Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהיגת חורף- החל מהשבוע הבא: חובה להדליק אורות גם ביום

נהגת שודים
שימו לב! השרשור הזה בן 6745 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החל מיום שלישי הבא חובה להדליק אורות בנסיעה בכבישים בין עירוניים, גם ביום.

החובה להדליק אורות ביום תהיה בתוקף עד 30 באפריל.

משאיות אוטובוסים ומוניות יחוייבו להדליק אורות גם בעיר.

התקנה נועדה להגביר את רמת הבטיחות בכבישים בימי החורף, שבהם הראות לקויה.

באגף התנועה של המשטרה, אמרו אתמול, כי התקנה תיכנס אמנם לתוקף בשבוע הבא, אולם פעולות האכיפה יחלו רק שבוע לאחר מכן, כדי לתת לנהגים שבוע ימים להסתגל.

הקנס על אי הדלקת אורות הוא 250 ש"ח.

"מעריב"

28-10-05

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב חבר'ה באמת

וכל מי שמכיר או כל מי שנוסע עם אורות ערפל בשביל היופי או בשביל הפוזה שלא לצורך אז בבקשה לרדת מהעניין, לא נעים שזה מסנוור אותך.

אני לא מדבר על ראות לקויה וערפל שבו פנסים אלו חיוניים.

חבר'ה סעו בזהירות!

I feel LEGACY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החל מיום שלישי מחירי הדלק יורדים חזק, זה יותר מעניין כרגע :)

ואיך תשלם בדיוק על הדלק לאחר הדו"ח של 250 ש"ח:wink:

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החל מיום שלישי מחירי הדלק יורדים חזק, זה יותר מעניין כרגע :)

אתה אומר להדליק אורות לא עולה כסף :-)

עד כמה שאני זוכר בחורפים שעברו מעט מאוד מכוניות נסעו עם אורות דולקים, וגם במעבר ליד שוטרים הנושא לא נאכף מי יודע מה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוזלה של 9 או 10 אחוז בראשון לחודש במחירי הדלק? את זה אני חייב לראות! אני אחגוג עם פול טנק אוקטן 96 בסובארו שלי :smile: (למרות שהמחיר עדיין לא נמוך אבל ניחא).

מכוניות פרטיות לא חייבות להדליק אור בעירוני? טוב לדעת!

תכינו את הכבלים במקרה ותשכחו לסגור את מתג האורות. אני פטור, יש לי סובארו לאונה :wink: המבין יבין.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמו תמיד תמיד יהיו האנשים החכמים שישימו ז**ן על כולם ויסעו עם אור גבוהה ושיסנוור חצי מדינה
כן יש הרבה מעצבנים כאלה.

אגב,

אם יהיה יום שמש בהיר ! משהו מטורף.. חמסין.., גם יחוייב(?) זה הרי ממש מיותר...

אוקי צריך להסתגל והכל.. אבל ביום ממש קייצי, אני חושב שזה יהיה קצת מיותר..

וגם לדעתי עניין הדלק יותר מעניין כרגע, מהדלקת אורות.. (לא יותר חשוב, יותר מעניין.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב חבר'ה באמת

וכל מי שמכיר או כל מי שנוסע עם אורות ערפל בשביל היופי או בשביל הפוזה שלא לצורך אז בבקשה לרדת מהעניין, לא נעים שזה מסנוור אותך.

אני לא מדבר על ראות לקויה וערפל שבו פנסים אלו חיוניים.

חבר'ה סעו בזהירות!

רק לידע כללי: הדלקת אורות ערפל שלא לצורך (כשאין ערפל) היא עבירה ומקבלים על זה קנס. מניסיון אישי.

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן פנסי הדלקת פנסי ערפל כשאין ערפל או גשם חזק גוררת קנס, זה מסנוור ומאוד מעצבן..

אני אישית נוסע עם אורות בכבישים בין עירוניים כל השנה, מתוך הרגל כנראה, נכנס לאוטו וישר מדליק אורות, תמיד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן יש הרבה מעצבנים כאלה.

אגב,

אם יהיה יום שמש בהיר ! משהו מטורף.. חמסין.., גם יחוייב(?) זה הרי ממש מיותר...

אוקי צריך להסתגל והכל.. אבל ביום ממש קייצי, אני חושב שזה יהיה קצת מיותר..

וגם לדעתי עניין הדלק יותר מעניין כרגע, מהדלקת אורות.. (לא יותר חשוב, יותר מעניין.)

אתה יכול להכנס לכאן:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=90866&page=1&pp=15

או לכאן:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=90973

ואפילו עוד אחד:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=88398

כדי שיהיה לך מעניין

ל'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכינו את הכבלים במקרה ותשכחו לסגור את מתג האורות. אני פטור, יש לי סובארו לאונה :wink: המבין יבין.

ניראה לי אני מבין האורות פשוט לא עובדים גם אם המתג דלוק:wink:

בלי שום קשר לאורות, אל תשכחו את המודעות שלהם להגביר את הבטיחות, אז הכי חשוב תיהיו זהירים ושוב בעיקר בהתחלה עד שהג'יפה תישטף

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן פנסי הדלקת פנסי ערפל כשאין ערפל או גשם חזק גוררת קנס, זה מסנוור ומאוד מעצבן..

אני אישית נוסע עם אורות בכבישים בין עירוניים כל השנה, מתוך הרגל כנראה, נכנס לאוטו וישר מדליק אורות, תמיד..

אחרי ש300 איש אמרו את זה כבר נמאס לי אז אני אגיב

אורות ערפל שמכוונות כהלכה לא יסנוורו מסיבה מאוד פשוטה, אורות ערפל אמורים להאיר את ה25 מטר הקרובים אליך....מה שאומר שמירכוז הרפלקטור שלהם לא רק שהוא לא לכיוון העיניים שלכם...הוא גם אמור לא להיות יותר מ20\25 מטר לפני האוטו

באשר לאלה שנוסעים עם פנסים ערפל לא מכוונים שמסנוורים כל מה שזז - חבל מאוד...אבל על אותו משקל גם פנס ראשי יכול לסנוור לא פחות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6745 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...