Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאן נעלם חן פרחי?

Blue Jay
שימו לב! השרשור הזה בן 6732 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היכן נמצאים האיש והפדחת?

שבועיים שלא רואים את הודעותיו במחוזותינו...

בושה וכלימה!!

אני דורשת ועדת חקירה מטעם המועדון לאלתר!

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מחוגים המקורבים לחדשות של שמונה נימסר, כי הנ"ל בגמילה מהפורום, בעקבות הלעמת המחשב ע"י גורמים עויינים....רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרי לכם האמת שמאחורי העלמותו של ליאור פרחי:

1.הוא איבד את הספרות ממנה הוא דולה מידע ועתה הינו חסר כל.

2.הוא מחפש שיחפשו אותו.

3.הוא החליף שם משתמש וסימלון.

4.הוא רץ לכנסת (בתור הפניסט לשפמו של אמיר פרץ).

זה פחות או יותר ..........

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרי לכם האמת שמאחורי העלמותו של ליאור פרחי:

1.הוא איבד את הספרות ממנה הוא דולה מידע ועתה הינו חסר כל.לא איבדתי,וגם אין הרבה מה לאבד...

2.הוא מחפש שיחפשו אותו.ומה אני ירוויח מזה?

3.הוא החליף שם משתמש וסימלון.NEVER!

4.הוא רץ לכנסת (בתור הפניסט לשפמו של אמיר פרץ).אם הוא יסכים להיתיישר עם הדעות הכלכליות שלי...

זה פחות או יותר ..........[/Q

הסיבה פשוטה-גורמים עויינים הישתלטו לי על ה PC ומנעו ממני להשתתף בשמחתכם,אך אל דאגה,בקרוב אשוב ובגדול!

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור פרחי זה לא ההוא ששר שירים בערבית, הממ, סליחה, מזרחית?
ליאור פרחי, הוא האח האובד של חן פרחי, לאחר שהופרדו בילדותם, כיוון שנחשדו כילדי תימן האבודים.... ולא עזרו כל תחנוניהם... חן נישלח ללמודי מקצועות הרכב, בחוסר כל, בעוד ליאור גדל בסביבה עשירה ותומכת....ולמד שירה וזימרת ימי הביניים.... שניהם אגב נפגשו במקרה מעל גלי האתר, ביוזמה של שדרן רדיו, שעבר ניתוח לשינוי מין והיה בגמילה מאלכוהול....ומאז בעקבות משבר הזהות הפסיק חן לכתוב ומסר את מחשבו, לידי האחים המוסלמיים כתרומה על פועלם בשטחים לעזרתם של ילדי המצוקה....בימי אלה מתארגנת קבוצת תמיכה המורכבת ממכורי רכב מכל השכבות, על מנת להשיב לחן את אמונו בבני האדם......ולהחזירו למקומו הטיבעי מעל גבי הפורום-תרומות, הגיגים, ותמיכה רגשית ניתן להשאיר לחן בפרטי......

ישוחרר חן פרחי לאלתר-התנועה לאיכות השילטון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור פרחי, הוא האח האובד של חן פרחי, לאחר שהופרדו בילדותם, כיוון שנחשדו כילדי תימן האבודים.... ולא עזרו כל תחנוניהם... חן נישלח ללמודי מקצועות הרכב, בחוסר כל, בעוד ליאור גדל בסביבה עשירה ותומכת....ולמד שירה וזימרת ימי הביניים.... שניהם אגב נפגשו במקרה מעל גלי האתר, ביוזמה של שדרן רדיו, שעבר ניתוח לשינוי מין והיה בגמילה מאלכוהול....ומאז בעקבות משבר הזהות הפסיק חן לכתוב ומסר את מחשבו, לידי האחים המוסלמיים כתרומה על פועלם בשטחים לעזרתם של ילדי המצוקה....בימי אלה מתארגנת קבוצת תמיכה המורכבת ממכורי רכב מכל השכבות, על מנת להשיב לחן את אמונו בבני האדם......ולהחזירו למקומו הטיבעי מעל גבי הפורום-תרומות, הגיגים, ותמיכה רגשית ניתן להשאיר לחן בפרטי......

ישוחרר חן פרחי-התנועה לאיכות השילטון

רן

עם כל הבירה לא הצלחתי להגיע לדרגה כזאת של דברים הזויים, רן שתף,שתף מאיפה השגת את החומר הטוב הזה?

אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רן

עם כל הבירה לא הצלחתי להגיע לדרגה כזאת של דברים הזויים, רן שתף,שתף מאיפה השגת את החומר הטוב הזה?

אירית

קומי בשעה חמש וחצי בבוקר, צאי עם כוס קפה למרפסת, ותסתכלי על הזריחה המאחורת נשמי אויר פסגות של י-ם... ואין צורך בתמריצים אחרים.....וחוץ מזה הכל אמת........

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישוחרר חן פרחי לאלתר-התנועה לאיכות השילטון-ויכלא ליאור פרחי לצמיתות,עסקת שבויים

עכשיו!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קומי בשעה חמש וחצי בבוקר, צאי עם כוס קפה למרפסת, ותסתכלי על הזריחה המאחורת נשמי אויר פסגות של י-ם... ואין צורך בתמריצים אחרים.....וחוץ מזה הכל אמת........

אני אני חושב שמישהו פה הסניף ראיות

אבל זה רק אני!

רן המלך!

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכל זה ליד חלקים שונים , חדשים וישנים, של הנסיכה....

ממש מעורר.

ישי

" בוא ניסע, ניתן למחלה לעבוד, נחזור עם מיכל ריק " . בגעגוע לישראל ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכל זה ליד חלקים שונים , חדשים וישנים, של הנסיכה....

ממש מעורר.

ישי

ישי

אתה לא מעודכן החלקים בארונות ותחת למיטה.......

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6732 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...