנות לבד. אם אתה רוצה לשכנע את עצמך (או אותנו) שבכ"ז כדאי לקנות את האוטו- חבל על זמנך. קח בחשבון דבר פשוט- הרכב מיושן להחריד. המנוע איום ונורא. עד 3000 סל"ד הוא לא סוחב. מ3000 סל"ד הוא בעיקר מרעיש. רמת הבטיחות מוגדרת כ"מספקת בתאונה במהירות נמוכה" במקרה הטוב וכ"מסוכנת" במקרה הנכון. צפה תקלות בתיבת ההילוכים, סדקים בראש המנוע ובעיות חשמל. שלא תבין לא נכון- זה לא שמישהו כאן חושב שאתה צריך לקנות יגואר .ביקשת המלצה לרכב משפחתי ואף אחד כאן לא מנסה לשכנע אותך לקנות אימפרזה טורבו. אבל מנסים לייעץ לך להתרחק מזבל.
כל מילה בסלע.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בדיוק אתם מצפים לקבל ב 15,000 ש"ח?ב.מ.וו 530I?או שמה מרצדס E320?

תתיפלאו,אבל בסכומים שנידרשים עבורה היום היא מהווה תמורה לא רעה כלל.

יאמר לזכותה שהיא שיפור רציני של הרייסר,ואם תשימו לב הן גם שרדו יפה את השנים שחלפו.

בטיפול נכון המנועים יאריכו ימים,את הגיר האוטומטי האמריקאי(TH125)עם פטיש 5 קילו לא תצליחו לשבור(וגם הגיר בעל 4 הילוכים אמין מאד),הציריות עמידות ומערכת החשמל שונה מזו של הרייסר.

היא מרווחת,תא המיטען ענק,הביצועים טובים בידנית וסבירים באוטומטית,צריכת הדלק סבירה,והתחום היחידי שבו היא נופלת מכל מיתחרותיה הוא היתנהגות הכביש,מה שניתן לשיפור משמעותי ע"י החלפת 4 בולמי זעזועים לכאלו שממולאים בגז.ההבדל בהיתנהגות מוחשי מאד.

בטווחי הסכומים של הסופר רייסר ניתן אולי לקנות סובארו ליאונה או מיצובישי לאנסר מתחילת שנות ה 90,שספק אם הן יותר טובות ממנה.

אגב,לסופר רייסר יש מוטות הגנה לרוחב הדלתות,ויש גם דגמים עם כרית אוויר לנהג.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב זכרוני, רכבים כמו מאזדה 323 מתחילת שנות ה90 מתקרבים לתקציב הנדרש, ועם זאת, טובים משמעותית מהדייהו.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6726 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...