מציג תוצאות 1 עד 1 מתוך 1

נושא: שימו לב מחפשי הסטארלט!

נהג חדש (> 40 הודעות)

שימו לב מחפשי הסטארלט!

שלום לכולם
    היום לצערי כמעט ונפלתי בפח. זה עלה לי 100 ש"ח שהשארתי ערבון למוכר, בדיקה ודלק שבזבזתי ע"מ להגיע למקום.

בכל אופן, הרכב (טויוטה סטארלט בצבע בורדו) נמצא בפ"ת ברח' דוד רמז 32. למוכר קוראים יעקב עובדיה.
    הוא יציג לכם את הרכב יגיד שאין תאונות (יש שאסי מאחור, החליפו דלת שמאלית אחורית. צבעו דלת ימנית אחורית, יגיד שהוא יד 03 כשבפועל הוא 04. העניין הוא שהוא מציג את עצמו כסוחר טרייד-אין. הטרייד אין נמצא אצלו בחצר בבית והוא סוחר בהכל. ממש הכל. אפילו מכונות שתייה וסנדוויצ'ים. אני אפילו לא חושב שיש לו תו סוחר. לדעתי הוא חאפר רציני. היום בבוקר הוא ממש לחץ עלי להגיע כמה שיותר מוקדם ע"מ לסגור עסקה. כשביקשתי לראות את רשיון הרכב הוא אמר שהרשיון נמצא "במשרד" ותוך שעתיים שלוש הוא משיג אותו.
    בתא הכפפות היה טופס טיפול ממוסך מורשה טויוטה ובו מס' הסלולרי של הבעלים הקודמים. התקשרתי אליה. היא לא הסכימה לומר בכמה מכרה לו את הרכב אבל אמרה שלא להסכים לת לו יותר מ 22K ש"ח. אני סגרתי איתו על 24K ש"ח. וביטלתי. מזל שנתתי לו ערבון של 100 ש"ח ולא יותר.
    המודעה שלו מופיעה בלוח יד 2.
    בקיצור - חאפר רציני. אל !!!!!!!!!!!!!!! תתקרבו אליו בכלל.

אין במודעה הזו בכדי להשמיץ את האדם עצמו. ממש לא. ייתכן שהוא אדם מקסים אבל מה שבטוח הוא שהוא סוחר מלוכלך וחלקלק.
    בהצלחה בחיפושים...

אויבו של הטוב הוא הטוב יותר.

2. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

נושאים דומים

1. תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 15/07/05, 16:40
  2. לכל מחפשי 106 ראלי... אל תיכנסו.
    By drugstore in forum אוף-טופיק
    תגובות: 22
    הודעה אחרונה: 05/12/02, 3:19

כללי פרסום הודעות

• לא באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים