Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עשיתי ת'תאונה הראשונה שלי :] זקוק לייעוץ!+לגבי ביטוח!

cowboy8
שימו לב! השרשור הזה בן 6736 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים!

היום בבוקר עשיתי תאונונת קטנה...

היה זה כביש חד סטרי עם 3 נתיבים בת"א..

כמו טמבל הייתי נחמד ונתתי לאיזו משאית של קוקה קולה להשתלב בתנועה...

פתאום אחרי שהיא השתלבה, היא נעמדה ככה כאילו לא יודע מה...אז החלטתי לעקוף אותה [כמובן העקיפה ממהירות 0 ולא תוך כדי נסיעה]..

אותתי לשמאל...הבטתי במראה והתחלתי לעקוף עד ששמעתי חריקה ארוכה ובום קטנטן.

בקור רוח עצרנו אני והנהג השני [שהיה די חביב...אולי כי לו לא קרה שום דבר לרכב]... וראיתי שהרכב נפגע מצד שמאל בדלת האחורית וקיבל איזה שקע יפה+גירוד של הצבע...

החלפנו פרטים...[יותר נכון הוא נתן לי ת'פרטים שלו וזהו]...והמשכנו ליסוע...

אני לי יודע מי ממש אשם...אני אותתי והסתכלתי במראה אבל לא ראיתי אותו... ומבחינתו אני השתלבתי בפתאומיות בתנועה... השאלה היא גם למה הוא נסע כ"כ מהר ברחוב שכזה?

קיצור! הדילמה שלי!

האם לפנות לחברת הביטוח ולתבוע? [או איך שקוראים לזה?]

או האם כדאי להשאיר את הכל בשקט...ולתקן את פח הרכב עצמאית?

אני מתלבט כי אני יודע שכל שנת ביטוח-אם היית נהג זהיר ולא קרה כלום-אז המחיר של הביטוח יורד..

ואני לא רוצה להרוס את זה!

מישהו יכול לתת לי פרטים בנוגע לסידור הזה של חברות הביטוח?

מישהו יכול להגיד לי כמה יכול לעלות תיקון שכזה? [שקע לא הכי עמוק...סה"כ תאונה בינונית ומטה]..

האם ישתלם לי יותר בטווח הארוך לתקן ת'מכונית בצורה פרטית? או לפנות לחברת הביטוח?

בתודה מראש לעוזרים!

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שתארת הנזק לא גדול ועלות תיקונו היא כמה מאות שקלים עד מקסימום 1000 (לשני הרכבים),אז לא כדאי לערב את חברת הביטוח. ולדעתי אתה אשם בתאונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אתה יודע כמה חברות הביטוח מורידות על רקורד נקי בשנה?

האם זה נהוג שבמקרים מסויימים באמת בעל הרכב מטפל אישית בתקלה ללא עירוב הביטוח?

מהם הדברים השליליים שיכולים לקרות אם כן אערב את חברת הביטוח?

והאם בכלל הם יכולים לדעת מזה אם לא דיברתי איתם על כך?

:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל זה מקובל לא לערב את חברת הביטוח במקרה והנזק קטן יחסית. פחות מדמי ההשתתפות העצמית.

במידה ותתבע את חברת הביטוח בשנה הבאה הביטוח שלך יהיה יותר יקר מכיוון שתבעת אותם.

לך למוסך פחחות וקבל הצעת מחיר לתיקון הרכב שלך והרכב שפגעת בו, ותראה מה עלות התיקון, אם היא קטנה אז אני לא רואה שום סיבה לערב את חברת הביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שמצחיק....[ואולי טוב שכך]...הרכב הפוגע..לא נפגע כלל...

זה למה הוא לא טרח אפילו לקחת ממני פרטים...

לפחות אחד מאיתנו יצא בזול...

האם יש מצב שלעיתים תאונה בין 2 אנשים גוררת את העניינים לא לעצור בחברות הביטוח ולהגיע גם לבית משפט? [זה לא המצב פה אבל סתם רציתי לדעת]..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שמצחיק....[ואולי טוב שכך]...הרכב הפוגע..לא נפגע כלל...

זה למה הוא לא טרח אפילו לקחת ממני פרטים...

לפחות אחד מאיתנו יצא בזול...

האם יש מצב שלעיתים תאונה בין 2 אנשים גוררת את העניינים לא לעצור בחברות הביטוח ולהגיע גם לבית משפט? [זה לא המצב פה אבל סתם רציתי לדעת]..

הוא לא לקח ממך את הפרטים שלך?? זה לא ממש חכם מצידו במיוחד במדינה שלנו שאין בה בכלל רמאים וקומבינות.. NOT!! מזלו שאתה אדם ישר, ולא אחד שפשוט ישכח מהסיפור וזהו, הרי הוא לא יכול ליצור איתך קשר כפי שתארת, מכיוון שאין לו את הפרטים שלך.

