Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כסף תמורת מידע - טרנד חדש?

~TB~
שימו לב! השרשור הזה בן 6738 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו שחלקכם יודעים, האיביזה התעופפה לה, וכעת התחיל מסע החיפושים אחר הS2000.

אין לי בעיה להקדיש זמן לחיפוש הרכב, באמת שלא.

האיביזה שהייתה לי נדירה מאוד (בערך כמו ה S2000 בשנתונים שאני מחפש) ומצאתי תוך חודש בלבד בזכות חברי הפורום. בחור נחמד מאוד מהפורום (A.C., תודה!) מצא לי אותה בחיפה וקישר ביננו (אני מתל אביב). היא לא הייתה למכירה בזמנו, ככה שאם לא חבר הפורום, אין מצב שהייתי מגיע אליו. חשוב לציין שלא היה לי שום קשר לA.C. לפני זה ובחיים לא שוחחתי איתו.

נחמד לדעת שאנשי הפורום עוזרים כך אחד לשני. ככה גם אני עזרתי לאחרים, וככה כיף לדעת שעוזרים לך.

אבל לאחרונה התחיל טרנד חדש שראיתי בכמה מקומות (ראיתי בפורום PSI, עכשיו על בשרי). מישהו מציע לך למצוא לך את רכב החלומות (דייהטסו שרייד, 106 ראלי, S2000, מיאטה. זה לא קשור בדיוק איזה רכב זה) - בתמורה לכסף.

או לחילופין, הוא יודע שאתה מחפש רכב X והוא מכיר רכב X שכזה בדיוק למכירה. אם אתה רוצה את הפרטים של הרכב, אתה צריך לשלם לו סכום מסוים (למרות שיכול להיות שהוא במקרה רק ראה אותו במפגש או משהו כזה).

מה דעתכם על זה?

הייתם מוכנים לשלם? דיי ברור שלרוב האנשים שמחפשים רכב אז 100-200 שקלים הם לא הבעיה אלא יותר העיקרון של העניין.

סתם, מעניין לשמוע את דעותיכם בנושא.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

התופעה (תסלחו לי מראש) המסריחה הזאת היא עתיקת ימים ואני גם חוויתי על בשרי מה לעשות!

מי שעושה את זה פשוט בן אדם מגעיל ושילך יחפש את החברים שלו אח"כ, אני לא יודע במי מדובר, אבל נשמע כמו בנאדם מנ*אק!

ה-100, 200 ש"ח ממש לא משנים, זה על העיקרון שבנאדם ככה יעשה למישהו שבא לבקש עזרה בתור חבר/חבר פורום או אנערף.

TB- אל תיקח ללב, זה קורה הרבה, ועוד יקרה, מה לעשות שיש אנשים חרא בארץ/בעולם, ועובדה זאת לא תשתנה גם, אבל לשמחתי אני יכול לציין הרבה שמות שכשאני חיפשתי רכב הם אצו רצו לעזור לי ושלחו ה"פ על מיקומים איך להגיע, או בכלל חיפשו רכבים בשבילי.

ובוא ונקווה שהאוכ' התומכת והעוזרת "יעלו" על מספר האנשים שלא רוצים ועושים הכל כדי להרוויח כמה שקלים בודדים!

בהצלחה בקניה.

יונתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התופעה (תסלחו לי מראש) המסריחה הזאת היא עתיקת ימים ואני גם חוויתי על בשרי מה לעשות!

מי שעושה את זה פשוט בן אדם מגעיל ושילך יחפש את החברים שלו אח"כ, אני לא יודע במי מדובר, אבל נשמע כמו בנאדם מנ*אק!

ה-100, 200 ש"ח ממש לא משנים, זה על העיקרון שבנאדם ככה יעשה למישהו שבא לבקש עזרה בתור חבר/חבר פורום או אנערף.

TB- אל תיקח ללב, זה קורה הרבה, ועוד יקרה, מה לעשות שיש אנשים חרא בארץ/בעולם, ועובדה זאת לא תשתנה גם, אבל לשמחתי אני יכול לציין הרבה שמות שכשאני חיפשתי רכב הם אצו רצו לעזור לי ושלחו ה"פ על מיקומים איך להגיע, או בכלל חיפשו רכבים בשבילי.

