Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם מישהו שמע משהו על חברת שירביט

fishon
שימו לב! השרשור הזה בן 5105 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב - מחיר

רע - שירות.

זה בינתיים הנסיון של בת הזוג שלי איתם.

היא בכל מקרה כבר החליטה, בשנה הבאה היא חוזרת לסוכנת הביטוח של המשפחה. [למרות שזה 400 שקל יותר]

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Step The F*** Back

קודם כל , זה חברת ביטוח כמו ש הלל יפה זה בית חולים...

ברור שהם הכי זולים, וגם אם תגיד להם שמצאת יותר זול אז פיתאום המחיר ירד פלאים.

מניסיון אישי, משפחתי, כתבות ועיתונים.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא להתקרב.

האוטו שלי מושבת כבר מעל שנה, ומאז שהם החתימו אותי על טופס העברת בעלות ולקחו את הרכב, אני עוד מחכה לקבל את הכסף.

קודם לקחו לי את האוטו ורק אחרי זה הם החליטו שבגלל כל מיני דברים שלא נראה להם, ואין זה המקום להכנס אליהם , הם לא ישלמו לי את הכסף.

רבק, אז למה לקחתם את האוטו ?

אנחנו נפגש בבית משפט, אבל בנתיים נדפקתי מכל הכיוונים.

MAX-TUNING, Dyno & Performance

Dynapack Israel, EFI Tuning and diagnostic

...Haltech, MoTeC, AEM

On facebook , Tel:054-5994459

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קורא פה רק דברים שליליים אבל אי אפשר להסיק מזה כלום.

זה לא מדגם מייצג.

זה שנדפקו כאן 3 אנשים - מה אני אגיד לכם - חברות ביטוח ידועות כז*נות ואף אחת לא מושלמת וכולן עושות דברים שפוגעים בלקוחות ומתחמקות מתשלומים פה ושם.

הבעיה היא שאף אחד עוד לא המציא פטנט אחר וכולנו צריכים אותם.

כי מי שמשקיע, שוקע....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא 3 אנשים, רק מאצלי במשפחה זה 3, ב 3 מקרים שונים לגמרי.

פשוט לא טרחתי לספר פה כל מקרה לגופו כי זה יהיה יותר ארוך ממה שאני מסוגל להקליד.

אבל גם היו שם המון עניינים של "לא קיבלנו כסף" "גבו כסף ללא רשות"

ורוצה דוגמא למשהו שלא קורה ? כאילו ממש הזוי ?:

עשיתי ביטוח לשנה, מכרתי את הרכב לאחר 9 גשי ביטוח, ביטלתי את הביטוח, שילמתי קנס על כך, אין לי יותר את הרכב, אחרי 3 חודשים פיתאום חייבו לי את האשראי ב עוד שנת ביטוח כאילו ביכלל לא ביטלתי אצלם את הביטוח הראשון.

לאחר שביטלתי את זה ולאחר כל הפרוצדורה עוד היפסדתי כסף אני מגלה אחרי חודש שיש לי אצלהם פוליסת ביטוח חיים ?!!

מה מו מי ? מי ביכלל דיבר איתם על ביטוח חיים . ועוד גבו לי תשלום ללא רשותי בפעם המי יודע כמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בימים שהייתי צעיר וטיפש (להרגע, זה היה המיקרה אצלי. אני לא מכליל) עישתי שם ביטוח ולאחר שביטלתי אותו לקח חודשיים עד שגם הוראת התשלום פגה. החזר קבלתי לאחר שלושה חודשים, ללא הריבית, כמובן. מאז אותו מקרה, אני מבטח אצל סוכן של המשפחה. כול הביצים בסל אחד וכך לא שווה לו לסכן את אותו הסל - והמבין יבין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוכנת ביטוח שלי ביטחה אותי בשירבט בטור נהג צעיר לא חדש קיבלתי אחלה מחיר.

בנתיים שמשה מנופצת הוחלפה בלי שום בעייה ובלי רעש מצד חבר הביטוח.

מבחינת הכסף מהמקיף של הטוטאלוס לא קיבלתי יש המתנה של 45 יום עבור רק 18.

נראה מקווה לטוב.

עכשיו עברתי למנורה, קיבלתי הצעה די זולה לנהג מעל 24 הפעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברות ביטוח ידועות כז*נות ואף אחת לא מושלמת .