כן לפעמים תביעות של תאונות מגיעות גם לבתי משפט. הרבה מקרים של ווכוחים מי אשם וכו'..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חכם..נכון...בכלל למזלי הוא היה נחמד מאוד... היום אפשר לחטוף דקירה על דבר כזה :]

1.למה התכוונת בדיוק שלא חכם שהוא לא לקח ת'פרטים?... בעקרון אין לי כוונה לתבוע אותו ולערב אותו בתיקונים...האם "לשכוח מהסיפור" זה בעצם לדפוק אותו כפי שכתבת? כי לא קרה שום דבר לרכב שלו...

איך הישראלי הממוצע יכול היה לדפוק את אותו בחור כמו במקרה שלי ?:lol:

המכונית שלי היא סובארו אימפרזה 2001 בצבע מטאלי..

2.כדאי ללכת למוסך הראשי ביפו? האם יש טעם להשוות מחירים בכמה מקומות לגבי התיקון? והאם יש בעיה כלשהי בשחזור צבע מטאלי?

[בטח כולה דופקים את הפח מבפנים לא? האם צריכים להיות אמנים בשביל זה? :]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, לא הבנתי, אתה זה שהתנגשת בו, נכון?

לך אין מה לתבוע, לדעתי אתה אשם בתאונה, החלפת נתיב, יצאת לעקיפה ולא שמת לב שהיה מישהו מאחוריך, אתה אשם. אם כבר הוא יכול לתבוע אותך, בגלל זה לא חכם שהוא לא לקח ממך את הפרטים שלך. או שהוא מודה שהוא אשם, סיבכת את הסיפור קצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לי יודע מי ממש אשם...אני אותתי והסתכלתי במראה אבל לא ראיתי אותו... ומבחינתו אני השתלבתי בפתאומיות בתנועה... השאלה היא גם למה הוא נסע כ"כ מהר ברחוב שכזה?

:-)

כל מה שקרה שם כלל אינו משנה, הדבר היחיד שמשנה הוא מה אתה יכול להוכיח!

אתה אומר שלא ראית אותו, מבחינת בית המשפט אתה אשם כיוון שנהג חייב להיות ערני

לאורך כל הנסיעה 360 מעלות סביבו.

זה בדיוק כמו שבתאונת חזית אחורה הנהג הפוגע מאחורה יהיה אשם, ובדיוק כמו שנהג שנוסע רברס

וקוראת תאונה תמיד הוא יהיה האשם. יש חוקים שהם ברזל ללא עוררין.

ברגע ששופט שומע "כבוד השופט, הסתקלתי אבל לא ראיתי אותו" זה בבחינת הודעה באשמה!

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חכם..נכון...בכלל למזלי הוא היה נחמד מאוד... היום אפשר לחטוף דקירה על דבר כזה :]

1.למה התכוונת בדיוק שלא חכם שהוא לא לקח ת'פרטים?... בעקרון אין לי כוונה לתבוע אותו ולערב אותו בתיקונים...האם "לשכוח מהסיפור" זה בעצם לדפוק אותו כפי שכתבת? כי לא קרה שום דבר לרכב שלו...

איך הישראלי הממוצע יכול היה לדפוק את אותו בחור כמו במקרה שלי ?:lol:

המכונית שלי היא סובארו אימפרזה 2001 בצבע מטאלי..

2.כדאי ללכת למוסך הראשי ביפו? האם יש טעם להשוות מחירים בכמה מקומות לגבי התיקון? והאם יש בעיה כלשהי בשחזור צבע מטאלי?

[בטח כולה דופקים את הפח מבפנים לא? האם צריכים להיות אמנים בשביל זה? :]

1.הוא זה שנכנס בי מאחור...מצטער אם לא היה מובן...

2.אנא ענו לי על הסעיפים האלה :]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וראיתי שהרכב נפגע מצד שמאל בדלת האחורית וקיבל איזה שקע יפה+גירוד של הצבע...:-)
הרי אמרת שהפגיעה הייתה בדלת האחורית, משמע בצידי הרכב.

למיטב ידיעתי צידי הרכב איננו אחורי הרכב.

נניח שהיה פוגע בך בדלתך הקידמית היית טוען שהוא פגע בחזית רכבך?

כך או כך פגיעה בדלת איננה פגיעה אחורית אלא פגיעה צידית.

מקווה שהצלחתי להבהיר את כיוון המחשבה.

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער מאוד להודיע לכולם אבל גבר אתה לא אשם!

הבן-אדם נוהג אז מה הוא לא רואה מישהו מאותת ? .

אני לא מבין את השטויות האלה מה להמשיך ללחוץ למען השם הרי אתה רואה מישהו שמתחיל להשתלב ומה עוד גז אתה נותן?

הבן-אדם לא הסתכל על התנועה ולפיכך לפי דעתי הוא האשם מה שגם הוא נתן לך את הפרטים

שלו ולפי זה אפשר לדעת שהוא (לפחות) חושב שהוא אשם (בטח העביר תחנה ברדיו או משהו!)

בקיצר לך תסתדר איתו ותגיע לעמק השווה (ולהשתדל בלי כסאח)

לידי כל המעות שלכם , עכשיו !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6736 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...