Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חלונות כהים...

שימו לב! השרשור הזה בן 3851 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

פליקס קראתי את תגובתך, נפלתי מהכסא..!

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלונות בתנור מותר..רק זה נורא יקר....

חלון בתנור רשום ברשיונות..

בהצלחה עופר

HU-Alpine 9887R FRONT-rainbow profi line265cs SUB-critical mass ss122 AMP1-zapco refernce 360.4

AMP2-MONO-zapco reference 500.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה.

מכיוון שבשעת תאונה החלונות לא יתנפצו וכך חס וחלילה בשעת תאונה לא ניתן יהיה להוציא את הנפגעים דרך החלונות.

פליקס

ואני הייתי בטוח שזה קשור למה שקרוי "שדה ראייה" (לא יודע איך מבטאים את זה).:roll:

ומה שאתה אומר תקף רק לגבי ציפוי באמצעות אחד אחד מהסרטים הנצמדים,לא לטבילה בנוזל או אפייה וכו'.

ולפותח הת'רד, נסה ליסוע בלילה או בכל יום מעונן חלקית עם Tint "קל" יחסית ותגלה בעצמך למה אחרי שתקלל את העמוד חשמל שקפץ לנתיב שלך או את הרכב שחייזרים השתילו בנתיב ליד.

די... מספיק. נגמרה התקופה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה אתה מוזמן לצחוק, אבל זו הסיבה.

השמשות אמורות להתנפץ, ושמשות אשר כוסו ע"י פילם וא\ו ע"י לייזר והסרת שיער מבית שחי \ השחמה בתנור \ בתנור שיזוף \ בתנור אפייה עם מאפה וקרואסון, לא יתנפצו בשעת תאונה וככה לא ניתן יהיה לצאת מהרכב דרך החלונות. זוהי הסיבה אשר לא חוקי להתקין חלונות מושחרים אשר לא באו "מהחברה".

לגבי שדה ראייה, אני נוסע עם חלונות שחורים מאחור ומקדימה (מישהו אמר ערס? :)) ואני לא רואה שום בעייה בשדה ראייה.

לאחר עריכה------

מי שלא מאמין שיקרא דברים של אדם חכם ממני (עמית) http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=7386&page=1&pp=15&highlight=%E7%EC%E5%F0%E5%FA+%F9%E7%E5%F8%E9%ED

פליקס

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, חלונות כהים בתנור מתנפצים!! (ואם תתווכח איתי על זה.. אבוי...)

הרכב שלי, כולו עם חלונות כהים (שמשה אחורית, חלונות אחורים, חלונות קדמיים), ולהגיד לך ת'האמת.. לא מפריע בכלל לשדה ראיה.. ! אולי רק שהחלונות מלוכלכים אז הליכלוך יותר משפיע מאשר חלון רגיל מלוכלך.

לאבא שלי, יש רכב.. עם חלונות כהים.. כל הרכב!! הדבקה! (ככה באים רכבים עם חלונות כהים "מהחברה", בחו"ל .. בחלק מהאזורים)

הדבר אסון, מפריע לשדה הראיה בצורה משמעותית.. היה לי בלתי נסבל לנסוע שם בלילה, המון הפתעות במהלך הנסיעה.

עוד דוגמא, הגג שלי (פנורמי) הכהתי אותו.. בהדבקה, בכדי למנוע חדירה של השמש (אין לי כיסוי לגג), מאז שעשיתי את זה... אני לא נהנה מהנוף שאפשר לראות דרכו כמו פעם, לפני ההדבקה.

החלון מתנפץ לרסיסים אבל לא מתפזר (כמו שהבחורה החמודה מלמטה אמרה). אבל בעזרת מכה פשוטה בעת תאונה.. כולו ניתן להוצאה\קיפול\תלישה.. לצורך חילוץ

אז.... שלא יעבדו עליכם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלונות כהים עם מדבקה מתנפצים בעת תאונה, מה שלא קורה זה שהזכוכיות לא מתפזרות לכל עבר הן נשארות דבוקות על המדבקה, מה שנישאר לעשות כדי לפתוח את החלון זה רק לתלוש את המדבקה עם הרסיסים.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שיצא חוק שאומר שמותר להשחיר את החלונות האחוריים (בין אם במדבקה ובין אם בליזר או כל דבר אחר) זה נכון? לי יש על החלונות האחוריים מדבקה, זה חוקי או לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוסיף לפה כמה דברים מהנסיון שלי עם חלונות כהים. פעם היה לי כל החלונות (קידמיים+אחוריים) מושחרים ע"י הכיסוי הדבקה שמוכרים באוטודיפו ובכל מקום ברמה של super black.

בלילה לא ראיתי כלום כימעט חוץ מאורות. אחרי כמה זמן וכמה עצירות ע"י המשטרה קיבלתי הורדה והורדתי. לפני כמה ימים השחרתי שוב את כל החלונות בעוצמה של black ומנסיון בלילה רואים הכל!

נכנסתי לרחובות הכי חשוכים ועדיין ראיתי הכל ללא בעיה. ככה שלשדה הראיה זה לא מפריע. גם המשטרה לדעתי לא מפריע לה שדה הראיה כי וילונות זה חוקי ווילון מסתיר ב100 אחוז את שדה הראיה.

עובדה שיש הרבה מקומות בעולם שהשחרה זה חוקי. יש מקומות אפילו שהשחרה של חלון קידמי (חזית) זה חוקי עד לרמה מסויימת.

דוגמא לרכב כזה:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/2000-CHEVY-S-10-EXTRME-LOW-RIDER_W0QQitemZ4587652974QQcategoryZ13488QQrdZ1QQcmdZViewItem

בכל מיקרה אם אתה לא רוצה לשלם דוחות מדי פעם פשוט תעשה השחרה בתנור. מביאים לך אישור ואנשים שיש להם אישור כזה עוברים טסטים ובדיקות של בוחני רכב. זה משהו כמו מקדימה 30 אחוז ומאחורה 70 אבל אל תתפוס אותי במילה. כנס למקס טונינג שם יפנו אותך למקומות הנכונים.

אם אתה מוכן לקחת סיכונים כמוני ולשלם מדי פעם 250 שקל דוח אז תשחיר כמוני כי זה באמת לא מפריע לשדה הראיה אבל כשתסע בשמש חזקה תבין את ההבדל.

דרך אגב לפעמים זה גם טוב לבטיחות שלך...יש לי חבר מוונצואלה שאומר ששם הרבה משחירים את כל החלונות (כולל הקידמי והאחורי) כדי שלא יראו מי נוהג שלא יתנקשו בך...שם זה חוקי אבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שנים מאוחר יותר...

בקרוב אני עומד לקבל את הפיג'ו 107 שלי.

התחלתי לברר על חלונות כהים, ואת האמת לאף אחד אין תשובה חד משמעית בעניין.

בתכנון שלי אני רוצה לעשות את כל החלונות ברכב שמשה אחורית חלונות צד + חלונות צד נהג+נוסע.

אני מעוניין בהתקנת מדבקה של 25% דרגת כהות, האם זה אפשרי מבחינת החוק? האם הרכב יעבור טסט? האם בוחני תנועה מזדמנים לא יעשו בעיות?

אין צורך בחתימה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה אפשר לטחון את הנושא המאוס הזה כבר כמה???

מקדימה לא חוקי!! שמשה אחורית לא חוקי!! חלונות אחוריים חוקי!!

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3851 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...