Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רדיאטור פנימי המשך הסיפור

diaz11
שימו לב! השרשור הזה בן 6754 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

לפניי 10 חודשים הוחלף רדיאטור פנימי ברכבי, הנ"ל נמצא פגום והוחלף שוב בשבוע שעבר.

קיבלתי את החלק הישן לידי מהמוסכניק לאחר שהתלוננתי בפניו שבפעם הקודמת הוא לא העביר לי את החלק הישן שהוחלף.

למרות שאינני מיומנת כל כך החלק נראה מאוד שחוק וישן וספק אם הוא באמת רק בן 10 חודשים.

בכל מקרה קבעתי פגישה עם היבואן של הרדיאטור שהוחלף לפניי 10 חודשים, מאחר והוא רוצה לבדוק את הרכיב הישן (הרדיאטור שנקנה ממנו לכאורה לפניי 10 חודשים).

הדילמה שלי:

האם לתת ליבואן לבצע בדיקות ברכיב (הוא רוצה להכניס אותו לאמבטיית לחץ או משהו כזה) אני חוששת שזה ישנה את מצבו של הרכיב ואם אזדקק לו כראיה בבימ"ש או לבדיקת מומחה הרכיב כבר לא יהיה רלוונטי מאחר וביצעו בו בדיקות, מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

לפניי 10 חודשים הוחלף רדיאטור פנימי ברכבי, הנ"ל נמצא פגום והוחלף שוב בשבוע שעבר.

קיבלתי את החלק הישן לידי מהמוסכניק לאחר שהתלוננתי בפניו שבפעם הקודמת הוא לא העביר לי את החלק הישן שהוחלף.

למרות שאינני מיומנת כל כך החלק נראה מאוד שחוק וישן וספק אם הוא באמת רק בן 10 חודשים.

בכל מקרה קבעתי פגישה עם היבואן של הרדיאטור שהוחלף לפניי 10 חודשים, מאחר והוא רוצה לבדוק את הרכיב הישן (הרדיאטור שנקנה ממנו לכאורה לפניי 10 חודשים).

הדילמה שלי:

האם לתת ליבואן לבצע בדיקות ברכיב (הוא רוצה להכניס אותו לאמבטיית לחץ או משהו כזה) אני חוששת שזה ישנה את מצבו של הרכיב ואם אזדקק לו כראיה בבימ"ש או לבדיקת מומחה הרכיב כבר לא יהיה רלוונטי מאחר וביצעו בו בדיקות, מה דעתכם?סיפור מוזר...

לפי מה את רואה שהחלק נראה מאוד שחוק וישן ? ברדיאטור אין דברים שנשחקים.

הכנסת הרדיאטור לאמבטיית לחץ לא אמורה לשנות את מצבו החיצוני.

בכל מקרה אם את חוששת, אני ממליץ שתצלמי את הרדיאטור מכל הכיוונים אם אפשר במצלמה דיגיטלית ואז שתפי אותנו גם בתמונות ונראה במה מדובר בדיוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את צריכה להוסיף מה לא תקין בו למרות שרוב הבעיות שלו זה נזילות !

ואם את אומרת שהוא ישן מידי אז קיים סבירות שבפעם שעברה שמו לך משומש מפרוק או משהוא כזה (לא החליפו בכלל???) את צריכה לראות מה כתוב עליו אם זה אותה חברה של היבואן ! אין שום בעיה שיבדקו אותו באמבטיה (בבדיקה זו שמים את הרדיאטור באמבטית מים ומכניסים לתוכו לחץ אוויר כדי לבדוק אם יש נזילות) רק אני הייתי ממליץ לך לעקוב אחריהם כדי שלא יחליפו לך אותו !

"למה לשתות ולנהוג אם אפשר לעשן ולעוף"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממלאה אך ורק מים ירוקים, ככה גם הבנו (בהתחלה) שהנזילה מהרדיאטור ולא מהמזגן כי על השטיח היו מים ירוקים.

בכל מקרה תודה רבה על התשובות והיחס :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6754 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...