Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגבר של AUDISON LRX 1.400 מונובלוק

BREITLING
שימו לב! השרשור הזה בן 6200 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חוות דעת מקצועית לא תמצא פה מהסיבה הפשוטה שקשה לי להאמין שיש למישהו פה מגבר כזה או שמתקרב לרמה שלו מלבד מעטים מאוד...

hu: jvc kdlhx501 amplifier1: nakamichi pa1004 amplifier2: magnat pantera one sub:cerwin vega v-max front stage: xetec gravity 5.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שקראתי המגבר הוא קלאס AB והוא מאוד מתחמם וצריכת חשמל גבוהה.

זאת הסדרה הבינונית של אודיסון ....כשהנמוכה היא SRX והגבוהה היא VRX --סדרת ההי אנד.....כמובן יש את ה THESIS ......

את הנתונים תוכל לראות ב

http://www.audison.com/?lang=eng

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נגדיר את זה ככה, אם הוא נופל לך לידיים במחיר טוב, תחטוף.

אני עכשיו לקחתי מחבר מגבר מאותה סדרה רק 4 ערוצים (LRX640), אבל ישן יותר, התמונה שצירפת זה מהסדרות החדשות.

אל תבהל,זה נראה מגבר בשקל אך הוא שווה זהב.:), הוא מאוד חזק יחסית לגודלו .:).

יצא לי לכוון למישהו מערכת עם אותו מגבר רק ישן יותר (בן 5 שנים) אבל גם LRX400 אין שינוי בינהם רק בקרוס שבחדשים הוא פונה אל החזית, ישב על סאב של MTX הROADTHUNDER, כלומר SVC 400 RMS.

המגבר הנ"ל הוא מעולה נותן 350 ב4 אוהם,650 ב2 אוהם,900 ב1 אוהם, כאשר כל הבדיקות שלו נעשות ב13.8V, שזה באמת מה שקורה בפועל ברכב, אם כי על אלטרנטור מחוזק שנותן 14.1-14.2 קבוע, הוא יוציא יותר ממה שהוא מוצהר .

אגב המחיר שלו בחו"ל הוא באיזור ה500 אירו.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
שלום,

לא צריך להגזים.

יש אותו באיבאיי ב385 דולר..

טום.

אתה לא שפויי.

השרשור מלפני שנתיים.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6200 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...