Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגבר נדלק ונכבה מתי שבא לו

Eviatar
שימו לב! השרשור הזה בן 6764 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בזמן האחרון יש לי בעיה עם המגבר אך נראה לי זה משהו במגעים.

המגבר הוא מסוג סוני EXM302 והוא מגבר 2 ערוצים 2*40

הוא מחובר בחיוט של 10G

הוא מגביר לי רמקולים אחורים של פיוניר 350W 80W RMS.

הבעיה היא שהוא לעיתים קרובות מאוד לא עובד לאחר שהרדיו דיסק פועל ואני שומע רק בקדמיים ובאמצע נסיעה פתאום מתחיל לעבוד,חשבתי שזה איזה מגע אך שמתי לב שהוא פתאום נדלק גם כשהרכב עומד

אשמח לקבל עזרה לגבי מה זה יכול להיות

תודה מראש

2013 TOYOTA VENZA LIMETED 3.5 V6

HU: Clarion NX501, AMP1:HIFONICS Brutus 1610d,AMP 2:JL AUDIO XD400 4,Component:Cerwin Vega v-max 65, SUB: JL AUDIO 12W6V2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם תבדוק את כול המגעים (פלוס מינוס רימוט של המגבר) אחר כך תבדוק רימוט מאחורי הרדיו דיסק ואם כולם תקינים (תנסה סתם להעביר בחלל הרכב סתם כבל דק בתור רימוט ותבדוק ) ואם כול אלה תקינים אז תחליף פיוז ראשי מהמצבר (כי נתקלתי חמש פעמים בפיוזים כאלה קצת חלודים שגורמים לאותה בעיה)

מקווה שעזרתי

face to face with the man who sold the world

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה

בטח שלפני שפירסמתי פה בדקתי את המגעים שבאים אל המגבר רק מה שנשאר לי זה לבדוק את הרימוט שיוצא מהרדיו דיסק

אני אעשה זאת מחר כשיהיה אור ואני אגיב על התוצאות

HU: Clarion NX501, AMP1:HIFONICS Brutus 1610d,AMP 2:JL AUDIO XD400 4,Component:Cerwin Vega v-max 65, SUB: JL AUDIO 12W6V2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק גם את מה שוויב אמר לגבי הפיוז, נתקלתי כבר כמה פעמים בפיוז או בית פיוז עם סוג של קורוזיה עליהם, שגרמו לבעיה שציינת...

בשיפוצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי ערכה חדשה לפני כחודשיים יש סיכוי שהפיוז כבר הספיק לקבל קורוזיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהבעיה שלך היא הפיוז..

הייתה לי את אותה בעיה במערכת שלי.. וכן הפיוז יכול לקבל קורוזיה תוך חודשיים.. וגם פחות..

אביעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לי לנחש הקיט ההתקנה שקנית למגבר הוא סט אקספלוזיון? (סתם ניחוש פרוע ..כי 90% מהמקריםשנתקלתי בהם קרו עם הפיוז שבא עם הסט הנל

face to face with the man who sold the world

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נשמע כמה שכולם אמרו לפניי.

אבל זה קורה לא מקורוזיה. אלה מחימום הפיוז. הוא מתחמם, וההלחמות של הפיוז נמסות/מתנתקות בצדדים (בתוך הכיפות ) . ואז הפיוז נראה תקין (לא שרוף) אבל הוא או מנותק או חצי מחובר (לפעמים כשהמנוע חם, הוא מחובר, והפוך.)

2 דברים.

1 תרחיק את הבית פיוז לפינה רחוקה יותר.

2 תחליף לפיוז איכותי יותר. תשקיע עוד כמה שקלים. ותקנה פיוז אמין יותר. יש סאונד קווסט (היחיד כרגע בראש שלי).

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות ויש לי אכן את הסט שציינתם אני אנסה את כל מה שאמרתם כשהאוטו יהיה לידי (אצל אמא שלי כרגע)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק את פיוז שבמגבר עצמו אם הוא מחזיק שם טוב כי לפעמים צריך לעקם קצת את הרגלים לכיוונים נגדיים כדי שיתפס בפנים יותר טוב כי אחרת הוא מחליק ואז פעם המגבר עובד ופעם מתנתק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6764 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...