אבי (שמבוטח בכלל ביטוח) עבר תאונת דרכים במהלכה השבית את רכבו (סוזוקי בלאנו),חברת הביטוח גררה את הרכב למוסך,שלחה נציג לביתנו שייקח את המפתחות,נתנה לנו יומיים להגיע ולפרק מהרכב דברים אישיים (מערכת,דיבורית וכו').

כעבור 3 (!!!) ימים הגיע צ'ק על סך 68K שקלים,שזה היה מחיר המחירון של הרכב באותה תקופה,ועוד התקשרו לאחל החלמה מהירה.

מבחינתי זהו יחס מושלם ללקוח.

אז לא להכליל ולהגיד את מה שציטטתי כאן,יש ויש.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמינו לי כמו שכבר אמרו כל החברות *ונות ולכן לא כדאי בשביל הפרש לא כזה גדול להחליף ביטוח. בוודאי שמדובר בחברות הישירות שהכל טוב עד שאתה צריך אותם ואז אתה אחרי נציגות שירות שלא מבינות כלום, כל היום בטלפון אתה מתייבש. בקיצור אין כמו סוכן ביטוח שאתם מכירים שהוא יסדר אותכם - גם אם זה יעלה לכם עוד כמה מאות שקלים בשנה, זה שווה.

הכותב הוא בעל סוכן ביטוח ערקי במשקל כבד :-P

סידר לחבר שלי ביטוח למיאטה והביא כסף שנגנב אוטו אחרי 22 יום.

סידר הכל מהר שלאחי הייתה תאונה לא קטנה.

בקיצור- על שרות טוב משלמים וזה שווה. (בדיוק כמו מוסך)

בנוגע לשירביט, בין הגרועות. שירות חרא

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

מחיר פצצה , שירות על הפנים , מעכבים בכל מה שרק אפשר ואם יש להם את הספק הכי קטן לגביך אז ייקח שנה עד שתקבל מה שמגיע לך .

כרגע ממידע פנימי שקבלתי , הם עובדים חזק על שיפור מעמד החברה ויחד עם זאת גם המחירים כנראה יעלו במעט ויחד עם זאת בדיקות מיגון מחמירות יותר .

בעיקרון אני צריך לחדש את הביטוח בסוף השנה ואני חושב פעמיים אם לשנה הבאה אני אעשה ביטוח דרכם .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר הקפצת...

אז נכון אתה צודק, בימים אלו הם באמת עובדים על מערך השירות שלהם וצועדים לקראת הפסקת מסכת ההיתעללות בלקוחות

בקיצור, בינתיים, אני הייתי מוכן לעשות אצלהם רק ביטוח חובה.

על אותה רגל, גם אתם שמתם לב שביטוח ישיר זה כבר לא מה שהיה פעם (בשמנו של האשכול הזה)

הם נהיה מסחריים ברמות, דיי לא מתייחסים , דיי נעולים, אנשי השירות שלהם לא ממש מתרגשים או יותר נכון מראים זלזול.

והמחירים, בכלל לא מה שהיו פעם, זכור לי שתמיד הם נתנ ולי את ההצעות הנמוכות ביותר, משום מה לאחרונה קיבלתי מהם הצעה הכי גבוהה למקיף, וחובה 2200 שקל במקום 1450 בשאר המקומות, מעל 50% יותר !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע אני מבטח אצלהם 3 רכבים ואין לי בעיה איתם אבל אני יודע שהם עובדים עם משרדי ממשלה לפחות בגלל זה הביטוח זול בשבילי , אבל עוד לא נתקלתי במצב שהייתי צריך אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אולי הולך נגד הזרם כאן, אך אנו מבוטחים כבר הרבה זמן אצל שירביט (דרך מכרז עובדי מדינה). נופצה שמשה והוחלפה עוד באותו היום. במקרה של טוטאלוס, קיבלנו רכב חלופי, ולא הייתה בעייה עם הכסף. קיבלנו מחירון שמעודכן לאותו היום, ללא שום בעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי צריך לקבל החלטה לפני חודש על חברת ביטוח.

בעל הרכב הקודם היה מבוטח בשירביט, והדגיש בפני שכדאי לי להתרחק מהם, והסיבה שהוא ביטח זה דיל דרך העבודה שלו, כאדם פרטי הוא לא היה מתקרב.

שיחות עם אנשים נוספים העלו אותה גישה.

משיחה עם בכיר בענף הביטוח: " שירביט זו *** של חברה, לא סתם הם הרוויחו את השם של החברה הכי גרועה בארץ".

"בסוף הם ישלמו לך, אבל אתה תצטער שביטחת שם".

הוספתי 6-7% למחיר ועשיתי ב הפניקס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5105 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...