Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חודש בארה"ב, 3300 מיילים וכ150 גאלונים של דלק על מכוניות קצת פחות שגרתיות...

gibsonlp
שימו לב! השרשור הזה בן 6737 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים,

ביום ראשון זוגתי ואני נחתנו בארץ לאחר חודש של טיול נהדר בארה"ב.

מכוון שבפורום רכב עסקינן אתמקד בצד המוטורי של הסיפור. אם זה יעניין מישהו - אשמח לפרט על הטיול עצמו - בofftopic.

ב5 לאוקטובר הגענו למיאמי שם השכרנו אודי S4.

340 כ"ס על מנוע 4.2 ליטרים V8, quattro, cabrio...

the lot כמו שאומרים...

החסרון היחיד - תיבה אוטומטית... ארה"ב, הכל אוטומאטי... (סליחה מוטי)

היתרון היחיד - flappy paddle, הרגשתי (כמעט) כמו בבית באודי שלי, אם כי התיבה האוטומטית נחותה עשרות מונים לDSG, כל כך התרגלתי לDSG שההבדל במהירות החלפת ההילוכים, באובדן הכוח בהעברות ובהחלקת הכוח היה כל כך בולט שאפילו התלוננתי קצת

"אם לא טוב לך - תחזיר" ענתה האשה, "אני בכלל לא רוצה את האוטו הזה, שלא תעיז להתלונן".

החל מאותו רגע - סתמתי...

הרכב הרגיש נהדר על הכביש, "צמיגים ברוחב של 235 ו-quattro" אמרתי בלב, "למה ציפית..."

גרגור המנוע בהצמדת הדוושה לרצפה וצפיה במחשב הדרך שמודיע כאילו בכניעה כי אם אמשיך לנסוע כך, הרכב יאכל לא פחות מגאלון על כל 2 מיילים (ליטר לק"מ, בערך) הרגישו נהדר.

הכבישים הרטובים רק הגבירו את הרצון שלי להאיץ בפניות, מאוחר יותר שאלו את זוגתי אם אני נוהג מהר. "לא נורא מהר, אבל מהר מאוד בפניות...".

זה בערך התמצות של הנסיעות שלי... לאט - אבל מהר בפניות :wink:

בפלורידה נסענו כ700 מיילים על הפלא המוטורי הזה ולאחר 4 ימים נאלצנו להחזירו בנמל התעופה של מיאמי בעודנו ממשיכים בטיול לווגאס

כמה דברים על האוטו:

1. אי אפשר לתפעל את הגג אם לא עומדים לחלוטין (מאוד מעצבן במדינה כמו פלורידה בה יורד גשם ללא התרעה)

2. תא המטען חייב להיות ריק כמעט לחלוטין אם רוצים לפתוח את הגג

3. תא המטען קטן, מאוד קטן, הרץ טוענים למקום ל2 מזוודות בינוניות, אנחנו בקושי הכנסנו אחת.

4. מאחורה אין באמת מקום לאדם בוגר, זהו פרסום "שקרי" של היצרן... (שטוען ל4 מקומות ישיבה לבוגרים...)

5. יש להזהר מhertz never-lost. זהו הGPS הכי מחורבן בעולם, טעית בדרך? לא תמיד הוא ייחשב את הנתיב מחדש - לפעמים הוא פשוט יגיד "Please proceed to the highlighted route" - כאילו דה! נראה לך שאני באמת יודע איך להגיע לשם??? כמו כן - לוקח לו ה-מ-ו-ן זמן לחשב נתיב.

הגענו לווגאס, ההמשך - בערב...

כteaser אומר שהרכב הבא שלנו (אותו השכרנו ל15 יום) היה אפילו יותר מעניין.

img_2884.jpg

img_2885.jpg

img_2886.jpg

img_2887.jpg

img_2889.jpg

img_2892.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה של טיול ואחלה רכב... כמה עלה להשכיר אותה? זה נחשב לCLASS גבוה או רגיל? וד"א, איפה לוחית הרישוי הקידמית של הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מיטב ידיעתי בארה"ב ניתן להרוס את הפגוש הקדמי או את האחורי תלוי. ניתן להרוס את איזה מהם שאתה רוצה. לא חייבים מספר מקדימה ומאחורה.
בכל המדינות חובה לשים לוחית רישוי מאחורה (חייבת להיות דרך לזהות את הרכב).

