Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה עגלה??? למה??? איך אתם יודעים לבאס...וגם תודה יש פה

Chevair
שימו לב! השרשור הזה בן 6749 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

מי אתה חושב שאתה ?  

43 הצבעות

1. 1. מי אתה חושב שאתה ?

• שומאכר
      20
    • אלונזו
      1
    • לואב
      7
    • די ג'יי מפוברק המתנייע בסובארו
      15

פוסטים מומלצים

זה לא שייך לפורום רכב כללי!!! לא זה לא!

ערב טוב לכולם!

מאוד מעניין אותי לדעת למה מתכוונים כשאומרים על רכב שהוא עגלה!!!

זה מאוד מעצבן וזה מרתיע(תאמינו או לא) הרבה מאוד אנשים מלקנות את רכב חלומותיהם! ברגע ששומעים דבר כזה לבן אדם נדלקת נורה אדומה שאולי הרכב פגום או שמה הוא באמת איטי...איטי יותר ממונית בריטית שחורה.

קחו לדוגמא אותי...אני כועס עכשיו...הבבבב

קחו קורסיקה שנת 96 עם מנוע V4 2200 סמ"ק

למה אנשים אומרים שהאוטו עגלה ?

למה יורדים עליו שהוא איטי? כמה הוא צריך לעשות מ-0 עד 100?

מה אנשים חושבים לעצמם כשהם כותבים על האוטו הזה דברים כל כך נוראיים(אוי וואי)

אני רגע לפני קניית אוטו כזה בדיוק אחרי כל המהפכות בחיי...עברתי על הרבה רכבים, מכל הסוגים והמינים.................

התחלתי עם סיטרואן וולקן ZX עברתי דרך סוזוקי סמוראי והגעתי עד לאמריקאיות מסיביות...

משום מה האמריקאית היא זו שקרצה לי ומשכה אותי יותר מכל מכונית אחרת...

ואל תגידו לי שאני לא מבין במכוניות...

נראה לי שמילון המונחים של רובנו פגום משהו +.

לא כולנו נהגי מירוצים, דראג רייסרים, STREET בורנרים, LAW BRAKERIM

אז מה אם יש לי שלושה הילוכים וארבע בוכנות...והרבה בעיות אמריקאיות...לכולם יש בעיות אבל צריך ללמוד להתמודד איתן ולא לברוח מהן...

אנשים,ו"סטריט רייסרים" תקנו מה שליבכם חפץ בו יותר מכל ואל תקשיבו לאף אחד...אבל אל תשכחו להיוועץ תחילה בחברי הפורום...כי הםיודעים איך לעזור לבן אדם להחליט(לא ציניות)

בסופו של דבר עזרתם לי לקבל את ההחלטה הנכונה אני מקווה...על זה אני מודה לכם מקרב ליבי, באמת.

הייתי חייב להוציא את זה החוצה! הייתי חייב להביע את דעתי כי מאוד אהבתי את הרכב ובמיוחד את התמורה שהוא נותן ביחס למחירו הפעוט יחסית!

שיהיה ערב נעים לכולכם.

מיכאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אז למה הקשבת להם?!

אתה יודע כמה אנשים אמרו לי שטיגרה היא עגלה/אוטו חרא/ לא אמינה ורק דברים רעים, ואתה יודע

מה, אני שמתי ז*ן אחד גדול וקניתי, ואתה יודע אני מאוד מרוצה, מאוד!

לא לכולם יש אותה הדרישה מהרכב שלהם, ורכב מגעיל לX הוא הרכב האידיאלי לY.

אתה לא צריך לקחת את כל מה שאומרים בפורום כתורה מסיני!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר הפניתי מישהו לשם , אבל למענך ולמען רווחת הציבור :

http://www.1201.org.il/

הקיו החם תפוס...

הפנו אותי בחזרה לפה...

אמרו לי שיש פה אחד שמר שיעזור לי...

:smile:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום מיכאל, אינני מכיר אותך, או לפחות כך אני סבור...

תראה:

זה נכון שיש פה בפורום קבוצה של אנשים שתמיד ימצאו איכשהו להגיד משהו שלא צריך להגיד על רכב, כמו למשל להגיד על קורסיקה שזה לא אוטו מהיר, כי זה לא היעוד שלו...

אבל, וזה אבל גדול:

בנאדם אשר מבקש יעוץ בפורום מסויים, סימן שיש לו התלבטות כלשהי, והאנשים שעונים, בחלקם, מנסים לעזור, נותנים כיוונים אחרים, מזהירים, אולי קצת רואים שחור (זה העם הישראלי, אין מה לעשות), אתה צריך לדעת, או שאתה קורא את התגובות ומפנים לך את זה לאן אתה נכנס, או שאתה לא פותח טופיק בכלל ופשוט הולך לקנות את הרכב, כי אם אתה פותח טופיק אבל לא אכפת לך מה אומרים, הרי שזה טופיק סתמי ומיותר.

ערב נעים, שבוע טוב.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מיכאל ידידינו

תסביר לנו למה באמת כן ליקנות כזו עגלה ?, אופס סליחה , קורסיקה , ולא ליקנות רכב באותם מימדים ומחיר שיהיה יותר חסכוני , אמין , מוסכי שירות טובים , שמירת ערך ובעל שוק טוב ואפילו יותר מהיר ובעל היתנהגות טובה יותר.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו מה יהיה בשרשור הזה ? כל בעלי העגלות יגידו "עזוב אותך מיכאל כולם פה ראם סמואל" וכל ה"מגניבים" יגידו "עזוב אותך ראם סמואל כולם פה מיכאל" ואז כל היצורים יגידו "עזוב אותך סמואל כולם פה אביב" ואז אביב יעלב...ומה יצא מזה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

for the record

המחירון 14, אני מוכן למכור ב11. אל תכניס לי מילים לפה.

תכיר בעובדות, כל אחד חושב פה שהוא שומאכר. אתה יודע את זה ואני יודע את זה. חצי מהפורום כאן הוא ילדי צ'טים ופורומים חסרי חיים ונטולי רשיון שחושבים שהם יודעים יותר טוב מכולם ממושב הנוסע. עד שלא תכירו בזה הפורום ישאר כזה. פה ושם מומחה, פה ושם בן אדם עם נסיון חיים עשיר, שנבלע מבין כל הילדים האלה.

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6749 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...