Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דעתכם נחוצה - בלייזר שנת 90.

subaru_4_ever
שימו לב! השרשור הזה בן 6723 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

היום העברתי טסט רכב של המשפחה-טויוטה קורולה שנת 99 שעבר מכה ראשונה בפעם ה 5 , ללא שום טיפול או תיקון מעבר לטיפול פעם בשנה ,אה חוץ ממצבר חדש וצמיגים חדשים -פשוט תענוג.

אבל לא זאת השאלה,

נתקלתי בטסט ברכב שלפי דעתי פשוט מדהים,מדובר בבלייזר שנת 90 במצב פשוט מעולה,נראה גבוהה מאוד עם גלגלים כמו של טרקטור (צמיגים חדשים), מנוע 5.7 הזרקת דלק רב נקודתית,אוטומטי, גיר 4 הילוכים, 4*4,חלונות חשמל + חלון אחורי חשמלי, מזגן, פשוט רכב באמת שמור ביותר.

משיחה שלי עם הבחור, הרכב בבעלותו 9 שנים, היה של מאבטחים של דיפלומט בחו"ל, הרכב הוא ייבוא אישי, נשלח בעבר לחו"ל לשיפוץ וחזר לארץ, 4*4 חדש, בק"מ כתוב על השעון 240 אלף ק"מ, לפי דבריו שותה 1 ל 7-8, אני פשוט התלהבתי מהרכב בצורה בלתי רגילה, הוא דורש עליו 40 אלף, אין את הרכב הזה במחירון, לפי דבריו ישנם 10-12 רכבים כאלה בארץ.

עכשיו, אני מחפש המלצות\הערות\הארות או כל דבר בנושא בלייזר, האם זו הרפתקה? האם מדובר ברכב אמין? עלויות אחזקה\בעיות\תקלות...כל דבר בנושא יתקבל בברכה.

שבת שלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת הדלק שעליה הוא מדבר היא אולי בניוטרל בחנייה :)

תביא בחשבון לפחות צריכה כפולה בשטח, אם לא יותר. לכשעצמו הרכב נחמד ועם פוזה, חלקי GM סטנדרטיים, לא כ"כ טוב בשטח (בסטנדרט) כמו שחושבים.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה: מדובר בבלייזר גדול או קטן?

הקילומטראז' [או מיילמטראז'...] לא העיקר, המצב המכני יותר חשוב.

5.7L עם צריכת דלק 1:7-8 אינה בלתי אפשרית, אך דורשת סבלנות. לדעתי הלא מבוססת הוא צורך 1:6 בנסיעה רגילה. [בחנייה בניוטרל צריכת הדלק איןסופית ל-0 ק"מ...]

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה: מדובר בבלייזר גדול או קטן?

הקילומטראז' [או מיילמטראז'...] לא העיקר, המצב המכני יותר חשוב.

5.7L עם צריכת דלק 1:7-8 אינה בלתי אפשרית, אך דורשת סבלנות. לדעתי הלא מבוססת הוא צורך 1:6 בנסיעה רגילה. [בחנייה בניוטרל צריכת הדלק איןסופית ל-0 ק"מ...]

מדובר בבלייזר הגדול, אני לא מתכוון להיכנס איתו לשטח.

האם מדובר ברכב בעייתי? חלקים? בלאי?

חוץ מתצרוכת דלק מטורפת, מה ניתן לומר על הרכב הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל אוהבי ההגזמות לגבי הדלק !

כל הסטיגמות האלה מופרכות ומשתשמשים בהן אנשים שנוסעים בקטן...(ועל קטן)

צריכת הדלק היא לא מטורפת !!! והרכב לא אוכל כלום בחניה בניוטרל, גם כשהוא מונע הוא לא אוכל כמעט כלום !

בתור מי שהיה לו רכב אמריקאי בעל 8 צילינדרים אני יכול להגיד לכולם שהרכבים האלה לא אוכלים יותר מהוולוואים ולא אוכלים יותר מהגלאנטים !!! - הכל מנסיון ! (מפרדס חנה ליבנה - חמישים ש"ח)...

הרכבים האלה מחוץ לעיר ידועים בצריכת דלק סבירה לחלוטין, בעיר - כן, הם בולעים קצת יותר...

המנועים גדולים וחזקים ולכן לא מתאמצים להרים את המרכבות האלה קדימה, ומה המילה הנרדפת למנוע מתאמץ - צריכת דלק גבוהה...

בקיצור - לבנאדם שפתח את השרשור - אהבת את הרכב, מתאים לך ? אני ממליץ...