הלוחית הקדמית אופציונלית, לפחות בחלק מהמדינות.

[LEFT][B][FONT=Times New Roman]Damn it boy, you are about as useless as a cock-flavoured lollipop.[/FONT][/B] [FONT=Times New Roman][I]Coach Patches O'Hulihan[/I][/FONT][/LEFT]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמדומני אפשר לתפעל את הגג במהירות של עד 20 או 30 קמ"ש.. :roll:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5. יש להזהר מhertz never-lost. זהו הGPS הכי מחורבן בעולם, טעית בדרך? לא תמיד הוא ייחשב את הנתיב מחדש - לפעמים הוא פשוט יגיד "Please proceed to the highlighted route" - כאילו דה! נראה לך שאני באמת יודע איך להגיע לשם??? כמו כן - לוקח לו ה-מ-ו-ן זמן לחשב נתיב.

.

לא מסכים בכלל!

נסעתי עם ה GPS מגלן של הרץ בניו-יורק, פנסילבניה, מרילנד, וושינגטון, קנדה ואולי עוד מדינה או שתיים, והוא פשוט נהדר. הקושי היחיד שמצאתי הוא בהתראות פניה, כשיש שתי פניות קרובות זו לזו - קשה לדעת אם הוא מתכוון לראשונה או לשניה. פרט לכך הוא מאוד ידידותי ומדויק. במקרה של בירבור אתה פשוט צריך לחכות כמה שניות עד שהבחורה מפסיקה לקלל אותך בלב, ונותנת מסלול חדש. מה שנוח מאוד גם, זה מדריך האתרים ודפי-זהב שמובנה בו.

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם נמרוד.. :mm_yeah::mm_yeah::mm_yeah:

שנה שעברה שהיינו בארה"ב גם לנו היה את הGPS של הרץ, והוא היה סבבה לחלוטין..

וגם השנה ששאר המשפחה הייתה (סעמק.. צבא:() הם לקחו את הGPS של הרץ - והסתדרו איתו מאוד..

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הGPS - אין לי מושג על מה אתם מדברים, כנראה שלא יצא לכם לעבוד עם GPSים אחרים... המכשיר היה מותקן בשני הרכבים אותם השכרנו, בד"כ הוא היה בסדר אבל כמו שאמרתי - לוקח לו ה-מ-ו-ן זמן לחשב נתיב (24 שניות בדיוק לקח לו לחשב נתיב מסנטה מוניקה לכניסה של פארק הסקוייה, לי זה היה לוקח פחות לחשב את זה בראש, אתה מצפה לקצת יותר ממכשיר בונגילה שכל ייעודו עלי אדמות זה לחשב נתיבים), בנוסף - במקרה של התברברות לא פעם ולא פעמיים הבלונדינית הסתומה שכלואה בתוך המכשיר ביקשה מאיתנו לחזור לנתיב במשך הרבה זמן, מספיק זמן כדי לשנות פעמיים/שלוש את קנ"מ של המפה. בסוף בד"כ התייאשנו ופשוט ביטלנו את הroute וקבענו אותו חזרה.

כמו כן - בפעמים שהמכשיר כן חישב נתיב בעצמו עד שהנתיב חושב כבר לא יכלנו להגיע לפניה.

ואני בכלל לא מדבר על רמת העדכון של המפות, בדרך מridgecrest לLA המכשיר התעקש על מחלף שכבר לא קיים לפחות שנתיים...

בקיצור - מכשיר סביר, לא יותר. ביצע את עבודתו ועזר לנו בהחלט - אבל ראיתי טובים יותר.

לגבי הגג - האודי צעקה כאשר הרכב נסע וניסינו לסגור את הגג.

לגבי המשך העדכון - מצטער, מחר - אני מאחר לארוחת לילה עם חברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6737 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...