Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי הוצאת רשיון דרגה 13 (מעל 15 טון)

ךופה
שימו לב! השרשור הזה בן 6734 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו יודע מה המחירים להוצאת רשיון דרגה 13 (מעל 15 טון) ?

מחיר שיעור, טסט, במה זה כרוך, אילו מבחנים וכו'...

האם אני צודק באומרי שרשיון דרגה 13 כולל בתוכו את דרגה 3 (מעל 4 טון ועד 15 טון) ודרגה 2 (רכב פרטי עד 4 טון) -> הכוונה אם יש לי רשיון לאופנוע ללא הגבלת סמ"ק, אבל אין לי רשיון רכב פרטי, ואני אוציא רשיון "מעל 15 טון" ?

תודה ! :)

:evil: Burn Rubber not Soul :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוג רשיון מסחרי מעל 15,000 ק"ג ועבודהגיל מינימלי ללימוד גיל מינימלי למבחן מעשי גיל מינימלי לקבלת רשיון 19מס' שיעורים מינימלי 20תנאים נוספים

ניתן להסיע 11 נוסעים מלבד הנהג.

תושב הארץ + ותק של שנה על דרגה 3 + קורס עיוני ברכב

כבד + אישור רפואי מהמכון הרפואי לבטיחות בדרכים + מבחן מעשי

אין לך את הותק הרצוי

לשאלות נוספות:

http://www.mot.gov.il/wps/portal/!ut/p/_s.7_0_A/7_0_CI/.cmd/ad/.ar/sa.subject/.c/6_0_9E/.ce/7_0_CS/.p/5_0_9E/.d/0?PC_7_0_CS_subject=HE_RISHUI_21&actionType=browse#7_0_CS

גם אני התחתנתי עם הקליאו ספורט שלי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוג רשיון מסחרי מעל 15,000 ק"ג ועבודהגיל מינימלי ללימוד גיל מינימלי למבחן מעשי גיל מינימלי לקבלת רשיון 19מס' שיעורים מינימלי 20תנאים נוספים

ניתן להסיע 11 נוסעים מלבד הנהג.

תושב הארץ + ותק של שנה על דרגה 3 + קורס עיוני ברכב

כבד + אישור רפואי מהמכון הרפואי לבטיחות בדרכים + מבחן מעשי

אין לך את הותק הרצוי

לשאלות נוספות:

http://www.mot.gov.il/wps/portal/!ut/p/_s.7_0_A/7_0_CI/.cmd/ad/.ar/sa.subject/.c/6_0_9E/.ce/7_0_CS/.p/5_0_9E/.d/0?PC_7_0_CS_subject=HE_RISHUI_21&actionType=browse#7_0_CS

תודה תמיר !

אז כנראה, אחרי הכל, הולכים לפי ההיררכייה :) נתחיל...

:evil: Burn Rubber not Soul :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה שאתה נכנס לעולם ה4 גלגלים בגישה לא טובה, שהיא לעשות קיצורי דרך ולנסות לחסוך.

אז רק שתדע שלא קיימת המילה זול בעולם הרשת אלא רק חרא

גם אני התחתנתי עם הקליאו ספורט שלי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חושב שככה סתם אדם יכול לנהוג על כזה כלי?

וודאי שקודם דרוש רישיון עד 15 וותק של שנה לפחות

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6734 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...