Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מורה נבוכים !!!

GT90
שימו לב! השרשור הזה בן 7844 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רוצה לקנות רכב משומש ולעשות לו שיפורים בשביל שיקח בפתיחה אימפרזה ! :evil:

איזה רכב לקנות ?? המגבלה היחידה - אני לא יוותר על הגה כח ומזגן :roll:

כמובן שאת השיפורים אני יעשה לאט לאט בהתאם לתקציב

אם העביר היצרן את סדרה 1 להיות הנעה קדמית ולא העביר את סדרה 2 דיינו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסיבה אחת פשוטה וקלה.

כל רכב שלא תקנה ותשפר אותו לרמה כזו שיקח ימפרזות יעלה לך ותר מלחסוך ולקנות אימפרזה.

כמובן שכל רכב סביר הכוונה. לאימפרזה יש 218 סוסים. יקח לך הרבה כסף להגיע לזה.

נניח אוטו ב35 אלף. האימפרזה עולה סביב ה90K. להגיע אליה יקח לך יותר מ40 אלף. אז 40K פלוס החזקה שוטפת יוצא לך אוטו יותר חלש מהאימפרזה. ומה עשינו בזה?!?

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שניקי אמר , זה טיפשי

יש 2 אופציות

או שיהיה לך אותו רכב , רק אתה תיהיה נהג יותר טוב

או שיהיה לך רכב חזק יותר

במעט כסף לא תוכל לקחת אימפרזות

אלה רק עם השקעה כספית טובה וגובהה

אתה לא מצפה לקחת חיפושית ולשפר אותה בשביל שהיא תיקח אימפרזות נכון ??

:roll:

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לידיעתכם !!!!!

היום ראיתי 205 עם MI16 ומחשב של אונו טורבו חיזוקים כמובן הנמכה ועוד כמה תוספות למכירה הוא רוצה עליה 27K והאוטו עוד לא אמר את המילה האחרונה

אפשר להוסיף טורבו וכמובן ניטרו אם אני לא טועה אפשר להחליף גם את הקאמשאפט

סיפור כזה יעלה הרבה פחות ממה שתארתם - לכן אני מצפה לתגובות יותר מקצועיות חברה !!!!!! נכון במקרה הזה ויתרתי על הגה כח אבל יש באוטו הזה מזגן :lol:

נו מה עכשיו ??

אם העביר היצרן את סדרה 1 להיות הנעה קדמית ולא העביר את סדרה 2 דיינו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר כזה בטח עם שילדה על חצי עולם.

אבל לא משנה נגיד ולא.

כמה סוסים יש על MI16 אתה יודע? 150 במקרה הטוב.

איזה שיפורים יביאו לך לקחת את האימפרזה אתה יודע?

טורבו. וגם זה יעלה אותך לבערך 180 - 190 סוסים. יש לה עדיין יותר. אז תגיד שהיא כבדה יותר ואני יגיד שיש לה הנעה כפולה.

אתה מודע להוצאות הנלוות שיש להתקנת טורבו?!?!

אתה יודע כמה חיזוקים, שיפורי בלמים והורדות של יחסי דחיסה וכו' מעורבים בנושא?!?

אבל וזה אבל גדול למה לעזאזל שתשפר מכונית כמו פיג'ו 205 רק בשביל לקחת כמה אימפרזות ברמזורים?!?!?!?!

רעיון מטופש לפי דעתי.

עצתי לך - תחסוך. תחסוך. תחסוך. ותקנה אימפרזה. תקנה לעצמך הכשרה מתאימה ואתה תקח את רוב נהגי האימפרזות במידה שהן לא משופרות כמובן.

אם אתה מעונין לשפר את האוטו שתקנה בצורה טובה ושתהיה לך מכונית ממש ברמה אבל לא למטרה המטופשת של קרבות רמזורים , קרא את מה שתומר כתב לגבי הבחור שרצה לשפר את ה205 שלו.

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים השיבו לך פה ברצינות את דעתם. אם לטענתך הם לא לרמתך אתה יכול להתייעץ עם מישהו אחר, ויש לי הרגשה שהוא יאמר לך את אותו הדבר. במקום ללכלך אפשר קצת לכבד את מי שהם יותר ותיקים כאן, ואולי אף יותר מנוסים ממך על הכביש וברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פורום למכוניות ולחובבי נהיגה ???

תגידו מה קרה לכם ?

ראלימן, אם היית יודע אילו שטויות אתה כותב, אני מתאר לעצמי שהיית מתבייש בהן ...

הספק הרכב לא קובע את הניצחון בפתיחות, נקודה.

יחס הספק/משקל - כן !

אבל גם אז, עדיין יש את עניין יחסי ההעברה בגיר, היחס הסופי, יכולת העברת הכח לגלגלים ומהם לכביש, זמינות הכח ועוד...

לבוא ולומר בפשטות שאם לאימפרזה יש 218כ"ס, אז 205 לא יכולה עליה, זו שטות הגובלת בבורות !

אני אישית נהגתי על מכונית בעלת כ 180כ"ס שעושה 0-100 בכ- 4 שניות. האימפרזה זקוקה לכ- 2 שניות יותר למרות יתרון הכח שלה, אז ?!

בקיצור,

אם כל מה שיש לך להגיד כתשובה הוא שזה טיפשי בעיניך, תגיד את זה וזהו.

ז$%# השכל מיותרים !

ובכלל ניקי, יחסית למישהו שטרם חווה את אדרנלין הנהיגה בחייו, אתה מביע דיעות מאד חד משמעיות כנגד אנשים אחרים - בעלי רשיון נהיגה ...

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7844 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...