Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צביעה אחרי מכה... עזרה דחופה!!! (כל המבינים בצבע לרכב להכנס בבקשה )

joker2k
שימו לב! השרשור הזה בן 7632 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביצעתי לפני כשבוע רוורס שלא הסתיים כמו שצריך ונכנסתי בבטונדה.. בכל אופן נשמע גדול אבל זה ממש לא היה כזה גדול המכה יצאה בערך בגודל של תפוז (הקוטר..)

בכל אופן מה שהיה הוא שהמכה היתה בין הטמבון לכנף השמאלית בפיאט פונטו HGT צהובה... טוב נו אלה החיים והולכים לתקן... הלכתי לתקן עשו פחחות יפה אבל צבע.. אוייי הצבע.. איזה בושות עשו .

מה שקרה הוא כנראה השתמשו במברשת אויר "החפרים" ומה שנוצר הוא בועות.. עכשיו הצבע הוא זהה (אי אפשר לטעות ע"י מחשב) בכל אופן מה שקרה הוא שכל הכנף השמאלית היתה צריכה להיצבע... זאת אומרת עד לדלת (2 דלתות ברכב) בכל אופן הם צבעו אבל נוצר מצב של בועות כאלו על כל הצביעה.. וזה לא הסוף!

כמובן שהיה צורך לצבוע את הטמבון מאחר והוא נשרט.. לא קריטי .. צבעו וגם הוא בבועות ולא רק שהצבע כנראה מהרוח או לא יודע מה ולא כיסו את הרכב עף לכל המשך הטמבון ונוצר מעיין חיספוס לאורך כל הטמבון של צבע.. לא רואים כל כך אבל אם נוגעים מרגישים ישר והוא כמובן איבד מהברק.. (על הוקס האורגינל שלו!) בכל אופן זה לא הסוף.. הפלסטיק שיש בפיאט מאחורה בטמבון גם הוא כמובן נצבע ברסיסי צבע צהוב (מעיין רסיסים כאלו לכל אורכו) דבר שאין לי מושג איך מורידים... ובנוסף הכי גרוע זה שחלק מן הצביעה נעשתה (כניראה מהסחף של הספרי) על גבי לכלוך ברכב (לא כיסו את כולו כנראה!@#$@!$!) בכל אופן ועכשיו אי אפשר לנקות אותו כמו שצריך

טענות המוסך:

אמרו לי לבוא בעוד שבוע לבצע פוליש אשר יחליק את ההההככככלללל וחזיר אותו למצב אורגינל...

א. האם זה אפשרי ?

ב. אם כן האם זה יחזור למצב אורגינלי ?

עוד דבר הוא שאני הולך לדרוש גם לצבוע את הפלסטיק השחור בשחור מלא מאחר שהוא נצבע בחלקו..

א. האם יש דרך אחרת להוריד את הצבע הנ"ל (טרמפנטין או משהו כזה ) ?

מה שקורה הוא למזלי לא שילמתי עדיין וגם בכיוון הזה אני לא עומד לשלם!

אבל הבעיה והדבר הכי מצחיק\עצוב זה שזה מוסך בעל שם בעיר שלי ואנשים דיי התפלאו לראות כאלו פדיחות מצידו,

אני משער שהוא יסדר את זה.. אבל באיזה מחיר ?

לא יודע איך אבל הצבע הגיע עד לחצאית של הרכב!!! משהו מאוד מוזר ולא נורמלי!

פשוט אבסורד..

עוד שאלה אחרונה.. האם אפשר לסדר כל זאת בלי לצבוע מחדש את המקום ושאר החלקים? או שמה צריך לצבוע הכל.. ?

מאחר שהבעיה המרכזית היא החספוס וחוסר הברק שאמרו לי שאפשר להוריד ושיסדרו ע"י פוליש לרכב...

תנו דעתכם ותשובות בבקשה

בתודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגיל - המוסך (פחח/צבעי) אחראי לטיב העבודה ולכל הנזקים

כרגיל - עשו עבודה בינונית (שלא לומר גרועה) וינסו למרוח אותך עד שתשלם ואז יתחילו להתעלם ממך כדי להוסיף חט על פשע

הפיתרון היחיד במקרה של מוסך שלא עומד בסטנדרט, פוגע בלקוח ומסרב לתקן או לפצות על הנזק היא פניה לוועדה המקצועית הרלוונטית באיגוד המוסכים (או לפחות איום רציני לעשות זאת)

פחחות וצבע בארצנו משופעת הקומבינות והדילטנטיות היא נושא כאוב במיוחד, ולא אחת גם פחחים/צבעים שנחשבים "אומנים" ושאר סופרלטיבים מוציאים עבודות בסטנדרט בינוני ומטה.

תתעקש ואולי ילך לך, לא תתעקש - והקרב אבוד מראש.

בהצלחה

HFturbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכן זה מה שקרה...

הלכתי.. עבדו בשנית על הרכב.. נצבע עכשיו הטמבון לגמרי מחדש.. יצא בובה..

כנ"ל לגבי החצאית.. החלון צד ופנס ימין שנצבעו גם הם (טיפות צבע פגעו בהם) נוקו

והחלק הכי מעצבן מאחורה שהיה מעיין עור ברווז על הרכב נוקה וניהיה דנדש...

רק ש... כמובן עדיין לא שילמתי ועדיין יש עוד שני פאקים ..

האחד הפס השחור שיש בטמבון (פלסטיק שכזה) צריך צביעה לאחר שהוא התלכלך בצבע צהוב.. דבר לא קריטי ויעשה כמובן ביום שישי בעוד יומיים :)

ודבר שני עכשיו במקום הגבשושיות שנוצרו קודם עכשיו יש מעיין ניקובי סיכה קטנים מאחורה.. לא רציני כלל מאחר ויש משהו כמו 10-15 ניקובים אשר יורדו בעוד כיומיים כמובן אחרי פוליש על הרכב...

לאחר שיחה עם המוסך לאחר כל המקרה המצער בעל המוסך אמר לי שהבעיה הנ"ל נוצרה עקב הווקס הרב שאני מורח על הרכב, לאחר שיחה עם עוד כמה בעלי מקצוע הבנתי שהבעל הבית לא מבלף מאחר ווקס מתנגד לצבע.. ואני אישית ביצעתי לא פחות מ 4 פעמים ווקס על הרכב במשך 3 חודשים.. דיי הרבה , מה שיצר שכבת הגנה מאוד גדולה על הצבע וגרם לצבע להפלט ולא להתפס כראוי... בכל אופן הדבר סודר ויסתיים ביום שישי הקרוב בעזרת השם :)

וכל זאת כמובן לפני ששילמתי.. (אין כמו למשוך באף!)

מסקנה... צבע\פחחות.. לבצע ולאחר מכן רק לשלם! אם לא אפשר להדפק ובקלות!.

הבעל הבית יצא ממש בסדר ועזר לי בכל הקשור לרכב.. עבודת הפחחות כמובן היתה מושלמת והרכב יצא כמו חדש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7632 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...