Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעלים של גולף GTI דור ראשון/שני? בקשה קטנה

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 6727 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברי הפורום היקרים, בקשה לי אליכם.

אני אשמח אם יפנה אלי בה"פ בעלים של גולף GTI מהדורות הראשונים לצורך מפגש חפוז והתרשמות זריזה מהרכב.

אם אתם אינכם בעלים של רכב כזה אבל מכירים מישהו שהוא כן - אשמח אם תפנו אותי אליו.

תודה מראש

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע, הוא כבר דיבר איתי, אבל זה בצפון הרחוק, ואני צריך מישהו בסביבת המרכז

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן דיברתי עם רוני בקשר ל GOLF GTI MK1 1976

עלי לציין גם מכונית המבחן -כלומר ה GOLF GTI MK5 אדומה.

כך גם ה GOLF GTI MK1 1976 אדומה.... ומקורית (כולל המנוע).

בדיוק 30 שנה - מפרידים בין הדור ה- 1 ל -5 ... לדעתי זה מושלם

לעמת בין שתיהן.

ורק לשם התרשמות , הנה ה GOLF GTI MK1 מבציר 1976 של חבר שלי.

* דר"א היא למכירה .

אילן פ.

תמונה פולקסווגן גולף גי טי אי של אביחי קדימה.jpg

תמונה פולקסווגן גולף גי טי אי של אביחי מאחור.jpg

Mvc-004f.jpg

אילן פ ייביש - turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה רוני, אני אשמח לסייע לכם,

אם הבעיה עם הגולף של חבר של אילן היא שהיא מהצפון וזה רחוק מדיי, אני מסכים שתרכשו אותה בשבילי, אני אסע להביא אותה, אתן לכם סיבוב קצר (בתנאי שתחזירו לי על הדלק) ואקח אותה אליי אח"כ.

אבל ברצינות, עזוב אותך, אתן לא צריכים גולף ישנה, אני כבר יכול להכתיב לך את תוצאות המבחן ההשוואתי (שזה למיטב הבנתי מה שאתם הולכים לעשות)...

"לסיכום, הגולף השתנתה, התברגנה, גולף זה מזמן כבר רק רמת גימור, הכל נהיה פולטיקלי קורקט, איפה הימים בהם רכב היה משהו אחר, היה לו אופי, הוא היה פראי, עם כל טיפת גשם היית מתרסק בקיר כי לא היו דברים מיותרים כמו ABS ומערכות מניעת החלקה למיניהן שרק הורסות לנו את הכיף, היית מזיע כמו חמור כי לא היה את המזגן הזה שהורס את כל האווירה, שצמיג של רכב היה בערך בגדול של דונאט מצוי, ש-120 הייתה מהירות מטורפת, אז היה יותר טוב... כי אנחנו הכתבים היינו אז בני 20 והיום שאנחנו בני 50 עם אולקוס ורואים שהכל מתקדם ועובר אותנו, אז נוח לנו לקטול את הקדמה בעזרת כל מיני דברים כמו אופי ורגש שהם סלקטיבים, בלתי ניתנים למדידה וכך אנו יכולים להצדיק את עצמנו."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום מבחן השוואתי, מבחן כזה נעשה כבר לא פעם בעבר, זה כבר שחוק מכל הכיוונים. כל שרציתי הוא התרשמות נהיגה קצרה ותו לא.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"לסיכום, הגולף השתנתה, התברגנה, גולף זה מזמן כבר רק רמת גימור, הכל נהיה פולטיקלי קורקט, איפה הימים בהם רכב היה משהו אחר, היה לו אופי, הוא היה פראי, עם כל טיפת גשם היית מתרסק בקיר כי לא היו דברים מיותרים כמו ABS ומערכות מניעת החלקה למיניהן שרק הורסות לנו את הכיף,

תאמין לי אתה צודק.

פעם עשו מכוניות אחרת, פעם ידעו לעשות מכוניות.

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אנחנו הכתבים היינו אז בני 20 והיום שאנחנו בני 50 עם אולקוס ורואים שהכל מתקדם ועובר אותנו, אז נוח לנו לקטול את הקדמה בעזרת כל מיני דברים כמו אופי ורגש שהם סלקטיבים, בלתי ניתנים למדידה וכך אנו יכולים להצדיק את עצמנו."

מצחיק לקרוא משתמש שהשם שלו הוא של חברה שפשטה את הרגל ולמעשה קיימת כמותג בלבד צוחק על נוסטלגיה...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להגיד משהו

במקרה ראיתי את ההודעה הזו ואמרתי לאבא שלי אבא תראה את הגולף GTI הזו, כזו הייתה לך?

ונחשו מה? זו הגולף שאבא שלי יבא לארץ בייבוא אישי! מודל 77 יד ראשון מגרמניה.

אבא שלי התרגש לראות את האוטו שוב עם אותה לוחית זיהוי שקיבל... צירוף מקרים נדיר הייתי אומר.

אם אתם שואלים - אז אבא שלי מכר אותה כי כל הזמן היו מפרקים לו חלקים מהאוטו (האוטו באותה שנה היה יחיד בארץ כנראה) וגם פעם אחת לוח שעונים אז אחרי שהוא ייבא לוח שעונים חדש, הוא החליט אחרי זמן מה למכור את האוטו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק לקרוא משתמש שהשם שלו הוא של חברה שפשטה את הרגל ולמעשה קיימת כמותג בלבד צוחק על נוסטלגיה...
נדמה לי שהיה כדאי לבדוק, לפני שאתה מביא דבר המתיימר להיות עובדה. חברת נקמיצ'י לא פשטה את הרגל, למיטב ידיעתי. אשמח אם תוכיח לי את ההפך וכמובן גם אתנצל. דבר לו אני מצפה ממך באם תווכח כי טעית.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6727 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...