Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר ליסינג - מה יש לך וכמה אתה משלם ?

sefi_z
שימו לב! השרשור הזה בן 5982 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי

אני חושב לקחת רכב בליסינג ונראה לי שאצלנו (בחברה) קצת יקר ,

יש לנו 3800 פוקוס

3200 אקסנט

3000 גטס

עם הגבלה של 1000 שח דלק בחודש

כמה אצלכם

נ.ב

המחירים כמובן בברוטו

אין מה למהר כי אין לאן להגיע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא יקר במיוחד.

אצלי יש לאנטיס ב750$ לחודש (כמובן ברוטו).

ללא הגבלות למיניהן (כמה שטיפות שאני רוצה, דמה דלק שאני רוצה וכו'..)

-לאון חבקין-

:loco:How can I be lost, If I've got nowhere to go?

:loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יקר יקר אצלכם

אצלי בחברה -

גטס - 2000

מזדה 3 - 2600

פוקוס החדשה - 2600

מזדה 6 - 3300 (בערך לא זוכר במדויק)

MPV כמעט 5000

(המחירים בש"ח)

חוץ מזה, אם כבר עושים סקר אז אצלי איזה חברה אתם ואיך אתם מרוצים וכמה מהשירות?

אצלי AVIS ומאוד מרוצים

Golf 1.6 DSG 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי 3700 מהברוטו, מאזדה 3 (אי אפשר לבחור). הגבלת דלק של 250 דולר לחודש, בממוצע שנתי.

הגבלת קילומטראז' של 30K לשנה.

כן, יתכן שבשלב הזה אתם שואלים אותי, "אז למה אני עובד שם". ובכן, האוטו בהחלט אינו נמנה על הסיבות לעבוד שם.

עובדים עם אוויס. לזכותם יאמר שהם כן מטפלים בדברים במהירות סבירה (התקנת וו גרירה). לרעתם יאמר ש - אבוי - האוטו הגיע עם שריטות רדודות משונות (שראיתי רק אחרי שקיבלתי אותו כבר, רואים רק באור שמש ישיר).

נראה כאילו שפוליש יעביר אותן, ננסה בהזדמנות.

במקום העבודה הקודם, הייתה לי מאזדה 3 גם (היה אפשר לבחור מכל קבוצה 2), ללא כל הגבלה שהיא, ב2500 שקל לחודש מהברוטו. החברה הייתה "ניו קופל" ומאוד הייתי מרוצה מהשירות - הם בסדר גמור.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחלק מהקומות מחיר הרכב כולל "סבסוד" ע"י המעביד.

רק ביחד עם השכר והתנאים הסוציאלים אפשר להשוות.

כל השאר סתם מספרים

Mazda MX-5 NC RWD

Subaru Forester 2.5 Sport AWD

BMW R1200GS Adv

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחלק מהקומות מחיר הרכב כולל "סבסוד" ע"י המעביד.

רק ביחד עם השכר והתנאים הסוציאלים אפשר להשוות.

כל השאר סתם מספרים

אה, אז טעיתי בהבנת השאלה. 3250 זה עולה לחברה. אני משלם רק את המס.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עולה לי 3000 שקל מהברוטו.

אני גם מפסיד הפרשות מעביד לביטוח-מנהלים, קה"ש, ופיצויי פיטורין - שהייתי מקבל אם הייתי בוחר בכסף ולא ברכב.

המס (מס שולי+ביטוח לאומי כפול 1290 שקל) על חשבוני.

הרכב הינו מזדה3, כאשר קיימת בחירה מוגבלת בין חלק מדגמי קבוצה 2 (יש אצלנו בחברה פוקוס מהדור הקודם, סיוויק, קורולות, היו לנטיס בזמנו, זה הסגנון)

אין שום מצב למשהו שאיננו קבוצה2-משפחתומט. ("למי נעביר את הרכב אם תפסיק לעבוד פה באמצע?")

אין הגבלת ק"מ או דלק. (החברה בחוזה מול חב' הליסינג של פול ק"מ כולל לכל הרכבים וקיימים עובדים שבקושי נוסעים מול עובדים שטוחנים ק"מ כך שבסוף זה מתאזן)

השתתפות עצמית ראשונה בכל שנה (למעט נהגים חדשים) על חשבון הברון. היתר - על חשבון העובד.

שטיפות על חשבון הברון כנגד חשבוניות.

כל הרכבים מנויים בכביש 6 (מנויי וידאו, או מי שמוכן לשלם פיקדון ולהתקין מכשיר יכול גם להיות מנוי פסקל) - אבל החיובים מנוכים מהמשכורת נטו.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוקוס 2004 - רכב חברה מניו קופל, אני לא משלם עליו כלום פרט לשווי מס.

