Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מורה נבוכים - שעוני אינדיקציה לרכב

Fitch
שימו לב! השרשור הזה בן 6729 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

אשמח לשמוע דעתכם בנושא שעוני אינדיקציה לרכב.

ערכתי חיפוש מקיף של דפי הפורום אחורנית, ומצאתי בכל השירשורים שנפתחו עד כה את כל השאלות הלא נכונות (מחירים, איפה, איזה צבע הכי מגניב וכד').

ולכן, לקחתי על עצמי לשאול את השאלות הנכונות.

הרכב הוא רנו טווינגו 1995 וברכב אין שעון חום מים, אין שעון לחץ שמן, אין מד טורים, ובקיצור יש רק שעון וספידומטר.

אני ארצה לקנות שעונים מחברה טובה, בעלת שם וכזו שאדע שהחיישנים שלה מדויקים ומדייקים (וכאן אתם נכנסים לתמונה!) ולשים אותם על פוד קורה.

השעונים שחשבתי הם לחץ שמן, חום מים, ומד טורים.

שמעתי דברים טובים על VDO ועל Autometer אך לא מצאתי שעונים שלהם שרשומים בצלסיוס ובארים!

• אילו חברות מומלצות בשוק?
  • אילו גדלים נהוגים בשוק?
  • האם נהוג לקנות שעון בנפרד וחיישנים בנפרד?

ובכלל כל מידע שיוכל לעזור לי, ולאחרים כאשר יחפשו מידע.

בתודה מראש.

חסקה.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי טוב ?

GREDDY

אבל גם הכי יקר... ( משמעותית )

ועכשיו יקירי , תסביר לי בבקשה למה אתה רוצה לבזבז כסף ?

לחץ שמן , חום מים , מד טורים...

קח את החברה למסעדה , פיקניק , לונה פארק , ספארי , חדרה , או לאנעאף מה ותהנה עם הכסף .

אל תקנה משהו לא רלוונטי , זה אוטו רגיל ואני אישית לפחות לא הייתי משקיע עליו . מכיוון שלא צריך , אין לחצים גבוהים במנוע , זה מנוע מיושן ופשוט . מאוד .

מצד שני , אני יודע מה זה אוטו ראשון ( אצלי לפחות , ספויילר וטאסות וריפודי סקאי , כמו כל חדרתי מצוי )

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאשה בגדול אתה צודק אבל יש כאלה שחשוב להם לקבל כמה שיותר אינפורמציה על המנוע!

הייתי משקיע בשעון לחץ שמן פשוט כדי לעזור לך בבחירת השמן המתאים לך ולמעקב אחרי המנוע וזיהוי תקלות!

חום מנוע לדעתי זה שעון חובה לא משחקים בזה!

טורים זה כבר בחירה של הנהג לא הכי חשוב ברכב שלא נוסע בסיבובים גבוהים אבל תמיד מומלץ אני אישית משתגע שאין לי בבאגי ( יטופל! )

אם בא לך ממש להשקיע אתה יכול לאמץ את מערכת קריאת הוואקום של לאדה סמרה עוזר לאתר בריחות וואקום והמבוגרים שבינינו טוענים שגם יכול לתרום הרבה לצריכת דלק! ( כל זה בתנאי שיש איפה לחבר וזה לא סיפור לא שווה להשקיע יותר מידי בזה! )

לילה טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו אז?

אם לא רשום בצלזיוס ובבאר אי אפשר לקרוא את השעון? :roll:

קנה אוטומטר מאיביי, יוצא זול.

שעון חום מנוע - בקריאה בפרנהייט המחט צריכה להיות בין 180 ועד 210 בתנאי הפעלה נורמליים. מעל 235 אתה בבעיה.

לחץ שמן - בקריאה ב-PSI המחט צריכה להיות באופן כללי בין 40 ל-50, 60 זה טוב מאוד, מתחת ל-20 יש אצלך בעיה רצינית ואתה עושה נזקים למנוע.

שים לב שאתה קונה שעונים אלקטרוניים ולא מכאניים - ההבדל הוא ששעון אלקטרוני עובד על חיישן ושעון מכאני מביא את החומר הנמדד לתוך תא הנוסעים.

לדוגמא - בשעון לחץ שמן מכאני יש צינור שמן שנכנס מהמנוע לתוך תא הנוסעים ומגיע עד לשעון עצמו, מאוד לא מומלץ!

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור יש לי שעון חום מנוע, חום שמן מנוע , ולחץ שמן, שעונים חדשים לגמרי עדיין באריזה...

לפרטים ה"פ

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שיאשה אמר לך , אין לך יותר מדי מה להשקיע.

לטעמי.

שעון חום מים מן הסתם דיגיטאלי, לדעתי יש לך כבר יוניט חום שמתחבר לנורה שבדש שלך אז אתה לא צריך חיישן.

מד טורים - מתחבר למערכת ההצתה שלך - שוב לא צריך חיישן.

על לחץ שמן הייתי מוותר.

במנוע רגיל לגמרי הוא די מיותר

למרות שתמיד כיף לראות שעון עם שנתות של באר או PSI עולה כל לחיצה על הגז :)

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לחברה ואומר:

שעון מים סבבה

שעון לחץ שמן מיותר...

שעון סלד גם מיותר אבל אנשיםהתרגלו לזה אז אני מבין את הצורך שלך לשים אז שים.

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה גם אני אצטרף

לא מד שמן

כן מד מים

כן מד טורים

כן מד טעינת מצבר (זה מעגל די פשוט שאפשר אפילו לבנות אותו בבית )

ושים כבר תמונות שנראה את האוטו :-)

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם.

מוטי, הבאת אחלה עצות (לגבי הקריאות וגם הקטע האלקטרוני) ועזרת מאוד. תודה.

בקשר לכל אלה שחושבים שאני עושה את זה בשביל פוזה, PSI עולה עם הגז, טאסות וספויילרים, טועה.

זה רכב חדש, שאין לי מי יודע מה ידע על עברו. סה"כ לשמור שהלחץ, הטמפרטורה, והטורים יהיו ברמה סבירה כל הזמן. ידע מוקדם, מונע צרות אח"כ.

חוץ מזה, אין לי כלום באוטו. :( משעמם ככה.

סאנפרו ב160 ש"ח כולל משלוח עבור 3 שעונים אלק' כולל חיישנים, זה בסדר?

שוב תודות,

ולילה טוב.

ניר.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6729 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...