Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סדק בחיבור דאון-פייפ של קליאו - משהו נתקל בתופעה?

הנסיך.
שימו לב! השרשור הזה בן 6729 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בת זוגי [שתחיה] התלוננה בסופ"ש על רעשי פרעות שעולים מכיוון תא המנוע שלה.

הסתכלות לא הניבה הרבה [תא מנוע "מרווח" להפליא - כמיטב המסורת הצרפתית] אבל כן היה אפשר לשמוע קולות פיצפוץ נפלאים שבוקעים מהמקום בו שוכנת לבטח סעפת הפליטה.

ובכן - האם משהו נתקל בתופעה קודם?

האם יש טעם לנסות לתקן בעזרת מתכת-פלסטלינה ?

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להישתמש בפלסטלינה שאני לא זוכר את שמה, החומר בא כמו גליל בעובי של טוש לורד בערך.

החומר חזק מאוד ובטוח שיחזיק עשיתי את זה בסוברו DL החזיק יותר מ 4 חודשים ואז היא נימכרה.

אל תצפה שזה יחזיק כול החיים אבל כמה חודשים בודדים אני בטוח שזה יחזיק, ואז או שתסים עוד פעם פלסטלינה כזאת או שתתקן /תחליף.

רז...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה דבק אפוקסי פסטלינה. מוט אפוקסי. פרופוקסי. מה שבא לך.

זה חזק.

אבל... לא נראה לי שזה מעשי כאן!

אבל.. אין לך מה להפסיד.

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא היתי ממליץ לך אפוקסי , למרות שזה יחזיק לאורך זמן מסיום אבל הוא יוצר ריח מסריח מאוד .

והסיבה היותר חשובה היא בריחת גזים רעילם שיכולם לחדור לרכב לא שווים את עלות התיקון .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי בעיה דומה, בקליאו 98. מסתבר שהטבעת המחברת בין מערכת הפליטה למנוע נסדקה, מה שגרם לרעידות ורעשים של טרקטור ג'ון דיר 58'.

הטיפול היה פשוט - מוסך צמרת באשדוד, אוטו על הליפט. 30 דקות ואני בחוץ עם טבעת חיזוק חדשה שהורכבה מהחלק התחתון של המנוע. העבודה היתה 10 דקות. הינו צריכים לחכות 20 דקות עד שכל העסק יתקרר כדי לפרק את הטבעת הסדוקה.

בועז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6729 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...