Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעבר לשמן סינטטי מלא בגולף

מרק10
שימו לב! השרשור הזה בן 6743 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גולף שנת 2000 גיר ידני,1.6 ליטר.

במידה ועוברים לשימוש בשמן סינטטי מלא בדרגת צמיגות 5W40,האם ניתן לחזור בחזרה לשימוש בשמן מינרלי מלא או חצי סינטטי בצמיגות 15W40 ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם איזה שמן מנוע השתמשת עד היום(סוג, צמיגות)?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תסתבך עם עצמך יותר מדי. שים סינטטי מלא ודי. אם תראה נזילות או שריפת שמן תעבור ל 10W40 או 15W40 חצי סינטטי וזה הכל.

בטח שמותר לעבור...

רק מה עדיף לעשות פלאשינג לפני (לא כל כך קריטי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכונאי בצ'מפיון כול רכב מעל שנת 2000 עובר פלאש והחלפת שמן לסינטטי זה הוראות יצרן אז למה לך להיסתבך. כבר ניתקלתי בכמה מכוניות שלא החליפו ונידלקה להם מנורת לחץ השמן והיו רעשים במנוע אחרי הפלאש והשמן הכול ניפתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

תהליך המעבר לשמן סינטטי בוצע בצורה הבאה:

1.רוקנתי את כול השמן מהעוקה, שפכתי לתוך העוקה כ-1 ליטר שמן סינטטי על-מנת לנקות משקעים.

2.החלפתי מסנן שמן.

3.מילאתי שמן סינטטי של LM בצמיגות 15W40 דרגת איכות SM.

4.אני מתכוון לנסוע כ-1000 קילומטר ושוב פעם להחליף את השמן לסינטטי ולהחליף המסנן.

מה אתם אומרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכונאי בצ'מפיון כול רכב מעל שנת 2000 עובר פלאש והחלפת שמן לסינטטי זה הוראות יצרן אז למה לך להיסתבך. כבר ניתקלתי בכמה מכוניות שלא החליפו ונידלקה להם מנורת לחץ השמן והיו רעשים במנוע אחרי הפלאש והשמן הכול ניפתר.

11guy11 אנא פרט בבקשה.

לא הבנתי את השורה "בכמה מכוניות שלא החליפו ונידלקה להם מנורת לחץ השמן ".

איך מבצעים במוסך צ'מפיון פלשינג למנוע ולמה ?

לא נדלקה לי שום נורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית החומר ניקוי הכי טוב זה השמן הסינטטי שידוע בתכונות הניקוי המעולות שלו

דבר שני אתה יכול להוריד מכסה שסתומים ואגן שמן ולנקות ולהחזיר מעבר לזה זה סתם פרנויה

דבר שלישי יש תוספים שמכילים אקסטרה דטגרנטים אתה יכול להוסיף למספר קילומטרים מועט ולהוציא ביחד עם השמן!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים,

המעבר לשמן סינטטי בדרגת צמיגות 5W40 היה מלווה בהמון חששות.

אני הדווח לכם בקרוב את תוצאות השימוש בשמן.

יש לכם עוד מה להוסיף ?

בכייף אשמח לשמוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה ההסבר שופכים את מיכל הפלאש לתוך השמן משאירים את האוטו מונע כ 25 דקות לאחר מכן מחליפים שמן לסינטטי ואת הפילטר ולא אמרתי שחייב להידלק נורה לפעמים (לעטים נדירות )

על השאלה למה זה תשאל את מרכז השרות של צ'מפיון אוטו סנטר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק... תפסיק לעשות קומבינות מטומטמות ושטויות

תקנה חומר לפלאשינג עם השמן הקיים.... תבצע ת'פלאשינג, לאחר מכן תרוקן שמן מנוע, תחליף פילטר שמן מנוע, שים שמן מנוע חדש הסינטטי המלא וסע לשלום

פה כל הסיפור נגמר. תפסיק לאכול סרטים על כלום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים,

המעבר לשמן סינטטי בדרגת צמיגות 5W40 היה מלווה בהמון חששות.

אני הדווח לכם בקרוב את תוצאות השימוש בשמן.

יש לכם עוד מה להוסיף ?

בכייף אשמח לשמוע.

איזה שמן מומלץ על פי היצרן של הרכב?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתשומת לבכם, על הבקבוק של הפלאש(לפחות של GUNK) רשום שאם לא בוצעה שטיפה זמן רב מומלץ לפרק את אגן השמן ולנקות אותו ממשקעים שהתנקזו לשם לאחר השימוש.

אנו הולכים בדרך, כדי להבין את הדרך שבה אנו הולכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה ההסבר שופכים את מיכל הפלאש לתוך השמן משאירים את האוטו מונע כ 25 דקות לאחר מכן מחליפים שמן לסינטטי ואת הפילטר ולא אמרתי שחייב להידלק נורה לפעמים (לעטים נדירות )

על השאלה למה זה תשאל את מרכז השרות של צ'מפיון אוטו סנטר

אין סיבה שתדלק מנורת לחץ שמן אלא אם הפלאש שלך דחף לתוך המשאבה את כל החרא שיש ביקום

איפה אתה מכונאי ? באיזה מוסך ?

בכל מקרה מארק - אני לא מתלהב לבצע פלאש ולכן המלצתי : החלפה לשמן סינטטי + פילטר כמו שביצעת...ובעוד כ1500 קילומטר שוב שמן פילטר שמן...וזהו כנס למסלול טיפולים סדיר !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6743 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...