Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ב-20K למישהו שלא יודע לכתוב כותרת ענינית

fidodido
שימו לב! השרשור הזה בן 6746 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש רכב לאישתי (חובה אוט' ללא פשרות מכיוון שהיא לא יכולה לנסוע על גיר רגיל), מכיוון שהיא יולדת בעוד כחודש וחצי היא תצטרך גם מקום לעגלה ולילדה שלנו,

התקציב שלי גובל ב2000 ש"ח *** תיקון - 20,000 ש"ח *** ולכן אשמח לקבל חוות דעת והמלצות לגבי רכבים בתקציב הנ"ל.

הכיוון שלי הוא יפני או קוריאני מכיוון שנכוותי כבר בעבר מרכבים אירופאים ולא פעם אחת(פיג'ו 106/306, רנו קליאו, סיטרואן BX, פולקסווגן פולו ועוד...).

אני יודע שהשאלה שלי היא שאלה שעלתה מס' לא רב של פעמים לפורום אבל לא ברור לי תמיד ההמלצות שלכם,

לדוגמא המלצה על דייהטסו אפלאוז, נכון שהרכב זול בטירוף אבל אם לא הוחלף לו מנוע בשנתון הזה אז זה משהו שיקרה בקרוב, כנ"ל לגבי הגיר.

לגבי צריכת דלק, נראה לי ש1/10 זה די סביר ומרבית הרכבים בשנתונים האלה עומדים בממוצע הזה כולל הסופר לנסר שטוענים שהיא זוללת דלק.

מכיוון שאני רוכב על קטנוע והשימוש ברכב ייעשה ברובו ע"י אישתי, אשמח לקבל המלצות לגבי רכב אמין, מרווח (לא שרייד וכו'), וכמובן אוטומטי (אני לא ארשום חסכוני מכיוון שזה אינדיווידואלי)...

מרוב המידע שיש לי לגבי רכבים בתמחור הזה אני כבר מרגיש אובד עצות, אשמח לעזרת המומחים,

תודה מראש,

:beerchug:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באלפיים שח אתה לא קונה כלום, ידידי, אני מניח שהתכוונת לעשרים אלף.

סיכום דרישותיך : אוטומטי, אמין, מרווח ורצוי חסכוני

אפשרויות :

סובארו DL מאוחרת סטיישן

דיהו נובירה, אם נכנסת בתקציב

קאיה ספיה ודומותיה

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

I can tell you from my exprince with 5 cars which cost under 30000 that you need to check who you by the car from. I had a subru DL and a mazda 323 sadan both considerd to be unbrackable and bouth let me down.

I allso had a309 and a405 with I was very hapy with. theas days I'm driving a lancia. all theas cars have a bad reputation but they served my well . the 309 did 70,000 km in under 18 month and I only changed the cluch (at160000 km) and fixed the brakes.the car finely died at 320,000 km. the bigest difrence between the good cars and the bad ones is the preevios oners.---> don't by from a dealer he dosen't realy know the car. look for
evidence
(resits) of good maintenece for the car. the real catch is the car you gladly pey the full price for in the long run thy are cheapre.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאריאל ניר, אני בהחלט מבין לליבך,גם לי היו 3 לנצ'יות ששירתו אותי נאמנה וליבי נתון למותג לעולמי עד,יחד עם זאת אשתי נוהגת בניסאן אלמרה,להורי יש ניסאן אלמרה ולפני כן היתה להם אלמרה ולפני כן פונטו ולפני כן סוברו די.אל ולא אעייף את חברי הפורום ברשימת הרכבים הארוכה שהיתה לי ולמשפחתי אבל מה שכן,לא יעזור דבר,הסיכוי להיתקע עם רכב אירופאי בכביש גדול פי כמה לעומת רכב יפני. לא הייתי שולח את אשתי (ובמיוחד עם צאצא חדש) לגמוע קלומטרז עם לנציה או פזו,גם לא את הוריי המבוגרים,הם צריכים לדעת שהם נכנסים לרכב,מניעים ונוסעים ולא נתקעים (גם אם הרכב פחות נוח,פחות מהודר,פחות מהנה בנהיגה וללא שום יחוד).הדברים הם בבחינת קל וחומר כשמדובר ברכבים ישנים יותר עם תיבה אוטומטית,הסיכוי ליפול על רכב יפני טוב ואמין הוא פי כמה מאשר ליפול על אירופאית ישנה ואוטומטית שכזו.

