Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חופשת טרום צבא

mdma
שימו לב! השרשור הזה בן 6732 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חושב שהכותרת מדברת בעד עצמה...

בהתחלה חשבנו על שבוע באמסטרדם אבל העלויות מאוד גבוהות לחלק מהחברים שלנו אז ירדנו מהעניין...

המליצו לנו על איביזה או גרמניה או איטליה...

אני אשמח לעוד המלצות לטיול ללא הוצאות מטורפות כמו אמסטרדם...

סתם כדרך אגב רוב החברים שלי שהיו שבוע באמסטרדם סגרו את הטיול כל אחד סביבות 10000 שקל...

hu: jvc kdlhx501 amplifier1: nakamichi pa1004 amplifier2: magnat pantera one sub:cerwin vega v-max front stage: xetec gravity 5.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טורקיה.

אם רוצים טראקים, אז יש את כל אזור הקצ'קאר (צפון מזרח)

אם סתם פנאן, אז כל ערי החוף (למרות שעכשיו קר).

בנוסף יש את יוון, וקפריסין כדי להירגע.

מדינות זולות יהיו כל מדינות מזרח אירופה כמו הונגריה, צ'כיה, סלובקיה, רומניה וכו" (ושם יותר קר !).

Ford Taunus GXL 2300 v6 ידנית 1972 - [][ ]O=o=O[ ][]

Ford Fiesta CL 1988

CJ8s 1987 O|||||||O

Ford Focus Estate 2.0 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טורקיה בעייתי אנחנו אנשים שמיועדים ליחידות מודיעין ויחידות מיוחדות ככה שאסור לחלק מהאנשים לעזוב לארצות ערב...

לגבי עניין החורף אנחנו מודעים לכך אנחנו מחפשים סתם להרגע קצת מהעבודה הקשה ללכת לקצת רילקס אם יש איזה מסיבונת קטנה או משהו מעניין בעיר לראות או לטייל זה לא רע בכלל אתרים מעניינים...

בגלל זה אני נדלקתי על איטליה וגרמניה..

ספרד קצת פחות מעניינת מפני שזו יותר מדינה של קיץ וחופים...

hu: jvc kdlhx501 amplifier1: nakamichi pa1004 amplifier2: magnat pantera one sub:cerwin vega v-max front stage: xetec gravity 5.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אין בעיה עם טורקיה ומודיעין.

חבר קרוב שמשרת ביחידה שהיא תחת פיקוד אמ"ן נסע לשם בזמן שירותו הצבאי.

אבל אם לא טורקיה, יש את יוון והאיים. פצצה לצעירים שטופי הורמונים.

אגב, אפשר לשאול לאיזה יחידות מודיעין?

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה רע בקפריסין... נאפה... ב350 דולר אתה סוגר שבוע לינה + טיסה.... המקום קצת יקר שם (פאונד 1 = 10 שקלים ) אבל אם אתה הולך רק להנות ולא לקניות ובזבוזים זה המקום...

יש למחוק חתימות חסרות טעם, ויפה שעה אחת קודם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אין בעיה עם טורקיה ומודיעין.

חבר קרוב שמשרת ביחידה שהיא תחת פיקוד אמ"ן נסע לשם בזמן שירותו הצבאי.

אבל אם לא טורקיה, יש את יוון והאיים. פצצה לצעירים שטופי הורמונים.

אגב, אפשר לשאול לאיזה יחידות מודיעין?

מי שמיועד לעבודת מודיעין, מקבל הגבלה לארצות מסויימות, כנראה שגם טורקיה נכללת בהן.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מודיעין - גם אני מתגייס

וחתמת בתחקיר הבטחוני שלך שאסור לך לבקר במדינות עוינות (לא תכננת לבקר את הדוד בסוריה כן?) ורשימת מדינות מסוכנות, טורקיה בינהן.

שולחים פקס בקשת יציאה לטורקיה, סביר להניח שהם יאשרו לך.

מסיני תשכח, ולא הייתי ממליץ לך להגיע לשם (יש שם בסיס טרור ענק של אל-קעידה)..

אם הם לא יאשרו לך להגיע לטורקיה, סע ליוון.

דיל מצוין שנכנס למייל שלי היום:

http://www.issta.co.il/heb/pack_details.asp?product_id=008517501960352200000000196034370000000003887739&source_id=7&product_type=abroad_holiday

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...