Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דבר הרס"ר , או : למה אני במעקב ומה קורה עם זה ?

שמר
שימו לב! השרשור הזה בן 6678 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רוצה פירוט? בה"פ.

ושמר, מהרס"ר שהיה לי יש לך עוד מה ללמוד. כשיצאה פקודת יום של הרמטכ"ל בנושא האלימות, שמענו מפיו של הנ"ל את המשפט הזה: "חיילים, כל מה שאפשר לעשות ביד, אפשר לעשות גם בפה". :bugeyed:

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה, מי שלא מכיר את הרס"ר של דוכיפת, פרטוק, לא הכיר רס"ר מימיו. עד היום יש לי סיוטים. היה לנו ביטוי, תיזהר שהוא לא "יפרטק" אותך !

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה... רק אצלנו הרס"ר היה מחלק שוקו לחמניה ועיתון כל בוקר? היה עוזר לנו להרים עלים , והיה מדי פעם מטאטא את המשרד?

אממ .. או שזה היה רק חלום?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזה הרס"ר הזה ? התפקיד הראשון והאחרון של רס"ר זה קודם כל להיות כועס, אחרי זה מגיעים תפקידים מינורים אחרים כמו להתעצבן, לצעוק, לטרטר ולהעניש. תפקיד נהדר לכל הדעות..

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה פירוט? בה"פ.

ושמר, מהרס"ר שהיה לי יש לך עוד מה ללמוד. כשיצאה פקודת יום של הרמטכ"ל בנושא האלימות, שמענו מפיו של הנ"ל את המשפט הזה: "חיילים, כל מה שאפשר לעשות ביד, אפשר לעשות גם בפה". :bugeyed:

פתחתי בשבילך את שרשור הרס"רים הגדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדם פיקח היה זה שבדה מליבו את האלוהים. אפלטון. 427-347 לפני הספירה. ולמה הנעל לא מצוחצח? גם ספירת העומר?
קודם שיאכל האדם יש לו שני לבבות, לאחר שיאכל אין לו אפילו לב אחד!

תרים ת'נייר!

קח ת'דתי אחד על אחד....

:puzzled:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רס"רים לא שופטים! הם לא קציני שיפוט... (הם כותבים טופס תלונה ונותנים אותו לקצינים). וא-פרופו נגדים, מסתובבות בדואר הצבאי הרבה בדיחות על נגדים (ואת האמת? נכונות..).

ונסיים בפתגם ברוח הת'רד: "אל תלמד - תהיה נגד!".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמר: אולי תוכל לתת לנו איזה טיפ ככה של אלופים?
או! סוף סוף!

אם כבר מישהו מעלה את נושא הטיפים - רק שתדעו שמנהלי הפורום אינם מקבלים שכר בסיס ומתקיימים על דמי שירות בלבד. אז כל מי שקיבל שירות מעקב, חסימה, העפה או נעילה ספציאל בכינון ישיר למשתמש שלו יכול לשים כמה לירות בשביל מי שעשה את העבודה.

בשבילכם זה כסף קטן, בשבילנו זו פרנסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...