Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחחח החברי כנסת האלה

Tishel
שימו לב! השרשור הזה בן 7845 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איך יש להם חוצפה.

סתם, עוד "מעידה" ברשימת מעידות ארוכה שמוכיחה בפעם המי-יודע כמה שחוקי המהירות במדינת ישראל אינם רלונטיים זה שנים רבות.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:mad::mad::mad::mad::mad:

גררררררר אין מילים איך לתאר את ההרגשה!!!

כולנו ידועים שהם חראות

חולי כסף

עצלנים

לא עושים כלום

מבלים על חשבון כספי הציבור

מה עכשיו ??

אטרקציה חדשה ???

רייסים של חברי הכנסת ??

אני דורש בגיליון ה250 של אוטו !! יהיו רייסים בין הנהגים של חברי הכנסת ! :mad:

עכשיו ! תגידו לי מה עושים לאותו אחד שנתפס על מהירות מפורזת ? :?

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה מפריע לכם שהם נסעו במהירות הזו ?

לא חסרים כבישים, בזמנים מסויימים, שמהירות זו לגיטימית לחלוטין.

הבעיה היחידה היא בצביעות שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי למה יש להם וולואים וכאילה....

הרי עם סתם איזה יפנית אי אפשר להנות באמת מ150 קמ"ש על איזה עליה בירושלים ולהנות מבקרת אקלים ונוחות אירופאית תוך כדי הרייס עם חבר הכנסת השני :)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקניות היקרות והטיפשיות שהם קונים לנהגים שלהם ( ראו מקרה פאלם לנהג ) ,

אני שמעתי שכמה חכ"ים הזמינו מ - TTP פורשה GT2 חדשה ,

אתה יודע ... כדי לעסוק בעייני הציבור ביותר מהירות :mad::mad::mad:

ח"כ - המקצוע היחידי שאתה יכול להיות מטומטם ואפס > להרויח טוב > להיות מפורסם > ולהיות מבסוט מזה . ( שלא לדבר על הצורך הגבוה בהשכלה גבוהה , ראו דוד לוי :mad: ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבו רכבי ספורט!!!

כאשר מרצדס תתחיל לחלק את המייבאך כל אחד ירצה להחליף את הוולבו המעפנה שלו באיזה מייבאך יפה וכמה שיותר ארוכה!!

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שעליו אני מעדיף לא לפרט באינטרנט,אני רק יכול לומר שלא מדובר במעידה אלא בצורת נהיגה קבועה,רק שבדרך כלל שוטרים מוותרים כי הם רואים דמות ציבורית מוכרת(99% מהמיקרים),או שהם בודקים את המספר במחשב לפני העצירה של ה"עבריין" ורואים שהרכב רשום כרכב של המדינה\משרד הביטחון.בנושא הנהגים(מכרים אישיים בעבר),פרשת הפאלם היא רק קצה המזלג של השחיתות,המדינה מממנת להם גם משקפי שמש,הנעלה,הלבשה וכו...

כמו כן שמעתי מנהג של שר בכיר(השם שמור במערכת)שהוא הזמין פעמים רבות חדר במלון על שם לשכת השר והיה מגיע לשם בעצמו ומזמין חשפניות!!!(כמובן ללא ידיעת השר).כל זה כמובן בנוסף למשכורות עתק של הנהגים.

ותאמינו לי,כל מה שסיפרתי הם עובדות מוצקות שבדקתי את אמינותם ועדין מדובר רק בקצה המזלג.מה עם מקרר בבגאז',מערכת ניווט לווינית העובדת על ידי PALM (בשביל להקל על הנהג)אשר עלותה מגיעה לאלפי שקלים וכו... :evil::evil::evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אלי, לך לפחות היה תירוץ, אתה יודע :wink:

חבל שלא הגעת היום, היה ממש נחמד. אפילו אריה הגיע

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספיק לי פעם אחת שהייתי בנסיעה ושוטר עצר אותי ונתן לי ד"וח,למרות כל ההסברים שאני ממהר לקחת את :black: .אבל הוא פעל לפי החוק ולא התעצבנתי (למרות שהוא וויתר לי קצת ונתן לי קנס ללא שלילה,על 144 קמ"ש).היו שוטרים בעבר(בעצם כולם) שאחרי מרדף שלהם והסברים מצדי וויתרו לי כאילו הפנטתי אותם.רק שכולם פה ידעו.לאף שר או בכיר בצבא\משטרה אסור לנסוע במהירות מעל המותרת אלא אם יש אור כחול על הגג וגם אז רק עקב ארוע פח"ע\פיגוע רחב מימדים ולא לדיונים או פגישות צהריים כמו שהורגלו בצורה מושחתת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7845 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...