Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרושה עזרה: רעשים מהרדיאטור?!

חיים פ
שימו לב! השרשור הזה בן 6725 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

היום כאשר התחלתי נסיעה התחילו פתאום להשמע מעין חריקות - יבבות מכיון הרדיאטור, לא אבחנתי בדיוק.

הרעשים מופיעים למעשה עוד לפני שהמנוע עובד - כאשר המפתח מסובב בסוויץ' לא עד הסוף, אלא רק להפעלת החשמל לוח שעונים מזגן וכו' וממשיכים גם בזמן פעולת המנוע

מה זה יכול להיות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות רק דבר אחד "הקרבורטור נפל לתוך הראדיאטור ועשה סמתוחה "....:wink:

נניח ואתה נוסע במהירות האור מה יקרה אם פתאום תדליק אורות.....

איך הנהג של המפלסת שלג מגיע לעבודה ביום מושלג....

it's better to die on your feet than to live on your knees

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיים שלום!

פתח מכסה מנוע עמוד ממול,וראה מאיין בא הרעש.פשוט לא?

אגב, אולי אתה מכיר מומחה למחשבים,שיעשה לי פטנט,שכל פעם שארצה להגיב

בפורום,יכתוב לבד אוטומטית.איזה אוטו? מודל? נפח? הזרקה?

פשוט נמאס לשאול.

תודה מראש

דוד

דוד מזרחי נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי. סליחה....

מדובר בפורד אסקורט 1600 95 הזרקה

בא ננסח את זה כך .. מה עובד כשהסוויץ' מסובב? מלבד האורות והמזגן? (המאורר עובד בסדר ולא נראה לי ששם הבעיה)

(אם השאלה לא הגיונית אתם לא חייבים לענות. נזמין גרר למוסך:cry: )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי. סליחה....

מדובר בפורד אסקורט 1600 95 הזרקה

בא ננסח את זה כך .. מה עובד כשהסוויץ' מסובב? מלבד האורות והמזגן? (המאורר עובד בסדר ולא נראה לי ששם הבעיה)

(אם השאלה לא הגיונית אתם לא חייבים לענות. נזמין גרר למוסך:cry: )

גם לי היה אוטו כזה בדיוק !!! ואותו רעש כאשר מסובבים את הסוויטש והוא בא מהמושב האחורי שם ממוקמת משאבת הדלק....לקח למוסכניק שלי כמעט שעה לדעת מה מקור הרעש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בובו ערב טוב!

הבחור מתלונן על רעש מכיוון הרדיאטור. משאבת הדלק בפורד אסקורט

לא נמצאת מתחת למושב האחורי.כדי לפרק אותה צריך להוריד את טנק הדלק.

בברכה

דוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי. לאחר בדיקה נמצא שאכן המאורר פועל ומרעיש (הוא לא הרעיש קודם לכן.. עבד חלק)

ובנוסף לזה יש עוד רעש של משהו כמו יניקה \ שאיבה או משהו בסיגנון. הרעש מגיע ממתחת למנוע..

אין לי מושג מה זה .. בעית חשמל, סתימה במשאבת מים, רדיאטור דפוק... או שאתם תגידו לי...

אני גם מתלבט כמובן אם אפשר לנסוע עם זה ככה עד למוסך אם זה לא יהרוס את המנוע שגם ככה צריך שיפוץ...:?

אשמח לשמוע את דעתכם..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאורר הרדיאטור לא אמור לפעול קבוע עם הפעלת מתג ההצתה אלא רק כשמנוע הרכב מגיע לטמפ' מסוימת וכבר את זה יש לתקן ולסדר.

אל תיקח סיכונים, גרור הרכב למוסך.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקלה מוזרה שהייתה אצלי אתמול ברכב.

חוט שהגיע מהאלטרנטור נקרע,וגרם לכל מערכת ההגה כוח לעבוד קבוע גם שיש סוויץ!!

אולי זה הרעש שאתה שומע...

DSCF901111111105_resize1.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוע המאוורר עובד עם הפעלת הסוויצ"(לפני הנעה)?

כשניתקעים בדרך בגלל מאוורר לא עובד,כתוצאה של יוניט תקולה,מחברים את המאוורר ישיר,

כדי להגיע למוסך ולהחליף יוניט.אם לא,הדבר גורם לצריכה מיותרת של זרם.המנוע לא מגיע לטמפ"

העבודה.חיישן הלמבדה לא נכנס לעבודה בזמן(ב- 315 מעלות).תנודות בפעולתו.צריכת דלק גבוהה.

בברכה

דוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאורר הרדיאטור לא אמור לפעול קבוע עם הפעלת מתג ההצתה אלא רק כשמנוע הרכב מגיע לטמפ' מסוימת וכבר את זה יש לתקן ולסדר.

אל תיקח סיכונים, גרור הרכב למוסך.

בברכה - רפי לין :-)

גם אם המנוע עוד לא התחיל לעבוד?! אני חושב שאם המאורר עובד עוד לפני שהמנוע התחיל לעבוד זה לא מעיד על התחממות המנוע או בעיה במנוע... הוא בטוח קר.. אז למה לא לנסוע ברכב? מה שכן אולי המנוע ישאר קר וזו הבעיה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוב המכוניות המוזרקות קיים חיישן חום מנוע שתפקידו לשדר למחשב הרכב את טמפרטורת המים במנוע. לפי זה המחשב מעשיר את התערובת בבוקר ולפי זה הוא גם מפעיל את המאווררים כשהטמפרטורה עולה מעל X מעלות.

בחלק מהמכוניות הפרידו את זה ל 2 חיישנים (אחד רק למאווררים ואחד רק להעשרה של המנוע).

בכל מקרה, ברוב המכוניות המוזרקות ברגע שהמחשב מזהה נתק מהחיישן הזה, הוא מפעיל את המאווררים ק-ב-ו-ע, גם בבוקר ! בדוק רציפות בחוטים + תקינות החיישן.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6725 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...