Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה להתחיל פחחות ללאנסר אבל לא יודע איפה להתחיל

114508534
שימו לב! השרשור הזה בן 6730 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים

החלטתי שברצוני לעשות פחחות לפגיעות הפח הקלות שישנת ברכבי

הפגיעות הן לא רציניות אלה קמטים קטנים ומציקים לעין

קניתי פחית של בונדו ,ואני לא יודע יודע מה לעשות הלאה

מישהו מוכן להסביר לי את שלבי הפחחות

אני יודע שבעיקרון צריך לערבב את הבונדו עם המקשה (עבדתי מספר פעמים עם בונדו) ולאחר מכן למרוח על המשטח עד לייצירת משטח אחיד

לאחר מכן לשייף עד שאני מגיע לרמת גימור מתאימה .

הייתי רוצה לשמוע ממומחים בבקשה ולקבל מספר טיפים על הנושא

בברכה

דן

מיצ'ובישי לנסר ידנית מנוע 1300 12 שסתומים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[שאלה]

הבונדו באותו צבע של האוטו

הכוונה, אני יצטרך לצבוע את החלקים שהשתמשתי בבונדו עליהם או שהצבע תואם לאוטו

במקרה שלך כמו אצלי ראיתי שלבן ...

בתודה

רועי

Nothing But Music

למכירה מגבר 4 ערוצים:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=99702

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוראות לפי HAYNES לביצוע תיקוני פחחות וצבע:

1. אם לא ניתן להגיע לפח מצידו הפנימי (במקרה של מעיכה\מכה) יש להכניס מוט הברגה דק וארוך למקום שאתה מעוניין למשוך החוצה ובעזרת פטיש אתה מבצע דפיקה ומשיכה כמו פומפיה, עד שאתה מגיע כמה שניתן למצב המקורי של הפח.

2. בעזרת דיסק שיוף עם נייר שיוף עליו, אני מניח שיש דיסק שיוף מיוחד עם נייר עדין, משייפים את מקום התיקון עד שמורידים את כל הצבע ומגיעים לפח.

3. בדוק את שטח הפח לראות אם אין עקמומיות\בליטות וכאשר המשטח ישר הסר את שאריות הליכלוך בעזרת ווקס\סיליקון, בנינו גם עם מטלית לחה\ראש מטאטא ניתן לנקות.

4. ערבב את החומר לביצוע הפחחות, יש לשים לב ככל ששמים יותר מקשה הוא מתקשה מהר יותר ולא ניתן לעבוד איתו ולעבדו הרבה.

5. מרח את החומר עם שפכטל על המשטח, פחחים משתמשים במין שפכטל פלסטיק אם יש לך אשרך.

6. לאחר שהחומר מתקשה מעט כך שניתן לעבדו, שייף אותו עם פצירה\נייר שיוף והגיע למצב שלא יבלוט יתר על המידה. עבד אותו עם נייר שיוף 360-400 להגיע לתוצאות חלקות.

7. יש לוודא שהמשטח המעובד יוצר שכבה אחידה עם המשטח שלא עובד (הצבע הישן) כך שהוא משתלב ויוצר משטח אחיד.

8. צבע עם פיסטולת או בריסוס אחר ותן לצבע להתייבש, אם ישנן שריטות שניתגלו חזור על הפעולות הנחוצות על מנת להעלימן (מילוי\שיוף) וצבע בשנית.

9. לאחר שסיימת לצבוע תן לצבע להתייבש ושיפו במידת הצורך בנייר שיוף 400 - 600 על מנת שיצא כמו שיש.

10. נקה את המשטח בעזרת מטלית ומים ותן למשטח להתייבש, ותן שכבה דקה של צבע על מנת להגיע לפיניש יפה, כמובן שהכל תלוי במידת ההשקעה שלך.

11. לא לבצע על הצבע שום פעולה כגון ווקס או חומרים אחרים עד שהוא יתייבש לגמרי, כשבועיים ממועד הצביעה.

בהצלחה ומחכים לתמונות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[שאלה]

הבונדו באותו צבע של האוטו

הכוונה, אני יצטרך לצבוע את החלקים שהשתמשתי בבונדו עליהם או שהצבע תואם לאוטו

במקרה שלך כמו אצלי ראיתי שלבן ...

בתודה

רועי

הבונדו הוא בצבע בוז , הגון תלויי מאד בכמות המקשה .

תודה רבה גוני על הפירוט המעולה

רק דבר אחד לא הבנתי ...מזה בידיוק מוט הברגה ואיפה אני אמור להכניס אותו

מיצ'ובישי לנסר ידנית מנוע 1300 12 שסתומים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודחים בפח בורג ובעזרתו מושכים את הפח עד כמה שניתן, מה שלא מצליחים עושים עליו בונדו.

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שלא תקפוץ למוסך מסויים ( השם בפרטי אם תרצה), אני רואה יש לך לאנסר לבנה.

הם יעשו לך את התיקון הזה בשנייה בומחיר הכי זול בחיפה.

אפילו יזמינו אותך לכוסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6730 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...