Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיפורי גז טורבו, חלק II.

Guy
שימו לב! השרשור הזה בן 7864 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נסעתי אמש בשעה מוזרה כמעה עם האוטו ברמת השרון. לא נסיעת :twisted: סתם נסיעה.

הגעתי לצומת ונעמדתי בערך רכב אחורה מקו העצירה (הייתי לבד) אחרי כמה שניות נעצרת לידי פיאט אונו משופרת (שחורה!) וגם מונמכת (4 ערסים ברכב). הערסמוביל נעצר לידי אני מיד מתעניין קשות במערכת. האונו מרימה את הטורים לשמים, אני ממשיך להתעניין במערכת... שתי צפירות קטנות מהאונו וכבר היה קשה לשחק אותה חירש... ואז התנהל הדיון (המשעשע לדעתי) הבא:

ערס באונו: בא פתיחות?

אני: מול מי?

הערס בקטע הזה קיבל פנים של :morning: אבל לא וויתר! ומיד אמר לי - אתה יודע מה יש לנו באוטו?

אני: 4 חברה?

בקטע הזה הנהג כבר התבעס לגמרי והתקדם עד לקו העצירה בעודי נשאר מאחור :hihi: משועשע מהמקרה...

כשהיה אור ירוק הוא לקח אותי בזינוק. :mm_cool:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הייתי קונה RS4 ישנה רק בשביל הערסים. הייתי מביא קצת אבק ומפזר עליה וגם (טוב זה קצת אובססיבי) מוריד לה את הבאדג', מסדר קצת דפיקות ומחליף לג'אנטים פלדה שנראים כאילו נלקחו מחיפושית נטושה.

ואז הייתי נוסע במקומות אסטרטגיים בשלוש בלילה. נעצר בנחנחיות, "נהג חדש" מאחורה. תלבושת כמו של ההוא מהפרסומת לפונטו (לפני המוטציה). פרצוף של "קניתי סטיישן בשביל המשפחה לוויקאנדים".

ומחכה :twisted:

הערס שיתקל איתי כבר יפתח פראנויה לגבי חנונים באודי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי גם את מה שאמר טל בעל ה-205 מ"אוטו" 200 - שהוא נורא אוהב להשפיל גם אופנועים ברמזור בעזרת ה-205 החבוטה שלו, שנראית כמו גרוטאה אבל מאיצה כמו טיל - פשוט אין להם מושג מאיפה זה בא להם - שניה אחת עומדת לידם 205 מקומטת ומתפרקת, שניה אחרי זה היא איזה 50 מטר קדימה, בורחת להם במהירות...

אני רוצה לעשות אותו הדבר רק עם רכב הערסים האולטימטיבי - סובארו קופה מאמצע שנות השמונים :wink:

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיליתי של-BX היה גם דגם GTI1.9 16V , עם הספק של 160 סוסונים.

וההארה באה לי אתמול בערב.

יצאתי לסיבוב ניקוי פיח קטן.לפניי אלפא 33 רועשת משהו.

ההוא לוחץ בכל הכח . נו , נראה מה ה-BX הזאת עוד שווה. לחיצה לא חזקה מדי , יושב לו על הפגוש האחורי.

נפגשים ברמזור. ביפ ביפ!! , מסתכל קדימה.

ושוב, בבייייייייייפפפפפפפ !!!!!

נו טוף ,נפתח חלון. ההוא באלפא , חיוור משהו : "איזה מנוע זה?" .

אני ,בנון שלאנטיות "1900 , למה?"

ההוא, בפנים מכורכמות :"לא יעזור לך ,אחי."

אני,בהבנה : "משופרת ,אה? "

ההוא , אוסף את שאריות כבודו ומנפח חזה : "כן אח שלי".

עוד קצת אדום ,כתום,חצי ירוק , ואני מנפנף להוא בייי ביי בתוך ענני עשן שחור.

כו-לה רציתי לנקות קצת פיח מהמנוע... איזה עולם.

ועכשיו לפואנטה (סוף סוף) - אני חושב על הזמנת מנוע 160 HP כזה , הבלוק הרי זהה ,ככה שזה לא בעייה.בלמים וכל זה די קל ,כי סה"כ אין שינויים מהותיים.

עכשיו היופי הוא שהרכב הזה הוא לא ה-GTI ,אלא נראה כמו כל BX אוט' מסכנה.

