Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוק הספורט המוטורי.

riceman
שימו לב! השרשור הזה בן 6728 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בימים אלו מתגבשת קבוצה ששמה לה למטרה להזיז כבר את נושא החוק המוטורי.

כחלק מהדברים שהקבוצה צריכה זה כמה שיותר מידע מהעולם על החוקים השונים.

כל מי שיודע ויכול לעזור מומלץ להוסיף לת'רד הזה את הקישורים או המידע שיש לו.

אנחנו מחפשים דברים כמו:

מחקרים על מספר תאונות הדרכים והנפגעים במדינה, לפני שהיה בה ספורט מוטורי ואחרי.

מספרים של דברים כמו תיירות נכנסת בגלל חוק של ספורט מוטורי, הכנסות למדינות מספורט מוטורי, מחקרים על בטיחות בספורט מוטורי ועוד דברים בסגנון (משרות שהחוק יכול לייצר).

ככו בחשבון שהמידע הכי רלוונטי יהיה ממדינות שסדרי גודל האוכלוסיה שלהם הוא עד 10 מליון נפשות.

בבקשה לא להגיד את דעתך ומה ששמעתם ומה שאתם חושבים שאתם יודעים, רק מידע אמין ומבוסס שניתן להגיע אליו.

בלי הערות של "וואלה הגיע הזמן שמישהו יטפל בזה" ועוד הערות בסגנון, פשוט כי אנחנו יודעים.

בלי לחשוף יותר מדי, ככוח לקבוצה, אירגנו כמה שמות כבדים בפוליטיקה הישראלית, אנשים שיפתיעו אותכם ובאמת יכולים להזיז דברים.

אני מקווה שנפיק מכאן מידע רב.

חן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבוצתכם מוזמנת להצטרף לעוסקים במלאכה בהתנדבות ומכספם הפרטי כבר 5 שנים והעבירה כבר את החוק בקריאה ראשונה בכנסת.

אנו נשמח לצרף כוחות חדשים עם "קשרים" ולדחוף את החוק לקריאה שניה ושלישית.

בברכה

דני לוי

יו"ר עמותת נהגי המירוצים

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן שלום

בימים אלו אנו עובדים על מצגת בנושא שביקשת (יתכן שאנו באותה "קבוצה" מצידיה השונים ? )

צור קשר 0505-247145

אריה פאהן

מיזם MARSHALS

http://www.marshals.co.il

[B][COLOR=navy]אריה פאהן מפקח בניה - אבן היסוד פיקוח בניה [/COLOR][/B] [URL]http://www.even-hayesod.co.il/[/URL]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בימים אלו מתגבשת קבוצה ששמה לה למטרה להזיז כבר את נושא החוק המוטורי.

בלי לחשוף יותר מדי, ככוח לקבוצה, אירגנו כמה שמות כבדים בפוליטיקה הישראלית, אנשים שיפתיעו אותכם ובאמת יכולים להזיז דברים.

אני מקווה שנפיק מכאן מידע רב.

חן.

ראה התגובתו של דני לוי המדברת בפני עצמה .

הסבר מי אתם ה"קבוצה"?

הייתי שמח לדעת מה תעשה בפועל ה"קבוצה"?

תהיה הזבוב שישב על אוזן השור החורש - האומר: עשינו את העבודה?

מריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מריוס

אינני מכיר אותך באופן אישי ,מקריאה של תגובותיך בעבר התרשמתי כי הינך איש רציני ולכן אענה לך

(אפילו שלא אלי הפנת את השאלה)

אין כיום גורם בישראל שמטפל בעיניין ומסוגל להעביר את הצעת החוק ,כדי שהחוק יעבור יש צורך בכניסת גורמים כבדי משקל ובעלי עיניין בעיקר מבחינה כלכלית , זה לא משנה על שם מי תהיה "רשומה" ההצלחה

,הלוואי שזאת תהיה הבעיה

[B][COLOR=navy]אריה פאהן מפקח בניה - אבן היסוד פיקוח בניה [/COLOR][/B] [URL]http://www.even-hayesod.co.il/[/URL]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מריוס

אינני מכיר אותך באופן אישי ,מקריאה של תגובותיך בעבר התרשמתי כי הינך איש רציני ולכן אענה לך

(אפילו שלא אלי הפנת את השאלה)

אין כיום גורם בישראל שמטפל בעיניין ומסוגל להעביר את הצעת החוק ,כדי שהחוק יעבור יש צורך בכניסת גורמים כבדי משקל ובעלי עיניין בעיקר מבחינה כלכלית , זה לא משנה על שם מי תהיה "רשומה" ההצלחה

,הלוואי שזאת תהיה הבעיה

שלום,

מסכים איתך שיש צורך בשילוב כוחות.

העניין הוא שפותח התרד הנוכחי שהצטרף לפורום רק ב30.10.05 ולאחר כתיבת רק שתי הודעות... דורש בשחצנות מידע, עזרה ופרטים מאחרים , ללא כל פירוט, מי היא הקבוצה, מהן יעדייה ומתעלם מכל אלו שהשקיעו שנים מזמנם וכספם.

