Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת חשמל בסיטרואן קסארה

shorty8
שימו לב! השרשור הזה בן 5847 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש למישהו תרשימים של מערככת חשמל לסיטרואן קסארה שנת 98 דיזל. די דחוף לי כי המנורה של ה"כרית אוויר" פעם מהבהבת ופעם לא וזה די מציק לי. אז אני רוצה לפתור את הבעייה בלי לשלם כסף וגם לגלות למה זה עושה את זה. אם יש למישהו אני נורא אשמח.

gena(shorty) poolsky

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי בעיה גם עם הבולמים, המכונית יושבת נורא נמוך וכשיושב מאחורה עוד בן אדם אז היא בכלל מתחילה לצרוח, מה אני יכול לעשות בקשר לזה ומה יכולה להיות הסיבה?

gena(shorty) poolsky

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו ששמר אמר - תנתק מצבר... חכה 10-15 דקות...

לאחר מכן...

כמו שירחמיאל אמר- תבדוק מתחת למושב נהג ונוסע קונקטורים...

בקשר לבולמים - כנראה שהבולמים בסוף חייהם...

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואלה סבבה חברה תודה עלהעזרה אני כנראה אחזור עם עוד שאלות
שמעת אולי על המקש "ערוך"

אם אתה האחרון בשירשור אתה יכול לערוך את הודעתך ...

(פנייה למנהלי הפורום: לאפשר עריכה ארוכה יותר בזמן רק אם המשיב הוא האחרון בשירשור )

תודה :wink:

נניח ואתה נוסע במהירות האור מה יקרה אם פתאום תדליק אורות.....

איך הנהג של המפלסת שלג מגיע לעבודה ביום מושלג....

it's better to die on your feet than to live on your knees

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שורטי

פתח דלת ימין קידמית של הרכב. הבט על הדופן של תא הכפפות, תראה שם מנעול אדום , הכנס לשם את מפתח הרכב וסובב ימינה. התנע את המנוע מחדש וראה אם נורת האיר באג כבתה. אם כן , נסה להחזיר את המתג למצב הקודם, אם הנורה עדיין כבית בהתנעה , פתרת את הבעיה , אם לא סובב שנית ימינה, כך אתה מבטל את האיר באג. סע למוסך מורשה על מנת לתקן, זה מסוכן כאשר המידע לגבי הבאג לא ברור.

בהצלחה.

נוסע רגוע, חסכוני וגם בטוח:wave2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

ב 98 ותחילת מודל 99 אין ניתוק כרית אויר לנוסע.

על כן: סגור את מתג ההצתה, המתן 3 דקות, קח ספרי מגעים רסס באזור הקונקטור שמתחת לכסא הנוסע, וקבע אותו למקומו , התנע את הרכב - המנורה אמורה לכבות לאחר מספר שניות כראוי.

בקשר לזה שהאוטו יורד אחורה, זה תופעה ידועה בקסארות שעשו הרבה ק"מ , להחליף בולמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5847 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...