ושלא תבינו לא נכון,ליבי נתון לאירופאיות,יש לפעמים רכבים שבאמת משרתים נאמנה ובניגוד לכל סטיגמה ויש לפעמים יפניות שכושלות ומאכזבות אבל ככלל הכיוון ה"יפנומטי" הוא הכיוון הנכון כשמדובר בתחבורה בסיסית של מי שאינו מבין במכוניות וצריך להגיע מנקודה אחת לשניה ללא תקלות.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 323 סדאן, מיצובושי סופר לנסר, טויוטה קורולה וניסאן סאני.

ה4 האלו מומלצות בחום, אני אישית מעדיף את הקורולה במיוחד בשנתונים הנמוכים שנכנסת לך בתקציב, ה5 דלתות מרווחת מאוד ודומה למאזדה 626 הישנה.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סובארו DL ואני ממליץ בחום על הסטיישן

אבל יהיה לך קשה למצוא אחת כזאת במצב טוב ב 2000 ש''ח

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה לכולם על התגובות,

כמו כן אתקן טעות שנפלה בהודעה המקורית, הכוונה היא כמובן ל20000 ש"ח ולא ל2000 מכיוון שדי ברור שב2000אפילו קטנוע נורמלי לא ניתן להשיג.

הכיוון שלי הוא קוריאני /יפני, אישתי מאוד אוהבת את הסופר לנסר (יש לי אחת שנת 94 יד 2 132000 ק"מ ונראית לא רע בכלל רוצים עליה 18000 ש"ח), מה דעתכם ?

טוענים שהיא שתיינית אבל מכמה חברים שנוסעים עליה הבנתי שהממוצע נע סביב 1/10 אז זה נראה לי סביר.

אני מתלבט בינה לבין 323 שנת 93 לבין אימפרזה שנת 93 (המזדה והאימפרזה יקרות יותר).

מה דעתכם ???

:beerchug:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך על האימפרזה, אפילו תוכל למצוא אחת סטיישן

המחירים של החלפים נמוכים כמו כן גם הביטוח והדבר היחידי שאני מתבאס שאתה לוקח אוטו

כי אם הייתה יכול לקחת ידני תאמין לי שגם מהצריכת דלק היית מתלהב

ובקיצור האימפרזה מאוד זולה לאחזקה ושווה את ההשקעה בקניה.

מומלצת בחום.

בקשר למיצובישי ובייחוד ללאנסר לא משנה מאיזה שנה

אני אף פעם לא אהבתי את הרכב הזה ואני לא מבין למה אנשים כל כך מתלהבים ממנו.

חוץ מאמינות לא מצאתי שום גורם חיובי.

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלאנסר שותה (מנסיון) יותר מאשר אחת לעשר באוטומט, בפרט בעיר.

כמו כן הגיר רגיש להתחממות אם לא הותקן מצנן שמן, והיא צפופה מאחורה.

אני הייתי לוקח אימפרזה.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלאנסר שותה (מנסיון) יותר מאשר אחת לעשר באוטומט, בפרט בעיר.

כמו כן הגיר רגיש להתחממות אם לא הותקן מצנן שמן, והיא צפופה מאחורה.

אני הייתי לוקח אימפרזה.

מסכים לגביי צריכת הדלק של הלאנסר, האוטו צמא מאוד...

וכמו שאמרתי קודם - בנוסף לאימפרזה, יש את הקורולה הישנה שמאוד מומלצת ....

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי גם דייהטסו אפלאוז יכולה להיכנס למשוואה,כשלכולן באמת תנאי פתיחה קרובים מאד.הדגש במציאת הרכב צריך להיות רמת האחזקה שלו.וכן זה נכון-הסופר לאנסר האוטומטית,לא בדיוק חסכונית.

בהצלחה יוני.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6746 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...