Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש חוו"ד על חנות אביזרי רכב "אוטו's" בחיפה

hensh9
שימו לב! השרשור הזה בן 6730 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בהיבט של התקנה מקצועית של מערכת לרכב ובדגש על ביצוע איטום דלתות ע"י "דינמט קיט".

האם המתקין שם התמחה כבר בביצוע העבודה הנ"ל,או שכדאי לפנות למקצוענים:wink: מאיזור המרכז?

אשמח לשמוע המלצות מחברים שהתקינו אצלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה מקום מומלץ בחיפה להתקנת מערכות פנה לדני מ "מצת אור" שברח' יפו 100 חיפה, טל' 04-8525366 או 04-8535106

או 04-8511494.

יש שם גם חדר תצוגה עם מכשירי רדיו דיסק ורמקולים לרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינה מקצועית הם ברמה גבוה. חבר שלי התקין אצלם והם באמת עשו עבודה יפה , גם אני רציתי להתקין

שם אבל הם ניסו לדחוף לי כל מיני דברים ולכן לא אני לא אתקין שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף במידה ואתה רוצה התקנה איכותית.

אני את ההתקנות המסובכות עשיתי אצלהם, שאר ההתקנות עשיתי לבד.

אם אתה רוצה מקום מומלץ בחיפה להתקנת מערכות פנה לדני מ "מצת אור" שברח' יפו 100 חיפה, טל' 04-8525366 או 04-8535106

או 04-8511494.

יש שם גם חדר תצוגה עם מכשירי רדיו דיסק ורמקולים לרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שרוצה התקנה ברמות הגבוהות ביותר שניתן למצוא בארץ ובמחיר מיוחד.

מקום שקיבל המון גביעים על תחריות SQ

שיפנה אלי בפרטי אני יכול לארגן הנחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חנות אביזרי רכב "אוטו's" בחיפה אחד המקומות המקצועיים בחיפה. אני התקנתי שם מערכת שלי וראיתי התקנות נוספות מבוצעות שם. המחירים נוחים מאד ותמיד אפשר להסתדר. המתקינים במקום גם מבצעים איטום. כל מי שעשה שם התקנה או קניה יצא מרוצה וגם אני.

מה אתה מתכוון להתקנה מקצועית ?

יש במרכז חנויות שעושים התקנות שעולות כמה אלפים עם פיבר וכו'.

כמה אתה רוצה להשקיע בהתקנה ומה יש לך להתקין ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה היא ממוקמת?

חנות אביזרי רכב "אוטו's" בחיפה אחד המקומות המקצועיים בחיפה. אני התקנתי שם מערכת שלי וראיתי התקנות נוספות מבוצעות שם. המחירים נוחים מאד ותמיד אפשר להסתדר. המתקינים במקום גם מבצעים איטום. כל מי שעשה שם התקנה או קניה יצא מרוצה וגם אני.

מה אתה מתכוון להתקנה מקצועית ?

יש במרכז חנויות שעושים התקנות שעולות כמה אלפים עם פיבר וכו'.

כמה אתה רוצה להשקיע בהתקנה ומה יש לך להתקין ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל -תודה על התשובות.

אני מתכוון בעיקר לאיטום הדלתות באמצעות "דינמאט קיט".קיבלתי מהם הצעת מחיר של 800 ש"ח עבור חומר האטימה (סט של תא מטען,שמכיל יותר חומר מאשר סט הדלתות,ושלפי דבריי המתקין יתאים לאיטום שתי הדלתות וחלק מתא המטען)ובתוספת של 300 ש"ח עבודת האטימה(בנוסף-סכום של עוד 700 ש"ח על התקנת שאר רכיבי המערכת).

מבירורים שעשיתי אתמול והיום הבנתי שלעבודה כזו נדרשת מומחיות בביצוע,ויש כל מיני "שיטות עבודה"...והיות ומדובר בחומרים יחסית יקרים-לא הייתי רוצה :לבזבז" אותם באמצעות התקנה שאינה ברמה הנדרשת...

בכל מה שקשור להתקנת כלל המערכת+כיוונים-אין לי ספק שהחבר'ה שה רציניים ו"יודעים העבודה",אבל הספק היחידי שלי הוא בדבר היכולת שלהם לתת לי מענה אופטימלי בנושא האיטום,כאשר כמובן שיש לי אפשרות לבצע את העבודה הזו ספציפית במקום אחר.

ההתקנה שעליה אני מדבר היא של זוג קומפוננטים איכותיים בדלתות ואיטום הדלתות,HU מקצועי,פלטה בבג'ז עם 2 מגברים,קבל וציוד נלווה,כבלים עבים למצבר ולמינוס,ותיבת סאב(יש גם אופצייה להתקנת קומפוננטים 5.25" נוספים בדלתות האחוריות).

אשמח לקבל התייחסות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6730 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...