שטיפות - פעמיים בחודש עם שטיפומט, לכל רכבי החברה יש פסקל חינם ודמי הנסיעה יורדים מהשכר, אין הגבלת קילומטרים (אני עובד אצל לקוחות בכל הארץ, זה לא אפשרי) או פזומט. לגבי תביעות ביטוח - בכל מה שהיה לי עד עכשיו (פעמיים פריצה, פעם דפיקה בחנייה) לא עלה נושא ההשתתפות העצמית אז אני לא יוזם :smile:

לא ניתן לקחת שום רכב "מעניין", כי בניו קופל לא מאפשרים לנו כלום פרט למזדה 3, פוקוס, אקסנט ועוד כל מיני ג'אנק. יש כמה שהתקמבנו על מגאן 2 4 דלתות. לבכירים יש מאזדה 5, קיה קרניבל וכו'.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר לי למה צריך לשלם גם על ההטבה של שווי רכב , אם העובד משלם מכיסו את עלות הרכב ?

אם המעביד נותן משכורת X , ועל זה מוסיף רכב ,אז זו הטבה . אבל כאשר עלות הרכב יורדת מהשכר , איפה כאן ההטבה ?

כן , עכשיו תגידו לי - אז ככה כולם היו מעלים את הברוטו ב"כאילו" ונמנעים מתשלום ההטבה.

אז בואו תפתרו לי את החידה הבאה :

אצלנו אין ניכוי על עלות הרכב. קבוצה 2.

רק תשלום שווי הרכב למוסדות המדינה.

חבר (עם 4 ילדים) קיבל את הרשות לקחת רכב גדול יותר.קבוצה 4.

הוא משלם את ההפרש לחב' הליסינג מכיסו.

כלומר - ההטבה שהוא מקבל זהה לאחד שמקבל קבוצה 2.

אז למה לעזאזל הוא צריך לשלם שווי רכב של קבוצה 4 ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלנו כל אחד וההסדר שלו.

אין שטיפות ע"ח החברה, ואין הגבלת ק"מ.

חברת הליסינג היא "אמפא ליס" והיא זולה על כל המשתמשע מכך.

אני משלם רק את המס על שווי השימוש.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שברולט אוויאו 2006 - רכב חברה מניו קופל, אני לא משלם עליו כלום פרט לשווי מס.

שטיפות - פעמיים בחודש עם שטיפומט, לכל רכבי החברה יש פסקל חינם ודמי הנסיעה יורדים מהשכר, אין הגבלת קילומטרים (אני עובד אצל לקוחות בכל הארץ, זה לא אפשרי) או פזומט. לגבי תביעות ביטוח - תאונה קדמית פעם אחת , לא עלה עניין ההשתתפות (הבנתי שפעם ראשונה זה לא עולה :) )

ציטוט משופץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר לי למה צריך לשלם גם על ההטבה של שווי רכב , אם העובד משלם מכיסו את עלות הרכב ?

אם המעביד נותן משכורת X , ועל זה מוסיף רכב ,אז זו הטבה . אבל כאשר עלות הרכב יורדת מהשכר , איפה כאן ההטבה ?

כן , עכשיו תגידו לי - אז ככה כולם היו מעלים את הברוטו ב"כאילו" ונמנעים מתשלום ההטבה.

אז בואו תפתרו לי את החידה הבאה :

אצלנו אין ניכוי על עלות הרכב. קבוצה 2.

רק תשלום שווי הרכב למוסדות המדינה.

חבר (עם 4 ילדים) קיבל את הרשות לקחת רכב גדול יותר.קבוצה 4.

הוא משלם את ההפרש לחב' הליסינג מכיסו.

כלומר - ההטבה שהוא מקבל זהה לאחד שמקבל קבוצה 2.

אז למה לעזאזל הוא צריך לשלם שווי רכב של קבוצה 4 ?

אם העובד הנ"ל משלם את ההפרש מכיסו הפרטי אז הוא לא חכם.

מה שהוא צריך לעשות זה לבקש מהמעביד לשלם את הסכום הנ"ל ולהוריד את זה מהברוטו, לא נטו.

ואז כמובן שזה הגיוני ביותר שהוא משלם מס גבוה יותר, כי הוא לא ישלם מס הכנסה על הכסף הזה מלכתחילה.

כל העניין של "שווי שימוש" נועד למסות את ההטבה הגלומה ברכב צמוד ולכמת אותה בדומה למצב שמעביד משלם לעובד משכורת פלוס הטבה אחרת (נניח שכר דירה) - חל מס הכנסה על השווי של ההטבה.

במקרה של שווי שימוש לרכבים - ה"שווי" שנקבע ע"י שלטונות המס הינו נמוך בעליל מהשווי הריאלי (לרכב סטנדרטי קב2 מדובר ב1290 שקל, כאשר השווי הריאלי מתקרב ל-3000) - כך שנוצר מקלט מס לא זניח בכלל - ולכן אנשים בכלל לוקחים רכב חברה.

אם כי היתרון לעובד עצמו מצטמצם בגלל שחברות הליסינג גם צריכות להרוויח משהו, כך שהעובד לא מרוויח את מלוא הפער בין השווי הריאלי לשווי לפי מס הכנסה.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5982 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...