Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרכב כבר לא נחנק

shayh
שימו לב! השרשור הזה בן 6732 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולכם!

כנראה שאני לא הראשון וגם לא האחרון אבל זה הולך ככה

אתמול בערב האוטו שלי הגיע למצב ירוד ביותר ההתנעה היתה חלקה אבל מאותו הרגע הטורים היו ממש גבוהים גם אחרי שהצ'וק הפסיק לפעול הרכב נחנק לי בלחיצה על הגז וסירב לפעול כמו בימים הטובים שלו

נכנסתי לפורום שלחתי הודעה לצביקה והחלטתי שאני מגיע אליו היום לביצוע שיפוץ קרבורטור

קבעתי אצלו בשעה 9.00 כשיצאתי מהבית המחוג של הדלק הראה לי 3/4 מיכל שהגעתי לנתניה (נסיעה מרמת גן) המחוג הראה לי חצי מיכל ככה שבנוסף לכול היתה לי צריכת דלק גבוהה

אצל צביקה פתחתי מכסה מנוע והוא כבר ישר ידע מה הסיבות לכל רק מלשמוע את המונע ועוד לפני שהוא פירק חלק כלשהו

צביקה הכין לנו קפה (דרך אגב הקפה הכי טעים ששתיתי עד היום--->שחור עם חוויג') ואמר לי ברגע שאתה מסיים את הקפה יש לך את הקניון ואת השוק לך טייל לך ותמצא מה לעשות אני כבר התקשר אליך שהאוטו מוכן

כעבור 3 שעות צביקה מתקשר ואומר לי שהרכב מוכן עשינו יחדיו נסיעת מבחן עוד כמה תיקונים קלים (שלא היו קשורים אליו אלא שאנשים שעבדו על האוטו לפני כן) והאוטו נוסע כמו שבחיים שלי לא תיארתי לעצמי שהוא יסע...לא נחנק עומד על טורים יציבים גם כאשר מדליקים מזגן והצריכת דלק ממש השתפרה המחוג נשאר על החצי כאשר הגעתי הביתה ואפשר להגיד שגם קצת לחצתי ככה שהוא היה אמור לשתות לי קצת יותר

אז כנראה שאני לא הראשון ובטוח שלא האחרון שנהנה משירות מדהים של צביקה

וכל זה הודות לאנשים שכאן בפורום ולסיאט שהחליטו לשים קרבורטור במכונית שלי

(איביזה שנת 93 1.5) אז למי שהיה בספק אם כדאי לסוע כל כך רחוק או אולי אפילו נסיעה ממש קצרה יכול להיות בטוח שזה היה שווה כל טיפת דלק וכל מאמץ

לסיום רק לידע הכללי שלכם צביקה לקח לי 350 ש"ח בלבד בנוסף עוד אייס קפה ששתיתי בארומה ומתנה שקניתי לחברה שלי :razz: יצא שלא יצאתי בנזק משמעותי כי כל מקום אחר שביררתי אצלו ביקשו ממני הרבה יותר מזה

את הפרטים תוכלו למצוא אצל צביקה בפרופיל האישי

(אהה ואני יודע שאני נשמע כמו איזה פרסומת משכנעת אך לבן אדם שעושה עבודה מושלמת זו מצווה להודות ככה) צביקה שוב תודה :razz::wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אם היה מישהו כמו צביקה רק למכוניות עם הזרקה...(החיים היו ורודים יותר):wink:

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6732 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...