ובוא ונקווה שהאוכ' התומכת והעוזרת "יעלו" על מספר האנשים שלא רוצים ועושים הכל כדי להרוויח כמה שקלים בודדים!

בהצלחה בקניה.

יונתן

כל מילה בסלע.

אני עם יונתן.

אור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שמח לדעת במה מדובר, שלח לי ה"פ בבקשה.

מטרת הפורומים היא לעזור אחד לשני, מי שמחפש לעשות פה רווחים בצורה צינית כזאת לא ראוי לעזרתם של חברי הפורום.

האם נתחיל לגבות כסף על תשובות בפורום הטכני?

נראה לי שבני ל., צביקה, יאצק, אנוכי, ועוד כמה מהמשתתפים הקבועים נשפר את תזרים המזומנים שלנו :twisted:

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיבי. הדבר נקרא תיווך.

כמו שאתה שוכר מתווך ע"מ שיתווך בינך לבין מוכר דירה - ככה גם מתווכי הרכבים.

ת'אמת שזה די מסריח.

אבל וואלה-אם היו אומרים לך שתמורת 200 שקל מוצאים לך S2000 בשנים שאתה רוצה ובמצב טוב - לא שווה ?!

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיבי. הדבר נקרא תיווך.

כמו שאתה שוכר מתווך ע"מ שיתווך בינך לבין מוכר דירה - ככה גם מתווכי הרכבים.

ת'אמת שזה די מסריח.

אבל וואלה-אם היו אומרים לך שתמורת 200 שקל מוצאים לך S2000 בשנים שאתה רוצה ובמצב טוב - לא שווה ?!

אולי זה שווה אבל לא במסגרת הפורום (אגב יש מצב שהוא חייב במס ?!)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא מתחיל לחפש בשבילך ברחובות, בגשם, בלילה, S2000, תן לו כסף.

אם הוא יודע על S2000 למכירה, גובה ממך כסף עבור מסירת מידע על המוכר, ובטח גם גובה מהמוכר כסף על התיווך במכירה, מקומו לא בפורום, אלא במגרש.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבו את זה. טיבי - יש לך מושג מה זה S2000? אני פשוט לא רוצה שתקבל שוק, זה הכל. זו אולי המכונית שהכי לא כדאי לזלזל בה בישראל, והמבין יבין.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תופעות מסוג זה, טיבן לגבור או להיעלם , הכל תלוי בתגובה של המעוניין. הכל עיניין של החלטה בוגרת. מטלפנים שלש פעמים ביום ע"מ למכור לי , ביטוח שואב אבק או סתם אבק, אני לקחתי החלטה לענות להם בנימוס ובסירוב להקשיב, אני מתחיל לחוש כי מתחילים להניח לי. אותו הדבר בתופעות אשר לא במקומם , תרצו יתמוגגו להן לא תרצו יחגגו להן.

נוסע רגוע, חסכוני וגם בטוח:wave2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבו את זה. טיבי - יש לך מושג מה זה S2000? אני פשוט לא רוצה שתקבל שוק, זה הכל. זו אולי המכונית שהכי לא כדאי לזלזל בה בישראל, והמבין יבין.

כמה אנדרסטייטמנט במשפט אחד.

[מה עכשיו? הנהג יקרא את זה ויתקשר ל____]

עוד SMS זועם בדרך :)

מצד שני, אני חושב שאין משהו שלא היה מתחלף איתך - לעבור מאיביזה [1.4, טורבו, מה זה משנה לכזה רכב]

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"מתווך" הזה, שמבקש ממך כסף עבור מסירת מספר טלפון של ה"מוכר", הוא ה"מוכר" בעצמו, שלוקח כסף רק כדי לתת לך את המספר טלפון שלו.

כשאתה מגיע לראות את "האוטו" הוא מדביק סמל של מאזדה במצח, והופך כבר לצד שלישי, כמו בהצגה דלת תקציב.

אחרי שאתה מעביר בעלות הוא מוריד את הסמל ורץ.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6738 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...