Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב מחפשי הסטארלט!

koby198
השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב
שימו לב! השרשור הזה בן 6709 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם :smile:

היום לצערי כמעט ונפלתי בפח. זה עלה לי 100 ש"ח שהשארתי ערבון למוכר, בדיקה ודלק שבזבזתי ע"מ להגיע למקום.

בכל אופן, הרכב (טויוטה סטארלט בצבע בורדו) נמצא בפ"ת ברח' דוד רמז 32. למוכר קוראים יעקב עובדיה.

הוא יציג לכם את הרכב יגיד שאין תאונות (יש שאסי מאחור, החליפו דלת שמאלית אחורית. צבעו דלת ימנית אחורית, יגיד שהוא יד 03 כשבפועל הוא 04. העניין הוא שהוא מציג את עצמו כסוחר טרייד-אין. הטרייד אין נמצא אצלו בחצר בבית והוא סוחר בהכל. ממש הכל. אפילו מכונות שתייה וסנדוויצ'ים. אני אפילו לא חושב שיש לו תו סוחר. לדעתי הוא חאפר רציני. היום בבוקר הוא ממש לחץ עלי להגיע כמה שיותר מוקדם ע"מ לסגור עסקה. כשביקשתי לראות את רשיון הרכב הוא אמר שהרשיון נמצא "במשרד" ותוך שעתיים שלוש הוא משיג אותו.

בתא הכפפות היה טופס טיפול ממוסך מורשה טויוטה ובו מס' הסלולרי של הבעלים הקודמים. התקשרתי אליה. היא לא הסכימה לומר בכמה מכרה לו את הרכב אבל אמרה שלא להסכים לת לו יותר מ 22K ש"ח. אני סגרתי איתו על 24K ש"ח. וביטלתי. מזל שנתתי לו ערבון של 100 ש"ח ולא יותר.

המודעה שלו מופיעה בלוח יד 2.

בקיצור - חאפר רציני. אל !!!!!!!!!!!!!!! תתקרבו אליו בכלל.

אין במודעה הזו בכדי להשמיץ את האדם עצמו. ממש לא. ייתכן שהוא אדם מקסים אבל מה שבטוח הוא שהוא סוחר מלוכלך וחלקלק.

בהצלחה בחיפושים...

אויבו של הטוב הוא הטוב יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...