Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעייה בחיבור מיקסר-מחשב

Tweet
שימו לב! השרשור הזה בן 6707 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים יקרים,

בביתי פועל אולפן קטנטן, למטרת שידור רדיו אינטרנטי שאת פרטיו אני לא יפרסם כרגע.

לאחרונה, לאור הצלחת התכנה Skype ואיכות החיבור שהיא מספקת, חשבתי להשתמש בה בכדי להעלות מאזינים לשידור - דבר שלא היה לפני כן אצלי.

במקום להשתמש ב2 מקרופונים, אחד לסקייפ ואחד לשידור. החלטתי להיות הגיוני ולדאוג לחיבור של המיקסר למחשב של הסקייפ, כך שאוכל לדבר דרך המיקרופון הרגיל, והמאזין יוכל לשמוע. החיבור אפילו זכה לערוץ על שמו במיקסר החיצוני שלי והתחלתי לעשות נסיונות.

קרה הדבר והמאזין שומע את עצמו בהד.

למה? כי הוא מחובר למיקסר בצורה כזו שישמע אותי דרך המיקרופון, וישמע מוסיקת רקע אם קיימת ובגלל שהוא מחובר על ערוץ פתוח במיקסר, הוא שומע את עצמו בלולאה.

הוספתי ציור קליל שיבהיר לאנשים את כוונתי.

פונה אני אליכם בצורה נואשת

אני מראש אומר, אין אני ילד בן 16 שחושב שיש לו גלגל"צ בבית.

יש לי ציוד מקצועי בשימוש, ואשמח לקבל עזרה מקצועית.

תודה מראש לכל העוזרים

65846438.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם הבנתי נכון אבלל מה שנראה לי שיש לולאה שמתחילה בקו 2 ועוברת דרך 3 לכן המאזין שומע את עצמו. הבעיה בעקיפין בקו 3 אך היא מתחילה בקו 2.

צריך שקו 2 ישדר אך ורק לOUT2 במיקסר ולא לOUT 1 כי כך נוצרת הלולאה.

או שקו 2 משדר רק לOUT2 או כל דבר שקו 3 לא יקבל מידע/אות מקו 2 בקיצור שקו 3 לא יקבל 2 וכך הבעיה תיפתר.

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...