Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצערת לראלי 106..?

106 rallye
שימו לב! השרשור הזה בן 7658 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבנתי שעים אני מחליף לראלי את המצערת צריך להחליף גם את המניפול כי

הגודל נישאר אותו דבר ..!!

ונכון שעם אני מחליף את המצערת ואת המניפול לגדול יותר שהיכנס יותר אויר...

אז האוטו בטורים נמוכים לא יגיב טוב

אבל שבטורים גבוהים הוא יהייה הרבה יותר חזק

המומנט כיאלו משתנה?

האם אני יוכל לקבל הסבר קל

בתודה גיא 106 ראלי 1600

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שעים אני מחליף לראלי את המצערת צריך להחליף גם את המניפול כי

הגודל נישאר אותו דבר ..!!

ונכון שעם אני מחליף את המצערת ואת המניפול לגדול יותר שהיכנס יותר אויר...

אז האוטו בטורים נמוכים לא יגיב טוב

אבל שבטורים גבוהים הוא יהייה הרבה יותר חזק

המומנט כיאלו משתנה?

האם אני יוכל לקבל הסבר קל

בתודה גיא 106 ראלי 1600

1 כן-אתה צריך גם להחליף מניפולד.אתה צריך מניפולד של ראלי דור ראשון,כי הוא עשוי מאלומיניום,הוא הרבה יותר מקצועי מבחינת גודל תאי טרום יניקה-

ויותר קל לעבוד עליו.

אתה גם זקוק למיצערת ולמישהו שיעצב לך בארגון צינור וונטורי.

2 האוטו יגיב בטורים נמוכים הרבה יותר טוב,כי יש עליה משמעותית במומנט.יותר אוויר,יותר דלק,יותר כוח.

3 וכמובן שאתה זקוק לצ'יפ שיתן לך יותר דלק כדי לפצות על תוספת האוויר,ווסת שיתן לחץ דלק גבוה (עכשיו יש לך 2.5 באר-אתה צריך מינימום שלושה באר עם פוטנציאל לקפיצה לשלושה וחצי במיצערת מלאה),ומתאם לווסת.

4

סתם ככה לשים מיצערת גדולה לא ייתן לך הרבה.אתה תכניס ים אוויר שלא יהיה לו כל שימוש.

ראש המנועשל הראלי הסטנדרטית זהה לחלוטין לראש של כל מנוע 1600 שתמצא ב306,פרט ליחס דחיסה וגל זיזים.

אתה צריך לעשות על הראש ים עבודה כדי לפתוח אותו לחלוטין-על מנת שיהיה לך מקסימום

מעבר אוויר,אחרת כל העסק לא שווה.כלומר-לעשות עבודת פורטינג ויחס דחיסה.כדי שבאמת ייכנס יותר אוויר,אתה צריך גם לפתוח את השסתומים יותר-משמע אתה זקוק לקמשפט חם.

מניפולד ראלי דור ראשון-אם תשיג מפירוקים,אני חותך את ה*** (מניפולד) שלי.לי לקח חצי שנה למצוא אחד.עדיף להזמין ישר מחו"ל או למצוא משיהו שמוכר משומשת.נסה ב:

http://www.peugeot-gti.net תכין בערך 1500 שקל.

מיצערת-זה לא בעייה.יש לי כמה בבית שעשיתי עליהן ניסויים עד שבניתי את שלי.אתה יכול למצוא בכל פירוקיה.תכין איזה 500 שקל.

ארגון- ריתוכי ארגון- להתאמה של המיצערת לסעפת ובנייה של מנגנון וונטורי- תכין בערך אלף שקל.יש לי מישהו זול שעושה עבודות טובות.איזה חרט בן שמונים שלא כל כך יודע מה הוא בונה והולך לפי הוראות.

צ'יפ- לא בעייה.יש חבר פורום בשם XRRALLYE.הוא מתעסק בזה ויש לו פינה חמה בלב לראלי דור שתיים.הוא מבין עיניין (בסופו של דבר....).תסגור איתו מחיר.

ווסת-יש לנו קומבינה על ווסתים.400 שקל במקום איזה 700.דבר עם דויד. מתאם לווסת-200 שקלים.

עבודות פורטינג -בערך 2000-3000 שקלים,בהתאם לרמת הקיצוניות של העבודה (מומלץ ללכת על הכי קיצוני ולהסיר את מובילי השסתומים).

קמשפט-בערך 1500 שקלים לקמשפט טוב - קנט,שריק,אלקוואטי,פייפר.עוד 500 התקנה.

וגם אז,אל תהיה בטוח שזה יעבוד.אצלי,בהתחלה היה ים בלגאן-האוטו נסע חלש,קירטע,מה לא...רק לפני איזה שבוע הצלחתי להביא אותו לרמה סבירה של כוח וכיוונונים-ועדיין,אני לא מרוצה.אני צריך כיוון על דיינו.(תכין עוד איזה 1000 שקל ליום דיינו).

זהו בערך.בהצלחה בפרוייקט.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7658 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...