אחרי המנוע ,אני אשיג לי את הסמל BX14E...ואז נתראה ברמזור... :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באחת הנסיעות שלי עם הג'סטי נתקלתי ברובר מהקטנות משופרת "ערסית" שלחוצה על לצאת ברמזור, כל הזמן טורים גבוהים, זורקת קלאץ, מחזירה וכו', אמרתי אם הוא פותח, אני אחריו. בקיצור, הוא פתח וגם אני, ולקחתי אותו בבערך שלוש מכוניות שזה די הרבה.

ברמזור הבא, ההוא מסתכל עליי , אני עליו, ככה , ואז הוא עושה לי, אתה בא פתיחות? אני אומר לו סבבה. בא פותח, שוב פעם לוקח אותו, הפעם בבערך ארבע מכוניות. ברמזור הבא, "תגיד לי, מה זה הג'סטי הזאתי , שמת לה נייטרו? , אני רואה שהרמזור מתחלף, אני עושה לו, "לא, אתה סתם נהג אפס", ודפקתי פתיחה ולא ראיתי אותו יותר...

ועוד משהו,

אני מת לקחת את הג'סטי מהדגם שהוא הנעה כפולה (AWD) , לשים לו איזה מנוע משהו עצבני, אבל מה , לעשות את האוטו אנדרסטייטמנט, ואז לעשות נסיעות רמזורים, לדכא כל מיני ערסונים...

Race Smart

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שהיי הייתי רוצה זה EVO 6 אקסטרים

רק שמקדימה יהיה מחסה מנוע רגיל בלי דברים מיוחדים

זה ידכא מאווווד ערסים כי אף אחד לא שמע על הEVO

אם הוא ישאל מה זה ? :?

אני יגיד ......לאנסר

ואז :shock: בייי בייי :twisted:

או עד שנתראה ברמזור הבא :cry:

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון אלי - הכונסים על מכסה המנוע הם שם לא סתם בגלל שזה יפה.

דבר שני החלום שלי זה 205 T16 חבוטה, מגעילה לבנה עם שריטות וכתמי חלודה.

או זה או רנו 5 טורבו או את האוטו של רוי..!

:twisted::twisted::p:lol:8):wink:

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתם בעצם רוצים זה אודי RS2. עם 315 כ"ס, האצה ל60 קמ"ש מהירה יותר משל מקלארן F1 (קוואטרו או לא קוואטרו) ומראה של אודי 80, זו מכונת ההטעייה המושלמת.

או ב.מ.וו M5 מכל סוג, ובמיוחד הE34.

זה חייב להיות כיף, נכון?

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי נו בחייך

מה יכול להיות מטעה, בבימר, גם אם היא באנדרסטייטמנט ?

אפילו בימר פושטית משנות השמונים היא פתאום M (מישהו שמע על 325 M?)

והכי יפה זה שהסמל של הM מבריק ונוצץ כשכל שאר האוטו מלא באבק...

אבל הרעיון הראשון אחלה, מתי אתה מוסר לידי את המפתחות ?

Race Smart

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-BX GTI16V לא נראית כמו BX רגילה, יש לה חצאיות וכנפיים מנופחות יותר, כדי להכיל את ה-195 שהיא דורשת.

דווקא ה-GTI16V דור שני נראית מעולה (הספוילר לא נראה כמו מדף, החישוקים השחורים) אבל כבר סובלת מקטליזטור ו-12 כ"ס פחות...

בטאמן

(-;

16V, אבל אחר...

ברינג און דה סבבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורד אסקורט ברנדה 4 דלתות, עדיף בצבע אפור-לבן עם מנוע קוזי RS500 ו... 500 כ"ס... כמובן שהאוטו בלי שטיקים של פוזה!

בתסריט הבא: רמזור אדום מחוץ לעיר, הבחור בESI/DXI/GLXI-I-I (מחק את המיותר) מופתע מההזמנה שלי לפתיחות ע"י פמפום הגז בניוטרל... מצביע על הרזמור ומסמן עם המבט לכיוונו.

אדום, אדום+צהוב, ירוק, גז עד העצר, קלאץ' עף למעלה, והבחור בESI/DXI/GLXI-I-I (מחק את המיותר) המום ממה שקורה....

ובזמן שאתם קוראים את השורה הזאת ה"ברנדה" כבר ב160...

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור יהיה מופתע לראות איך מתרחש מולו סרט מצויר, כאשר פח הרכב נשאר במקום וניצוצות של חלודה עפים, בעוד שהסרן האחורי והמנוע ממשיכים בתנועה מטורפת קדימה.

בזמן שהוא יקרע מצחוק המנוע יעשה 160 מעלות באויר וינחת על נהגת גולף מצויה.

:wink::lol: :crazyeye:

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...