לכאורה פנייתו נראית לא רק שחצנית, אלא גם חובבנית והאמת היא לא משדרת אמינות.

שוב אני פונה ושואל מי היא ה"קבוצה", מה דרכה ומה יעדייה???

נשמח לדעת מי הוא האיש?

מריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מריוס,

בוא תסביר לי איך בקשה לעזרה ולמידע היא שחצנית

העובדה שפה רשמתי רק שתי הודעות לא אומרת שום דבר על מה שעשיתי. חדשה מפתיעה: לא כל מי שבתחום הרכב בארץ הוא משתמש כבד בפורום הנ"ל.

אני אתן לך כמה שניות שזה ישקע...

עכשיו, אם אני מגיע מהצד של אנשים, מאוד כבדים בפוליטקה והכנסת מצד אחד, ומצד שני אנשים עם הרבה מאוד כסף, אז אתה יכול להבין לבד שהם לא כל כך מעוניינים להיחשף בשלב הזה.

אני לא ילד בן 15 שחושב שהוא הולך להעביר חוק, אני מבין קצת יותר מזה בועדות ובביצה הישראלית בכנסת.

לקבוצה שעשתה עד היום מלאכה חשובה מאוד והצליחה לדחוף את החוק בקריאה ראשונה, יש לי המון כבוד והערכה, אבל השורה התחתונה שהחוק כבר שנים ועוד לא עבר, מה לעשות כדי להעביר חוק נישתי כזה בארץ צריך לובי חזק ולא רק חבר כנסת שרוצה להעביר אותו, צריך אנשים בועדות שהחוק יתקע בהם, צריך תעשיינים שילחשו על אוזנם של הח"כים בועדה למה הם רוצים את החוק, וצריך הרבה כסף.

יצא שבחודשים האחרונים הצלחנו לארגן קבוצה שמכילה את כל האנשים האלו, כדי שהם יעשו את הצעד הראשון הם צריכים את המידע שדיברתי עליו, חשבתי שזה יההיה המקום שיוכלו לעזור לי אנשים. מסתבר שטעיתי.

אני מודה לכל מי שכן רוצה לעזור, ומבקש שוב, מי שאין לו משהו חכם להגיד בנושא, שישמור אותו לעצמו.

דבר אחרון, אני ממש לא חייב לך הסבר מי אני או מה אני ומאיפה אני בא, אני גם לא עושה את זה בשביל להתפרסם, אני אפילו לא סובל שמצלמים אותי, אני בא ממקום טוב ואמונה שהחוק הזה יכול לתרום הרבה מאוד למדינה.

אז אם אתה יכול או רוצה לעזור אתה מוזמן.

חן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איש האורז.

אתה נכנס כאן לקלחת די גועשת.

מכיוון שמדובר על תהליך שנמשך לפחות חמש שנים , ועוד היד נטוייה (רועדת ממאמץ אמנם , אבל נטוייה) , נשמח אם תציג את עצמך ומי עומד מאחוריך (אין צורך בשמות ,אבל בוא תסביר לכולם במה אתה יכול לתרום כרגע לנושא) , ואז יהיה קל יותר לשתף פעולה.

כרגע , למרות שכוונותיך אולי טובות , אף אחד לא ירוץ ויעשה את העבודה בלי שיהיה לו ברור שאכן מדובר במשהו רציני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד פשוט.

לי יש קשר לכמה תעשייינם כבדים בעלי ממון שלאחר מאמץ ממושך הצלחתי לעניין אותם בנושא ולשכנע אותם מה הם יכולים להרוויח מזה.

בחודש האחרון נוצר קשר קרוב מאוד עם כמה חכ"ים ושר שבתנאים הנכונים ועם המידע הנכון יעבירו את החוק.

אין סיבה בארץ שחוק ינוח בוועדות כמה שנים, אתם רואים שכשמישהו רוצה ויש לו אינטרס להעביר חוק זה לוקח בדיוק חודשיים (כמה זמן לקח להעביר את החוק של תוספת 9% לביטוח החובה, כמס בטיחות...).

חוק הספורט המוטורי אינו שונה, צריך למצוא לאנשים בועדה שהחוק תקוע בא אינטרס להעביר אותו, מכיוון שלא מדובר אפילו על מנדט של בוחרים בכל הקשור לחוק אז נכון חעכשיואין להם אינטרס. אתם יכולים להבין לבד איזה אינטרס נשאר.

אני באמת לא יכול להרחיב יותר מזה, אם אתם לא רוצים לעזור כדי שלא יקחו לכם את הקרדיט על החוק אז אנחנו פשוט מגיעים ממקומות שונים, אם החוק יעבור מחר בלי שעשיתי כלום, תהייה לי בדיוק את אותה שימחה אם ידי תהייה בו.

העובדה הפשוטה היא שצלחתי לגייס אנשים שן יכולים להעביר אותו, הם מגיעים מאינטרסים שונים, וחסר לי חלק מהחומר כדי להשלים את הפאזל.

