Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חידה (קלה) לשבת:

TShavit
שימו לב! השרשור הזה בן 6727 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה היה הפרט הפיקנטי/חריג ביותר לגבי הפרארי דינו?

(ולכל אלה שמתכננים לענות "מנוע מרכזי" - לא לזה הכוונה)

טל

חבר הפורום טל שביט נהרג בתאונת דרכים כשהוא רכוב על אופנוע בזמן מילוי תפקידו ככתב רכב. יהי זכרו ברוך.

* "מוטב שתשתוק ויחשבו שאתה טפש, מאשר לפתוח את הפה ולהסיר כל ספק" (בנג'מין פרנקלין)

* "If I were in your shoes, I'd whisper before I'd shout" (רייצ'ל סטיבנס, "סוויט דרימס מיי ל.א. אקס")

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע של הדינו לא היה ה-V6 הכי קטן בעולם (אני מניח שלזה התכוונת, ולא למנוע ה-V הכי קטן בעולם). כבר ה-V6 הראשון בייצור סדרתי (של הלנצ'יה אורליה, אגב) היה קטן יותר - 1.8 ל'. בקיצור, זו לא התשובה הנכונה.

טל

חבר הפורום טל שביט נהרג בתאונת דרכים כשהוא רכוב על אופנוע בזמן מילוי תפקידו ככתב רכב. יהי זכרו ברוך.

* "מוטב שתשתוק ויחשבו שאתה טפש, מאשר לפתוח את הפה ולהסיר כל ספק" (בנג'מין פרנקלין)

* "If I were in your shoes, I'd whisper before I'd shout" (רייצ'ל סטיבנס, "סוויט דרימס מיי ל.א. אקס")

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה היה הפרט הפיקנטי/חריג ביותר לגבי הפרארי דינו?

(ולכל אלה שמתכננים לענות "מנוע מרכזי" - לא לזה הכוונה)

טל

איזה מהן? ה-306? ה-206? ה-246? אני יודע שה-246 שונה במשהו...לי מותר לענות? ;-)

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

named after enzo's son - dino???x:roll:

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור: אני מניח שהתכוונת ל-308, לא 306... ובכן הפרט הפיקנטי שאני מדבר עליו רלבנטי לכולם, אבל לגבי ה-308 - באופן חלקי בלבד. וזה בהחלט רמז...

ל-bender: המכונית אכן נקראה על שם בנו של אנזו, אבל זה לא פרט פיקנטי - זהו מידע. לא חסרות מכוניות שנקראו על שם דמות כזו או אחרת.

טל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי התשובה שלי זה לא מה שהתכוונת אבל זה גם מידע מעניין.

לפי מיטב ידיעתי הפרארי דינו הייתה מכוניות הפרארי הראשונה שיוצרה במספרים גדולים.

יש עוד אפשרות, אני לא בטוח שאני זוכר נכון, אבל הדינו יוצרה בשיתוף פעולה עם פיאט, או שאני טועה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנד וי הב א ווינר!

יפה מאד, חיים. לזה בדיוק התכוונתי. זה לא שהיא לא היתה פרארי - היא פרארי, על זה יש תמימות דעים - אבל הכוונה היתה לשווקה כמותג "דינו". הסיבה מעניינת בפני עצמה: אנזו חשב שתצורת מנוע מרכזי מסוכנת מדי למכוניות-כביש (הדינו התחילה כמונית-מירוץ), ובסוף הסכים לייצרה אבל בלי שיופיע עליה השם "פרארי", כמעין תת-מותג "עממי". נקודה מעניינת: פורד ניסתה את אותו הדבר בדיוק עם מכונית שנקראה על שם בנו של הנרי, אדסל. רק ששם זה היה כשלון מוחלט...

ה-308, לגביה אמרתי שהפרט הפיקנטי רלבנטי באופן חלקי, התחילה את חייה כדינו אבל מאוחר יותר קיבלה את השם פרארי.

טל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנד וי הב א ווינר!

יפה מאד, חיים. לזה בדיוק התכוונתי. זה לא שהיא לא היתה פרארי - היא פרארי, על זה יש תמימות דעים - אבל הכוונה היתה לשווקה כמותג "דינו". הסיבה מעניינת בפני עצמה: אנזו חשב שתצורת מנוע מרכזי מסוכנת מדי למכוניות-כביש (הדינו התחילה כמונית-מירוץ), ובסוף הסכים לייצרה אבל בלי שיופיע עליה השם "פרארי", כמעין תת-מותג "עממי". נקודה מעניינת: פורד ניסתה את אותו הדבר בדיוק עם מכונית שנקראה על שם בנו של הנרי, אדסל. רק ששם זה היה כשלון מוחלט...

ה-308, לגביה אמרתי שהפרט הפיקנטי רלבנטי באופן חלקי, התחילה את חייה כדינו אבל מאוחר יותר קיבלה את השם פרארי.

טל

so i wasnt that wrong....c

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6727 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...