Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מחליפים נורה של ההילוך אוטומטי - שמאירה את אותיות ההילוכים

drormik
שימו לב! השרשור הזה בן 6751 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

מישהו יכול להסביר לי כיצד ניתן להחליף את המנורה של ההילוכים האוטומאטיים ? היא ככל הנראה נשרפה.

הרכב מיסוג הונדה שנת 94 .

מצורפת תמונה של ההילוכים שלי.

תודה

דרור

shift.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי כמות התגובות נראה לי פשוט תסע למוסך קרוב אליך והם יחליפו לך אותה ורק יחייבו על העלות שלה כי העבודה לא נראה לי גדולה.

כי חבל סתם להרוס גיר אוטומט אם אתה לא מתמצה בגיר באוטו שלך ואל תאמת אני לא יודע אף פעם לא עשיתי את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי כמות התגובות נראה לי פשוט תסע למוסך קרוב אליך והם יחליפו לך אותה ורק יחייבו על העלות שלה כי העבודה לא נראה לי גדולה.

כי חבל סתם להרוס גיר אוטומט אם אתה לא מתמצה בגיר באוטו שלך ואל תאמת אני לא יודע אף פעם לא עשיתי את זה.

למה אתה סתם מקשקש? מה קשור להרוס גיר ולפתוח מכסה פלסטיק? ומה קשור להתמצאות בגיר?

אני החלפתי פעמיים כבר אצלי נורה (והאוטו רק שלושה חודשים אצלי...)

אצלי יש בורג כוכב קטן כזה, השחזתי מברג קטן ופתחתי, אצלך זה יכול להיות אחר, אתה צריך לראות איך פותחים את המכסה, ברגע שתרים אותו אתה תבין מה קורה שם. או קליפסים או בורג קטן, אצלי יש בורג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לקחת הרבה סבלנות ולאט לאט לפרק את הקונסולה. תיזהר לא לשבור, אם אתה מפחד לך למוסך אבל זה יעלה לך כי יש עבודה על זה.

להרוס את הגיר? ממש בדיחת השבוע

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לקחת הרבה סבלנות ולאט לאט לפרק את הקונסולה. תיזהר לא לשבור, אם אתה מפחד לך למוסך אבל זה יעלה לך כי יש עבודה על זה.

להרוס את הגיר? ממש בדיחת השבוע

האם אתה מתכוון לנסות להרים את כל הפלסטיק שמסביב לסטיק, או לנסות להרים רק את הפנל של האותיות (אך לא ראיתי בפנל נקודת אחיזה, או מרווח)

יש מעיין "כניסת מפתח" בחלק העליון הרחוק של הגיר, האם לדעתכם זה משהו שיכול לשמש להרמת הפלסטיק של הגיר ?- מישהו יודע למה היא משמשת ?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אתה מתכוון לנסות להרים את כל הפלסטיק שמסביב לסטיק, או לנסות להרים רק את הפנל של האותיות (אך לא ראיתי בפנל נקודת אחיזה, או מרווח)

יש מעיין "כניסת מפתח" בחלק העליון הרחוק של הגיר, האם לדעתכם זה משהו שיכול לשמש להרמת הפלסטיק של הגיר ?- מישהו יודע למה היא משמשת ?

תודה

נ.ב. - כתוב שם SHIFT RELEASE - אבל מה זה אמור לעשות בדיוק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל לפרק את הקונסולה, ברוב המכוניות האותיות קבועות, תפסיק לבלבל את המוח אם תפרק פלסטיק אחד יותר או פחות לא יקרה כלום.

סליחה שאני קצת תקיף אבל זה המצב. במקום לשאול שאלות מיותרות תתחיל לפרק :-P,

בקיצור תפרק את המסגקת ואת כל היזור וכל מה שצריך בדרך עד שתגיע לנורה.

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6751 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...