מה עוד אתה רוצה לדעת ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי אתה , מה הרקע שלך , מה אתה יודע על החוק הקיים , באיוז מידה אתה יכול לגרום להשפעה על חברי הכנסת , מה האינטרס שלך ?

שנמשיך ?

זה לא סודות האטום העמומים של מדינת ישראל , YOU KNOW...

אני יכול לכתוב שהצלחתי לשכנע את עומרי וגלעד לבנות מסלול מסביב לכבשים בחוות השקמים , ואני רק צריך קצת מידע. לא ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

* טיפ קטן- הבחירות בפתח- זה עלול לשמש כ זרז... :wink:

חן- אולי תביא את ה"קבוצה" , כ"חלק מהחומר להשלמת הפזל " ב- 9.12.05 :

אירוע-קידום חוק הספורט המוטורי ותרבות הנהיגה.

קישור:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=90967

נ.ב

אני מצטרף ל שאלות של magician & שמר.

אילן פ.

אילן פ ייביש - turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב תשכחו מהכול, תחשבו שאני סתם ילדון שמחפש מידע על הנושאים האלו, אפשרי , אני מניח שאז הייתם נותנים מידע ועוזרים, למה לא עכשיו ?

אפשר לחשוב מה קרה, מה ביקשתי , עזרה בלמצוא את המידע, אני יושב על חלון הזדמנויות מצומצם מאוד (באמת עד הבחירות), וכל אחד כאן דואג לתחת שלו וכמה הוא עשה בשביל החוק, בתור אדם פרטי שמנסה לקדם משהו אני מבין למה 5 שנים והחוק עוד לא עבר, אלוהים אדירים, אם אתם יכולים לעזור תעזרו, אם לא אז אל תגיבו, במקום להגיד וואלה אולי יש כאן משהו אתם תוקפים ומכשילים.

אני ימשיך לעשות מהזוית שלי, שאולי לא כוללת שליחת 700 הודעות בפורום, אבל כנראה ששבע מאות הודעות כאן עוד לא קדמו את הספורט, מי שרוצה לעזור, מוזמן בפרטי. למנהלי הפורום אם אפשר לנהול את הת'רד הזה, שאיבד כל פרופורציה למטרתו המקורית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכירים את השיר "תנו לו צ'אנס"?

לא חייבים להתנפל על כל בן אדם.

רייסמן, אריה פאהן נתן לך את הטלפון האישי שלו. אני ממליץ שתפנה בהודעה פרטית לדני לוי עם הטלפון שלך ותנסו לראות טלפונית מה אפשר לקדם.

אני יכול להבין את חוסר הרצון להיחשף בפורום, אבל כל עזרה מבורכת. אני מאמין שתיאום טלפוני עם האנשים שכבר עוסקים בנושא והשקיעו זמן ומאמצים בניסוח החוק מול גורמים רשמיים ומשפטיים יכול להועיל יותר מנסיון לנסח לבד חוק על סמך נתונים סטטיסטיים וחוקים מחו"ל. העבודה השחורה כבר נעשתה ברובה.

שווה לתאם עמדות טלפונית ולהפגש פנים אל פנים.

אנא אל תיפגע מהתגובות בפורום, אתה בטח יכול להבין שהן נובעות מחוסר היכרות איתך ומהחשדנות המובנית מפני אנשים שלא מוכנים להזדהות ועל סמך הנסיון ההיסטורי העגום עם נסיונות ארגון קיקיוניים אך מלאי התלהבות של צעירים בעבר לארגן מפגשים, מועדונים, עמותות, חוקים, מפלגות וכו'.

קיימת ברנז'ה מצומצמת אך פעילה של אנשים רציניים שפועלים בתחום כבר לא מעט שנים וביצעו כבר עבודת מטה וחריש עמוק בקרב גורמים שונים. יש המון בורות שמחכים בדרך הזו, גם בניסוחים משפטיים, גם בהיכרות עם המתנגדים בקרב משרדי הממשלה, הרשויות השונות וגורמים ביטוחיים וגם עם הגורמים שיהיו מוכנים לשתף פעולה.

כדאי לנצל את הידע הקיים והניסוחים המשפטיים הקיימים שכבר מקובלים בחלקם על גורמים שונים ושנבדקה התאמתם לתנאי הארץ. חבל לנסות להמציא את הגלגל מחדש.

נשמע שיש לך מה לתרום מבחינת קשרים, אז תרים טלפון ושלח ה"פ ושלבו כוחות לקראת המטרה המבורכת הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם אריה בטלפון ובאמת קיבלתי עזרה, אני מקווה שהרבה מהחברה פה שפועלים כל כך הרבה לקדם את הספורט יתחילו לקרוא קצת מהפרוטוקולים של הוועדות ומהכתבות שםורסמו בשנים האחרונות על העיניין והם יופתעו לראות כמה פעמים מי ששם רגל לחוק זה דווקא אנשים מהתחום ולא מהממשלה, רק בגלל בעיות אגו כאלו ואחרות.

אני מקווה שבחלון ההזדמנויות שנוצר אני יצליח לעשות משהו.

תודה לאריה על העזרה.

ובאמת אם אפשר לנהול....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6728 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...