Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קצת לא מבין וצריך עזרה...

vassily
שימו לב! השרשור הזה בן 6751 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אז אני דיי חדש פה ובכל הקטע של מכוניות ואני לא כזה מבין אז יש לי כמה שאלות אם מישהו פה אולי יכול לעזור לי...

רמקולים:

מה ההבדל בין 4 ways ל3 ו2 ו1 מה זה בכלל אומר?

מה ההבדל בין הספק להספק אפקטיבי?

מה המידות ברמקולים אומר? כאילו צריך להתאים את המידות לסוג הרכב או משהו? ואיזה מידות זה קדמיים ואיזה זה אחוריים?

בסאב וופר:

מה ההבדל בין הספק וואט לבין הספק RMS?

במגבר:

שוב מה ההבדל בין הספק וואט להספק RMS?

מה מספר הערוצים אומר?

ונגיד אני מביא מגבר של 1000 וואט אז זה אומר שאם יש לי שתי רמקולים של 500 וואט ומגבר של 800 וואט אז שהמגבר יגביר רק את הרמקולים או משהו כזה? איך זה כאילו פועל?

ואללה יודע שזה שאלות מציקות וזה הרבה אבל אני חדש ואני לא מבין לא אשמתי ואם מישהו פה יכול לעזור לי אז אני יודה לו מאוד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בוא לא ניסחף ותיקרא את ה FAQ

http://www.carsforum.co.il/vb/announcement.php?f=15&announcementid=6

למכירה , מגבר 2 ערוצים , 2מגברים 4 ערוצים , 2 מגברים מונובלוק, מחשב נייד ,קרוס 3 WAY , פורטים , מידים אילייט , רמקולים פולק אודיו לבית , בקיצור הכל לחץ כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6751 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...