בלייזרים יש ותמיד יהיו, אין לך מה לדאוג לחלקים, הבלאי - לא גבוה - עמידות החלקים גבוהה.

עד שהולך לך חלק לוקח לו שנים, אבל אתה צריך לטפל ברכב ולבדוק כל פעם אם הוא צריך משהו.

הרכבים האלה זה תענוג - כמובן למי שיכול, אני לא רואה סיבה מיוחדת למה לא להחזיק אותם.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נאמר לי שיש שני סוגי גירים: 400 ו 700, הבחור שמוכר אמר לי שאצלו זה גיר 700=4 הילוכים קדמיים.

הבנתי שיש לו מנוע 5.7 של וואנדורה\סוואנה\יוקון...זה אותו מנוע?

פתחתי מכסה ברכב הזה, המכסה בגודל רכב פרייבט שלם, בנוסף לא הצלחתי לראות כמעט כלום כי הוא כ"כ גבוהה, צריך לעלות על כיסא בשביל לראות מה יש בתא המנוע, הפילטר אויר שלו בקוטר של 50 ס"מ , מאוורר קירור מנוע עם כנפיים , נראה כמו מדחף של מטוס, בנוסף, עם כונס ענק.

הסתכלתי מתחת לרכב(לא צריך להתכופף בכלל), יש לו שם סינכרו ובקאקס כמו של משאית דנה(צבאית), הפילטר שמן שם כ"כ בולט כי הוא פשוט כ"כ גדול, בגודל של צינצנת של חמוצים שקונים מהשוק, בקיצור הכל שם פשוט ענק!!!

לקחתי סיבוב להתרשמות , בלטיפה של הגז אתה פשוט נצמד למושב, יש לו המון כוח ובכלל הרעש מנוע , פשוט תענוג, כשלוחצים על הגז, יש לו רעש מנוע כמו של ווווווווו ממש חזק , מפחיד לנהוג בדבר הזה, עושה חשק חבל על הזמן.

הוא אמר לי שב 130 הוא לוחץ גז חזק, הגיר מוריד הילוך ב 130...!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע, רעש כמו של ונטה ענקית כזו, אמנם זו לא ונטה, זה הרעש הבריא של ה-V8...וכשאתה נותן גז בניוטרל, תסתכל על המכסה מנוע, כולו מתנדנד מצד לצד מרוב הכוח שיש למנוע !

ככה זה כשיש לך מנוע פי 2 (!) יותר גדול מרוב החברים שלך על הכביש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, נו...זה הבלייזר הגדול !

היו להם גם מנועי דיזל בנפח 6.5 ליטר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מסוג הרכבים שאין עליהם שום מידע, עשיתי חיפוש ואין כלום, אף אחד לא יודע לומר בנוגע לאמינות של הרכב הזה\חלקי חילוף\תקלות....איך אפשר לדעת? עלויות טיפולים? כל כמה עושים טיפול פה? חסרונות\יתרונות...

בכל זאת שנת 90 = 15 שנה על הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מסוג הרכבים שאין עליהם שום מידע, עשיתי חיפוש ואין כלום, אף אחד לא יודע לומר בנוגע לאמינות של הרכב הזה\חלקי חילוף\תקלות....איך אפשר לדעת? עלויות טיפולים? כל כמה עושים טיפול פה? חסרונות\יתרונות...

בכל זאת שנת 90 = 15 שנה על הכביש.-זה כלום בשבילו

מה, לא אמרתי לך ?!

חוץ מזה - את כל השאלות האלה, אתה יכול לשאול את בעל הרכב !

אם אתה אומר שהוא בחור טוב, הוא יענה לך עליהן, ואפילו יגיד לך איפה הוא מטפל ומתקן מה שצריך...

וכל כמה זמן עושים טיפול ואיזה טיפול ואיך !

נ.ב. - תוריד אותו עוד במחיר - אפילו כמה אלפיות זה גם עוזר ! עדיף להוריד איזה 5 אלף...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבל קישור לפורום שבו מתאים לשאול שאלה כזו:

http://www.jeepolog.com/jp_forum/viewforum.php?f=14&sid=f8d3bf743aaaac14a1ca88d96aba4f5a

יש שם מומחים וכמה בעלי בלייזרים שיוכלו לעזור לך.

בהצלחה.

Jeep CJ8 ארוך, פתוח, בתהליכי בנייה מוקדמים.

פרוייקט באגי חד מושבית, נזנח לטובת בניית הג'יפ. השלדה למכירה.

www.JEEPOLOG.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6723 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...